• ferove jednanie
    • profesionalna komunikacia
    • kvalitna internetova stranka

• Všetko v poriadku

• Veľmi milá pani predávajúca ❤️, promtne riešená objednávka, tovar taký ako na fotkách

• Prijemna cena za kv

Asi nič

• Komunikacia
    • Ochota
    • Serioznost

Uplne top, top obchod co sa tyka komunikcie a serioznosti

• Veľký výber, kontaktovanie zákazníka

• Pravidelne si objednávam, u mňa 100 bodov

• Prijatelne ceny, kvalita vyrobkov

Vážený pán Zahorec,
    ku každej objednávke sa snažíme pristupovať tak, aby vo finále bol náš zákazník spokojný. Ale až keď dostaneme spätnú väzbu vo forme pozitívnej recenzie a odporúčania vieme , že naša snaha mala význam. Preto Vám za recenziu ďakujeme, vážime si to a veríme, že sa opäť vrátite na stránky nášho E-shopu a niečo si opäť vyberiete. Budeme sa tešiť.

• dostupny tovar
    • Dlhšie dodanie tovaru

Team TikiTaka

Maximálna spokojnosť, tovar kvalitný, rýchlo dodaný, komunikácia s predajcom bez problémov

Team TikiTaka

• Objednat z domova ak máme vybraný tovar

• Rýchlo dodane

Vážená pani Zdenka,

• Dobre ceny

Celkova spokojnost s nakupom,o termine dodania som bola vopred upozornena a dodacia lehota bola dodrzana.Komunikacia s obchodom na vybornu.Urcite nakupim aj nabuduce.

Vážená pani Barbora,
    Team TikiTaka

• proste vsetko na jednotku,max. spokojnost

Team TikiTaka

Trošku som sa obával, keď som čítal recenzie. No musím povedať, že moja skúsenosť je úplne v poriadku. Všetko prebehlo úplne transparentne. Síce som na tovar čakal jedenásť dní no to som vedel od začiatku, že to bude do štrnásť dní. Tak že za mňa odporúčam.

Vážený pán Pavol,

• Výber tovaru
    • Ceny
    • Komunikácia

Vážená pani Mária,
    Team TikiTaka

Kvalita OK, termín dodania pridlhý....

Vážený pán Juji,

• VYBORNY INTERNETOVY OBCHOD

Vážený pán Andy,
    Team TikiTaka

• v obchode som už nakupoval a bol som spokojný,tak som nakúpil zase a zase som spokojný,veľmi dobré ceny ,kvalitný tovar a dobrý prístup obchodu k zákazníkovi a aj komunikácia

O žiadnych nevýhodách neviem.

Vážený pán Milan,