• Obchod nedodáva vôbec tovar. Tovar som objednal, zaplatil a mesiac sa mi nikto neozval. Potom, na moju výzvu, mi napísali, že dodávku do týždňa vybavia, ale zase nič. Neskôr som čítal, že aj iní majú podobnú skúsenosť. Škoda, že až neskôr. Mám dojem, že ide o podvodníkov. Asi to budem riešiť inými právnymi postupmi.

• Podvodníci shop
    • Tovar vám nedodaju
    • Do shopu sa nedovoláte
    • Zvoní to, potom nastane ticho, toto trvá 2 minuty. Potom sa zapne odkazovač v English.
    • Neposielajte peniaze lebo o ne prídete
    • Skontrolujte si tento shop na Heureka.sk a Heureka.cz a prečítajte si komentáre.

• Po objednaní tovaru mi vôbec neprišiel žiaden potvrdzujúci mail, alebo správa, tak som nevedela, či je objednávka prijatá, alebo nie. Na moju otázku ako je to s objednávkou mi odpísali, že áno - je prijatá (ospravedlnili sa mi) - ale stále mi tovar nebol doručený
    • Nekomunikujú, nie sú seriozni.

Považujem za neslušné poslať zákazníkovi dotazník spokojnosti na tovar, ktorý obchod vôbec nedoručil. Snaha o telefonický kontakt je napriek viacerým opakovaniam neúspešná.

Nedostala som ani potvrdzujujuci e mail , že mám tovar objednaný a nedá sa ani dovolať na uvedené číslo. Takže ani neviem či mám čakať objednaný tovar.

Tovar nedodaný, neodporúčam nákup.

spolahlivy

rýchle dodanie

• Máte výborný tovar nie bežnej potreby.
    • Málo sa prezentujete. U mňa je to len náhodou. Pritom váš tovar je potrebný.

• S tovarom ktorý som si objednal,bol to vyvýšený nadstavec na wc som nadmieru veľmi spokojný, a vrele ho doporučujem každému. Ak by som mal hodnotiť firmu Tercio v číslach od1do10 hodnotím 10+ veľmi pekne ďakujem, a prajem vám veľa úspechov, a veľa spokojných zákazníkov.

Objednal som si nadstavec na wc aj s opierkami, a s výrobkom som nadmieru spokojný. Vrele doporučujem každému.

• Tovar sa mi zdá predražený.
    • Tovar nebol originálne zabaleny
    • Už mesiac čakám na vrátenie penazi

• Tovar ešte nemám už som ho aj urgovala,bude to už mesiac a je aj zaplatený

• Žiadne výhody tento obchod nemá
    • Obchod nedodá tovar a nie je ochotný vrátiť poukázanú pladbu

Tento obchod nedoporučujem nikomu, je neseriózny . Do dnes mi nevrátili ani peniaze ktoré získali za zrušenú objednávku. A je to už 45 dní.

• Dodržali čo sľúbili
  • Žiadne potvrdenie objednávky, žiadna komunikácia a žiadny tovar.

Garancia okamziteho odoslania.....tyzden presiel a ziadna sprava o tovare

• Zdĺhavé vybavovanie objednávky. Produkt doteraz nemam. Skor je dopyt na spokojnosť s tovarom, nez bol doručený.

Super