Po viac ako 2 týždňoch tovar stále nemám. To by som ešte pochopila (dodávateľ nemusel tovar dodať, boli problémy s tým a tým, atd. ). Čo má však najviac irituje , je komunikácia so zákazníkom, resp.v tomto prípade nekomunikácia. Zákazník sa chce informovať o stave svojej obj a odpovede sa nedočká.

Tovar mi za 11dni nebol doručený a nedostal som žiadne info o stave objednávky

• Ako je mozne, ze tovar na stranke je dostupny a obchodu trva niekolko dni, az pride info, ze to tak nie?

Vzhľadom na dĺžku dodania , mám indície že firma sídlisku na Marse !!!!!!!

• Tovar som objednala a uhradila pred 16. dňami. Doteraz mi nebol doručený...

• Nemozem sa este vyjadrit kym som tovar neobdrzal....

Vážený zákazník,
    nerozumiem Vášmu odporúčaniu resp. neodporúčaniu, keď ste taktiež v skupine zákazníkov,
    ktorí boli informovaní o tom že tovar dostanú až v januári. Každému zákazníkovi po 10. decembri sme dali na výber, či objednávku stornovať alebo počkáte do januára. Keďže tovar čakáte tak ste s tým súhlasil.
    Voláme, píšeme maily s každým komunikujeme, v telefóne jednoznačne sa vyjadríte, že to nie je žiadny problém a potom toto... no čo už, aj takí sme Slováci.

Team TikiTaka

2 týždne čakám na tovar a stále nič!

Vážená Beáta,

už od 10.decembra všetkých našich zákazníkov upozorňujeme a to podotýkam niekoľkými spôsobmi, že objednávky po tomto termíne vieme vybavovať už len v januári. Nakoľko nám tento rok kalendár nadelil toľko voľna, že to až nie je pekné , nevieme s tým nič urobiť. Pre všetkých zamestnaných to je síce super, no pre chod firmy to až také dobré nie je. Predpokladám , že sa ku Vám táto informácia nejakým škriatkovským spôsobom nedostala a preto kuriéra vyzeráte úplne zbytočne. Mrzí nás to ,ak je to tak a preto sa Vám v januári ozveme a určite sa dohodneme na spôsobe odškodnenia za toto sklamanie. Napriek tomu pekné Vianoce Vám praje

Team TikiTaka.sk

Tenisky objednané v červenej farbe doručili vo farbe čiernej.

Vážený zákazník,
    tak to je recenzia ako hrom. Vy ste nám dal odporúčanie , ako keby sme Vám namiesto objednaných čiernych tenisiek poslali ružové cvičky. Ako pozerám na tú Vašu objednávku, tak pozerám a výrobca sedí, značka sedí, typ sedí, katalógové číslo sedí, farba sedí , s obrázkom v obchode je zhoda a dokonca aj veľkosť sedí..
    Tovar Vám bol dodaný v absolútnej zhode s tovarom na Vami urobenej objednávke.
    Je pravda, že ste telefonoval a žiadal, že ak by to bolo možné, tak ich radšej chcete v červenej farbe , no nebolo jednoznačne povedané, že ak to možné nebude, tak objednávku máme zrušiť. Pre budúcnosť Vás poprosím, pokiaľ Vám srdce piští po červených teniskách , tak si neobjednávajte čierne, aby ste následne nemusel znižovať obchodu rating, ktorý sa mimochodom veľmi ťažko buduje a takýmito nedorozumeniami veľmi ľahko stráca.
    Samozrejme dodané tenisky nám môžete v zmysle Obchodných podmienok vrátiť späť a zaplatené peniažky Vám vrátime prevodom na Váš účet.
    Team TikiTaka.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

čakať na objednaný tovar 14 dní v dnešnej dobe kedy si inde objednám a do jedného až troch dní mám tovar doma je tak trocha ostuda

Vážený pán Janáč ,
    o dobe dodania sme vás informovali pred aj po objednaní tovaru a to hneď niekoľkými spôsobmi.
    Áno , aj my by sme boli radi keby to šlo skôr, no má to svoje súvislosti a dôvody, ktoré my neovplyvňujeme. U nás sa tovar zdrží max niekoľko hodín a ešte ten istý deň ako príde , tak ho aj odosielame. V celom bývalom Československu nenájdete ani jeden E-shop , ktorý by mal taký sortiment a v takých cenách ako máme my a kompletne by ho držal skladom a mohol dodávať zákazníkom do jedného/ dvoch dní. Takže neporovnávajte neporovnateľné a pred objednaním tovaru si prečítajte aspoň akú dobu dodania má E-shop, v ktorom si niečo objednávate.

