• Balik mal dost vcera a nestalo sa tak. Ani som nedostal informaciu ze nedorazi na cas

Reakcia obchodu The ChilliDoctor

Dobrý den, tato skutečnost nás velmi mrzí. Prosím napište nám na [email protected] číslo Vaší objednávky a podíváme se, kde je problém. Děkuji za pochopení.

Pred 13 dnami som si objednala ,zaplatila a dodnes mi neprisiel balik

Reakcia obchodu The ChilliDoctor

Dobrý den, tato skutečnost nás velmi mrzí. Prosím napište nám na [email protected] číslo Vaší objednávky a podíváme se,kde je problém.Děkuji za pochopení.

Tovar zaplatený, mal to byť darček k Vianociam, za 10 pracovných dní neprišiel

Na tovar čakám už 10 dní

Reakcia obchodu The ChilliDoctor

Tovar objednany pred týždňom, aj zaplatený prevodom, zatial nič neprišlo a nik nereaguje ani na emaily ani fb.

Reakcia obchodu The ChilliDoctor

Dobrý den, tato skutečnost nás velmi mrzí, poprosím Vás o číslo objednávky. V emailu nemáme žádné nevyřízené zprávy, případně zavolejte na +420 702 708 980.Děkuji

• Prišlo mi to rozbité...

Reakcia obchodu The ChilliDoctor

Dobrý den, tato skutečnost nás velmi mrzí a samozřejmě Vám bude zaslán náhradní produkt. Prosím o zaslání čísla objednávky na [email protected]. Děkuji

Povedzte mi, napíšte mi prečo? Pre akú piču posielate tento dotazník ráno o 5:23 hod. a to dokonca v nedeľu. Zobudili ste ma s ním a preto vám nedávam ani jednu hviezdičku a NEODPORÚČAM!!!

• Moc ma mrzí táto recenzia, ale objednal som si 7. 7. tovar, ktorý bol všetok skladom. Zaplatil bankovým prevodom ihneď. Potvrdenie o platbe mi prišlo až po emailovom upozornení 14. 7., kde som sa dožadoval o nejaké informácie ohľadom mojej objednávky. Cca 2 hod. po odoslaní emailu mi prišlo potvrdenie o platbe. dnes je 19. 7. a objednávku som neobdržal, ani neviem čo s objednávkou je.
    • 14. 7. mi prišiel email, že ako som spokojný. Čakal som na recenziu až doteraz.

Som veľmi sklamaný.

pred rokom som objednal tovar skoro v tom istom case. Prisiel na cas a s kvalitou sme boli velmi spokojny
    Tento rok som objednal tovar a stale ho nemam. Viem, ze je toho vela v tomto rocnom obdobi a chyba je asi na strane posty, ale myslim si, ze sa to mohlo stihnut.

time for delivery unacceptably late

• Prišlo mi niečo úplne iné, ako som si objednala a zaplatila

• Obal tovaru bol poskodeny co je dost problem nakolko to bol darcek
    • Packeta presmerovala balik na ine miesto vydania a bolo mi to iba oznamene
    • Nekupovat cez eshop v tomto obchode ked tak len v kamennom z dovodu poskodeneho obalu

• Hodnotenie obchodu prišlo skôr ako mi bol doručený tovar. Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený

• Nikdy viac, čakám na tovar od 23.2. po niekoľkých reklamáciách, stále nič. Po platbe cez gopay, udáva systém iný variabilný symbol ako cez online platbu, nemajú to spárované a na vás je to vyreklamovať. Strata času,nervy, peniaze atď.....,ale dva krát mi poslali vyplniť dotazník spokojnosti....to sú rýchli

• Tovar mi bol doručený včas kvalitne zabalený, ale jedno veľké negatívum bolo , že som si chilli papričky musela do sušovať sama , neboli dostatočne vysušené , bola , v niektorých , ešte vlhkosť Samozrejme, nedo sušené papriky viac vážia.

Objednala som si tovar, pri ktorom bolo uvedene ze je skladom a ze ho relativne rychlo expedujú. Tovar mi nedorazil ani po 3 týždňoch. Trackovanie zásielky nefunguje, posledne vyjadrenie obchodu bolo, ze toho maju vela, ale ze zasielka do Vianoc pride. Neprisla ani do noveho roka. Na dalsi email zatial neodpisali. Takze za mna sklamanie

Dodacia lehota je príliš dlhá a vzbudzuje to vo mne nedôveru k dodávateľovi.

• Tovar bol poškodený prasknta skúmavka s chilli mal to byť darček na Vianoce takze úplne sklamanie. A to nehovoriac o krivo nalepenich vignetach na skúmavkach a úplne že vyrezany stojan s nepresnosťou aj 3mm.

Tovar odoslany dva tyzdne po objednavke. Dorazil na vyzdvihnutie v zasielkovni poskodeny balik 23/12.
    Platila som vopred, nemam tovar ani peniaze, nikto ma nekontaktoval.

• Sklamali