• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 2 mesiacmi

• Fajn ceny
    • Rýchle vybavenie
    • Prehľadný web
    • Trošku chaotický osobný odber
    • Chýbajú mi filtre na webe

Nemám výhrady, až na jednu vec, tovar som si osobne vyzdvihol, čakal som menšiu "predajňu", ale realita bola trošku iná, behalo sa z kancelárie do kancelárie, najskôr zaplatiť, potom pre Faktúru a potom na výdaj do skladu. Trošku chaotické :). Ale nabudúce už budem vedieť :D, ale inak v pohode :).

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 6 mesiacmi

• parkovanie
  • nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 7 mesiacmi

Rychla dodavka, bezproblemovy obchod od objednania az po dodanie. Tovar pekne zabaleny, novy, bez defektu.

Od objednavky po zaslanie kurierom velmi kratky cas.

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 7 mesiacmi

• Vsetko rychlo a bezproblemovo
  • nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 8 mesiacmi

• rychlost,spolahlivost
    • nevidim zapor
  • nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 10 mesiacmi

• spracovanie objednávok
    • chaos

Po prvej objednávke som bol ako-tak spokojný - tovar mali, vyzdvihol som ho osobne, aj keď ich proces vyskladnenia bol skôr žart.

Urobil som však chybu a objednal tovar aj druhýkrát. Kvôli skúsenosti s osobným odberom som zvolil doručenie kuriérom. Keď sa týždeň nič nedialo, kontaktoval som ich. Ospravedlnili sa, že nabiehajú na nový systém a zle im spracováva objenávky (spomenul som si na Slovensko.sk) - v poriadku - a tovar poslali kuriérskou službou - inou, než som zvolil pri objednávke. Ale dostal som zľavu.

Nuž a v tom bol asi aj kameň úrazu - v pošte som našiel po 18 dňoch faktúru na 0,04 € (slovom 4 centy), ktoré ešte musím uhradiť z ceny 112,54 € - pričom v správe, ktorú mi zaslali, bola uvedená cena 112,50 € a rovnakú uvádzal ja Geis tracking. Netuším, kde vznikol tento "zábavný" problém, ale týmto padla akákoľvek chuť TES-Slovakia akokoľvek odporúčať. Zaplatil som - netúžim po exekúcii. Dúfam, že som len ojedinelý prípad a ak nie, tak že tie 4 centy im za "dobrú reklamu" stáli.

Reakcia obchodu TES-SLOVAKIA s.r.o.

Dobrý den pan Kubáni, ďakujeme za Vašu reakciu a Vašu rozsiahlu kritiku, avšak dovoľte, aby sme na ňu reagovali. Co sa týka oneskoreného vybavenia Vašej objednavky, tovar, ktorý ste objednával v marcový den, nebol práve na sklade čím sme objednavku pochopiteľne nemohli expedovat v tento den, co sa týka reakcie a vybavenia objednavky 4.4.2018, za to sa Vam kolega v ten den ospravedlnil telefonicky(nakoľko ako ste spomenul, prechadzalu sme na novy účtovný systém a eShop). v ten istý den Vas druhy kolega informoval mailom ze ešte v daný den Vam tovar odchádza. Píšete o 0,04€, áno štyroch centoch, ale to ze sme vam z pôvodnej objednavky neúčtovali ako kompenzáciu poštovné 3,24€, to ste nespomenul! Je nám luto, ze sa k tomu staviate takto, aj keď ste nasu telefonickú a mailovú komunikáciu v daný den ocenil poďakovaním za promtne vybavenie a reakciu a taktiež Vaša pani manželka dakovala kolegovi za informaciu a vybavenie. Kolektiv TES-SLOVAKIA

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 1 rokom

• Seriozne, ustretove jednanie na vysokej odbornej urovni.

• velmi dobra komunikacia

• velmi vyhodna cena
    • rychlost dodania

som uplne spokojny s nakupom

• Rýchle vybavenie
    • Rýchle dodanie
    • Spoľahlivý
  • nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 1 rokom

Vedia poradiť a rýchlo vybavia objednávku.

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 1 rokom

• Perfektný prehľad o vybavovaní objednávky
    • Rýchlosť dodania

Odporúčam všetkým , potešila by ma širšia ponuka firmy MikroTik

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 1 rokom

Ešte som nič nedostal a pošlete mi dotazník spokojnosti, to mám ako brať??? Sranda??? Takto sa určite dobrá firma nespráva. Ďakujem, ani sa už neunúvajte niečo poslať.

Rychle dodanie

• nakúpil v obchode TES-SLOVAKIA s.r.o. pred 2 rokmi