• po viac ako 10 dnoch tovar nedorazil

Vážený pán Peter,
    pokiaľ chceme našim zákazníkom dodávať kvalitný tovar za rozumné ceny, tak ho musíme dovážať z druhého konca Európy a to sa za dva/ tri dni naozaj stihnúť nedá. Preto máme dobu dodania 7 až 10 PRACOVNÝCH DNÍ. Pri vašej objednávke sme na siedmom pracovnom dni , takže podľa našej pôvodnej dohody sme stále v termíne!

dlha čakacia doba

Vážený zákazník,
    musíme s poľutovaním konštatovať , že nerozumieme Vašej recenzii. To, že máme dobu dodania 7 až 10 pracovných dní máme uvedené na našich stránkach pri každom produkte. Máme to uvedené v Obchodných podmienkach s ktorými ste súhlasil, informovali sme Vás o tom okamžite po objednaní ,
    informovali sme Vás o tejto dobe dodania v potvrdzovacom maily, ktorý Vám prišiel po potvrdení objednávky a dokonca ste sa o dobe dodania informoval aj telefonicky už druhý pracovný deň po objednaní. Nemôžete povedať, že ste o tom nevedel a preto sa budeme opakovať z úvodu , nerozumieme Vašej recenzii.
    TikiTaka

tovar som si objednala kvoli najpriaznivejsej cene a mal byt skladom do 5 dni. nestalo sa a objednavku mi zrusili. daju si viac ako 50% zlavy a potom nedokazu naplnit objednavky

Reakcia obchodu TikiTaka.sk

Tovar dodávame štandardne do 7 až 10 pracovných dní tak , ako je aj uvedené pri každom tovare v našej ponuke. Tak isto to je uvedené v našich obchodných podmienkach, s ktorými ste súhlasila. Ak píšete o tovare skladom a dodanie do piatich dní tak to bol asi nejaký iný obchod , ale rozhodne nie náš!!!

najprv mi zrusili jeden objednany tovar, vyhovarali sa , ze bude dostupny az v Januari, potom celu objednavku, vrajze ich zahranicny dodavatel nema tie zlozky.

Reakcia obchodu TikiTaka.sk

Chápeme reakciu zákazníka , ktorý nestihol nakúpiť tovar v akcii...
    ...to by nahnevalo každého...:((

• Na obranu obchodu musím pochváliť otvorenosť obchodu, nakoľko mi osobne volali, že sa objednávka zo zahraničia zdržala a korčule dorazia na budúci týždeň na SR a potom ku mne - dúfam.
    • Tovar mi ani po 10 dňoch od objednávky ešte nedorazil.

Vážený zákazník,
    Vzniknutú situáciu spôsobila chyba v informačno-bezpečnostnom systéme jednej
    nemenovanej nadnárodnej spoločnosti. Nemalo by sa to stávať, no stalo sa a naša
    smola, že akurát pri našej objednávke. Aj keď sme aj my poškodenou stranou a mrzí
    nás to , našim zákazníkom sme sa za vzniknutú situáciu ospravedlnili a aj Vám sa ešte raz ospravedlňujeme.
    TikiTaka.sk

• Zatiaľ nič .
    • Dlho čakám na objednávku. Väčšinou mi chodia objednávky z iných obchodov skôr (do 5 dní). Ale po zakúpení má informovali, že dodania doba bude 8 pracovných dní. No nabudúce to ešte zvážim pri nákupe .

Vážený zákazník,
    tovar objednávame zo zahraničia, preto je pri každom produkte uvedená doba dodania 8 pracovných dní, s čím ste súhlasili pri zadaní objednávky. Preto nerozumieme Vašej recenzii !?!
    TikiTaka.sk