Prešlo 7 dní a žiadne informácie o doručení

K9munikacia s obchodom nulova, objednavka na dobierku po 2 tyzdoch nedorazila. NIKDY VIAC !

Objednávka vytvorená, potvrdzovací email doručený a odvtedy sa s kupujúcim nekomunikuje...

Tovar došiel načas. Čo sa týka Carnitinu tak som chcela jednu prichut orange, jednu lemon - prišlo dvakrát lemon. Jedna odmerka Carnitinu dorazila zlomená. Collagen došiel s príchuťou Pinacolada a druhý s príchuťou Chery a chcela som druhý grep. Takže veľmi neberú do úvahy čo napíšete do poznámky, aj keď pri objednávaní bolo uvedené, že je taká možnosť voľby druhej príchute. Ináč príchuť pinacolada je výborná.

Prvý krát v živote my bol tovar doručený na druhý deň od objednania. To som ani nečakal.

• Prvý krát som si objednávala,tak len takú skúsenosť mám.Ale bola som spokojná.

spolahlivost

• pohotové-rýchle dodanie tovaru

• Pomer cena a kvalita prevyšuje výrazne konkurenciu, rýchle dodanie

• Po 5-6 objednávok stále všetko vo poriadku, bez problémov som dostal to čo som chcel. Takže odporúčám.

• Rýchlosť
    • Dobrá komunikácia
    • Dodane bez problemov

Žiadne

• Malo druhov tovarov

Spokojnosť

• Mala rozmanitosť ponúkaných tovarov

Objednal som si produkt ďakujem za rýchle dodanie aj za informacie kde je balík kedy príde atď úplne som spokojný

• Výhodná cena
    • Pravidelné informovanie o objednávke

Splnilo to moje očakávania . Chuť je dobrá , už aj muž začal piť nápoj .

• Super rýchle jednanie-vybavenie objednáv
    • Nevýhodu som žiadnu nezistil

• Veľmi spokojna

• Expresne rýchle doručenie
    • Dobre ceny
    • Kvalitné produkty

Nakupujem tu pravidelne už vyše roka, keď aj bol nejaký problém tak ho hneď riešili, takže v tomto sa nemôžem sťažovať, kupujeme tu s priateľom proteíny, chutia nám, všetko super :) Jedinú vec čo by som teraz vytkla, pri poslednom nákupe na mňa vybehla reklama na FB proteín Titan s kreatínom 1+1 zdarma za 33,90. Paráda, vravím si keďže tento produkt presne kupujeme. Kliknem na stránku, tam už cena 36,90€. Trošku ma to zamrzelo ale ok, veď majú výhodnú dopravu. Dám si produkt do košíka, vybehne na mňa poštovné 3,90. Vždy bolo 1,90€. Akože beriem, ceny idú hore, určite aj za dopravu, aj keď neviem či o vyše 100%. Nakoniec sa z reklamy na 2kg proteínu za 33,90€, stal nákup za vyše 40€. To je pre mňa ako zákazníka mierne zavádzajúce. Inak však obchod odporúčam, len čo sa marketingu týka som trochu sklamaná :)

vsetko prebehlo v uplnom poriadku, rychle dodanie, chutovo vyborny protein jois prichut vanilka. ci ma nejake ucinky este posudit neviem.