chcel som priehľadne samolepky.

Reakcia obchodu tlačímato.sk

Dobrý deň, ohľadne záujmu o priesvitné samolepky vo Vašej objednávke uvádzam nasledovné:
    - Ponúkame tri základné prevedenia samolepiek: papierové, plastové biele a plastové priesvitné. Takto sú zaradené v kategóriách a u každého produktu je jasne napísané aké má prevedenie.
    - Vy ste si objednal papierové samolepky. Táto informácia je pri Vami objednanom produkte jasne uvedená.
    - Papierové samolepky samozrejme nie sú priesvitné (osobne som také ešte nevidel).
    - V objednávke ste neuviedol poznámku, že máte záujem o priesvitné samolepky a neevidujeme ani inú formu akou by ste nám Váš záujem oznámil.

Mám za to, že ste proste objednal nesprávny produkt. V každom prípade ak mi niečo ušlo a chyba je na našej strane budem Vám vďačný za vysvetlenie a v takomto prípade Vám samozrejme objednávku prerobíme, alebo Vám vrátime peniaze.

Tlacimato.sk

• Rýchle doručenie a dobrá dohoda s eshopom.

Veľmi zlá kvalita nálepiek, nevraviac o tom, že farby , ktoré sú na protipožiarnych nálepkách sú normativne definované. Vaše nálepky neboli červené, ale oranžové a s normatívnou farbou to nemalo nič spoločného. Nakoniec som musel narýchlo pred kolaudáciou objednať od iného výrobcu.

Reakcia obchodu tlačímato.sk

1. ospravedlňujem sa ak farba na nálepkách nebola správna a spôsobili sme Vám komplikácie. Ak je to tak samozrejme Vám vrátime peniaze vrátane nákladov na dopravu. Bude k tomu potrebné tovar nám reklamovať a poslať naspäť.

2. prosím vysvetliť v čom inom bola kvalita nálepiek "veľmi zlá" štandardne používame vysoko kvalitné PS samolepky s kvalitným permanentným lepidlom.

Ďakujem Vám
    Radovan Kraker

• prehladny web
    • Nekvalitné

• -cena
    • -kvalita
    • -pokrčené nálepky
    • -magnetky slabšej kvality

Tovar zatiaľ nedorazil, nemám ani odpoveď na mail, akom stave je moja objednávka.

Reakcia obchodu tlačímato.sk

Vážená zákazníčka, nakoľko ste zvolila online úhradu súčastne s objednávkou ale nezrealizovala ste úhradu, náš systém Vám poslal upozornenie o čakaní na platbu. Po preverení webmastrom sme zistili, že systém upozornenie odoslal chybne a upozornenie sa k Vám teda nedostalo našou vinou. Chybu sme už opravili. Záver:
    1. ospravedlňujem sa Vám za nedoručenie upozornenia o neuhradení objednávky.
    2. mail s otázkou v akom stave je Vaša objednávka ste nám poslala v piatok po 19. hodine. Odpoveď Vám kolegyňa poslala nasledovný pracovný deň (pondelok) o 11:16 čo naozaj nepovažujem za zlú komunikáciu z našej strany.
    3. celkové hodnotenie eshopu 0,5 z 5 považujem za neseriózne (aj s ohľadom na fakt, že sama ste sa podieľala na zdržaní vašej objednávky neuhradením platby).

• Zatiaľ objednávka bez odozvy

• Lacny produkt

Objednavka este nedorazila, az na moju urgenciu reagovali, ze zajtra poslu. Tak cakam, uz tyzden‍♀️

Pisu velkost bielej nalepky a nie velkost znakov alebo pismen a cisel,takze zavadzajuce.

• extremne zla komunikacia, respektive ziadna komunikacia s klientom

V objednávke nie je všetko čo som si objednala, zamenili asi omylom. Na mail som zatiaľ odpoved nedostala

• Drahé poštovné, nedá sa vybrať alternatíva.
    • Dpručovacia firma zinkasovala platbu 2x, jednu vrátila až po urgencii

Quick and dirty

• rýchlosť, cena
    • Dodaný Izopropanol je tesne pred koncom dátumu spotreby (alebo má veľmi krátku záručnú dobu?). Bežne objednávam z inej firmy a trvanlivosť býva uvedená ako tri roky od uvedeného dátumu výroby. Na tomto výrobku je dátum spotrebujte do, pričom je tam apríl 2022... Asi preto také lacné. Ak by som to vedel, objednám radikálne menšie množstvo...

Rozmer bol nameraný aj s priesvitnou potlačou. Čakal som že to bude len samotné číslo o daných rzmerch.

• Nevýhoda obchodu spočíva v.tom že nálepka.stoji 0.4 eura a za donášku pýtajú 4.5 eura len cvok by si to objednal.

Mali sa zamyslite nad cenou donášky dopravy

Dezinfekcia bola dodaná vo flašiach s nekvalitným dávkovačom

Reakcia obchodu tlačímato.sk

nie som si vedomý, že by sme predávali tovar s nekvalitnými uzávermi. Ak dodávka bola nejakým spôsobom chybná je potrebné ju reklamovať. Stojíme si za kvalitou nášho tovaru a prípadnú oprávnenú reklamáciu samozrejme vybavíme.