• Výborné ceny.
    • Komunikácia so zákazníkom.
    • Solídna dodacia lehota.

Veľmi dobrá skúsenosť. Bezkonkurenčná cena produktu bola rozhodujúca.

• Nemôžem dať žiadne
    • Ak chce obchod rásť a rovnať sa konkurencii bolo by dobré zákazníkovi vyhovieť keď si chce tovar rezervovať. Bol problém na rezerváciu tovaru do 01.07.2024 , v inom obchode mi objednávku odošlú 01.07.2024 i keď som objednávku vytvoril dnes (14.06.2024)

Viac vyhovieť zákazníkom.

Reakcia obchodu Tekra.sk

Dobrý deň, tovar v akcii a keď je posledný kus žiaľ nevieme rezervovať mesiac. Dali sme Vám ponuku no ani ste nereagovali tak potom sa ťažko komunikuje...
    s pozdravom tekra.sk

• Dell na jednom mieste

Ceny v pohode

Napriek tomu, že mali uvedené, že majú tovar skladom, vyzdvihnutie kuriérom trvalo 3 dni. Takže ani po týždni som nemal tovar doručený.

Veľmi ochotný a ústretový p. Valentovič

• Zasielku vyexpedovali týždeň po objednavke.

rýchle dodanie, spokojnosť s dodaným tovarom,

• dostupnost
    • rychle dodanie

nemam namietky

• promptne vybavenie zasielky
    • ustretova komunikacia
    • vyborne ceny
    • ziadna

• ceny
    • tovar podľa popisu skladom, no objednávka nakoniec zo strany obchodu zrušená pre nedostupný tovar

• Lacnejší výber tovaru
    • Určite odporúčam
    • Nemám čo vytknúť

• Dodávka domov aa hlavne rýchla.

Rýchlo a za prijateľnú cenu

• perfektné zabalenie
    • Absolútne NEODPORÚČAM, neseriózna spoločnosť, ktorá klame a zavádza zakazníkov!
    • Tovar ešte nemám. Ak budem mať šťastie, bude doručený po dlhých 12 dňoch!

Tovar, ktorý Tekra deklarovala ako na sklade, k dodaniu ihneď, nedorazil ani po 11 dňoch (6 pracovných a 5 sviatkov).
    Tekra/p. Valentovič je klamár, s absolútne neserióznym prístupom k zákazníkovi. Osoba s nulovým predpokladom pre prácu so zákazníkom. Na niekoľko urgenčných e-mailov odpovedal rôznymi klamstvami, vyhováraním sa na kuriérsku spoločnosť, ktorá vraj nestíha, poškodila štítky, ktoré následne nemohla načítať. Tekra tvrdila, že 30.4. bol tovar zabalený, pripravený na odovzdanie kuriérovi. V skutočnosti Packeta potrdila prevzatie od Tekra až šesť dní potom, 6.5., s dodaním 7.5.24.

Reakcia obchodu Tekra.sk

dobrý deň,

mrzí nás, že zásielka by mala meškanie 4 dni lebo víkend. Chybu sme si priznali, úprimne sme sa Vám ospravedlnili, ponúkali sme späť peniaze. No od Vás len urážky a navyše takáto akože recenzia. Nákup u nás neodporúčate to akceptujeme tak sme objednávku stornovali. Stačí pozrieť iné recenzie kde práve naša komunikácia je plusom. Vždy sa snažíme so zákazníkom komunikovať na rovinu.

• Dobry popis vyrobkov
    • Spolahlive a rychle dorucenie