• Pracovnik nezavolal zpět zda odešlou zboží do zahraničí přestože to slíbil prověřit

Dobrý Deň
    V telefonickom rozhovore sme vás upozornili že náklady na dopravu do zahraničia budú odosť vyššie,čo je logické , s čím ste ale nesúhlasil inač by ste mal už dávno objednaný tovar doma.Bohužial nedokážeme za 3 eura posielať tovar po celom svete ,ani do Čiech,zatiaľ sme takú dopravnú spoločnosť nenašli a pravdepodobne ani nenájdeme.Nemalo žiaden význam telefonať znova ,ak nedokážete akceptovať vyššiu cenu poštovného do zahraničia.

• Ceny a to je všetko.

Komunikácia na úrovni nula. Tovar prišiel poškodený a po kontaktovaní a zaslaní mailu s foto poškodenia, nebola ani len snaha odpísať či inak komunikovať. Za mňa posledný krát čo som vôbec otvoril tú stránku.

Dobrý Deň
    Ospravedlňujeme sa ,že sme hneď neodpísali ,mail sme si nevšimli nakoľko to bol už tretí mail od vás po vytvorení objednávky.V prípade že je tovar poškodený ,aj v takom minimálnom prípade ,ako vašom,(kedže tovar nechcete vrátíť ani vrátiť kúpnu cenu), odporúčame vždy kontaktovať telefonicky a taktiež kontaktovať aj kuriéra ktorý vám danú zasielku doručil.Pri poškodenom tovare zákazník dostane vždy nový tovar a my si už reklámáciu o poškodení riešime s danou kuriérskou službou.

• Nefunguje

Objednávala som ako darček pre priateľa bohužiaľ nefunguje.

Dobrý Deň
    Každý Subwoofer ktorý posielame je preskúšaný a samozrejme funguje.Dôležité je správne zapojenie subwoofera,tak ako aj v tomto prípade.Namiesto písania nepravdivých hodnotení ,stači zavolať a s každým kto subwoofer nevie napojiť ,krok po kroku celé zapojenie subwoofera prejdeme.

• Tovar bol doručený deň po obdržaní SMS
    • Slabá kvalita autorádia
    • Možnosť chytania staníc veľmi malá

Dobrý Deň
    Ospravdlňujeme sa ak ste nebol,s naším autorádiom spokojný ,ale vzhľadom na to že ide o najlacnejší model ktorý ponúkame konkrétne VORDON AC1101 NELSON v cene 21,99 eur s DPH ,tak sa nemôže vyrovnať kvalitou autorádií s vyššiou cenou .Napriek tomu sa však jedná v danej cenovej kategórií o jedno z najlepších autorádií na trhu.Čudné je že aj po uistení že Vám budú vrátené všetky prepravné náklady a samozrejme plná suma ceny autorádia na čo máte pri nákupe cez internet do 14 dní nárok aj bez udania dôvodu ,ste autorádio odmietol vrátiť...
    Ča sa týka možnosti naladenia fm staníc môže byť niekedy problem hlavne pri týchto najlacnejších modeloch ,a keď sa jedná o nejakú odľahlejšiu obec ,ale tento problém sa dá jednoducho odstrániť zapojením zosilňovača príjmu rádio staníc ,napr. my ho ponúkamé v cene 3,99 eur s DPH.
    To že Vám bol tovar doručený deň po obdržaní SMS ,je myslím pred vianocami celosvetový problém kuriérských spoločností ,neviem ako to súvisi s naším obchodom a hodnotením nášho obchodu.

• zla kvalita zvuku