Dobri den pred objednavkov som sy overoval parametre pc del no sice boli mi podane ale nie tak ako bi som očakával pc del optiplex nic moc strašne ho počuť mam del op 3060 a neda sa porovnavať s danim pc aj ked je parametrovo vikonejši realita je ina.

Reakcia obchodu Technimax s.r.o.

Dobrý deň, je nám ľúto, že počítač nebol podľa vašich očakávaní. Využil ste svoje právo tovar vrátiť, čo je úplne v poriadku – zaistili sme pre Vás zvoz, takže ste nemal žiadne ďalšie náklady za poslanie balíka späť k nám. Celú čiastku za objednávku sme Vám vrátili na účet, takže verím, že aj keď Vám tovar nevyhovoval, nemáte z celej akcie negatívny zážitok. Vrátený počítač sme u nás skontrolovali a nezistili sme u neho žiadnu závadu, dúfame teda, že si vyberiete výkonnejší model z našej ponuky, ktorý vám bude vyhovovať.

DD, nakupoval sa PC Dell Optiplex 5070 SFF kt. je dost hlucny, co ma prekvapilo, nakolko pouzivam tento typ v praci viac nez 10 rokov a nestretol som sa s hlucnou variantou tohoto prevedenia (SFF). Dovodom kupy tohto typu PC boli prave skusenosti s nulovou hlucnostou tohoto prevedenia PC, takze z mojej strany sklamanie, ostatne funkcnosti PC su OK.

Reakcia obchodu Technimax s.r.o.

Dobrý deň, je nám ľúto, že sa k vám dostal kus, ktorého hlučnosť pre vás bola príliš vysoká. Rovnako je nám ľúto, že ste nás hneď nekontaktoval, pretože situáciu by sme obratom vyriešili. Akonáhle sme sa z tohto komentára o probléme dozvedeli, hneď sme vás kontaktovali a na naše náklady vám vymenili PC za iný kus. Verím teda, že je už všetko k vašej spokojnosti, a že budúce nákupy budú bez ťažkostí. Sme tu pre vás a kedykoľvek by ste mal akýkoľvek problém, určite sa nám ozvite, aby sme ho mohli spoločne vyriešiť.

• Tovar včas dodaný
    • Zo strany dodávateľa nebola skontrolovala kompletnosť objednávky. Nebol dodaný kábel na prepojenie PC s monitorom. Chýbala jedna redukcia.

Reakcia obchodu Technimax s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Máte pravdu. Do zásilky jsme vám přibalili špatný kabel na propojení PC a monitoru. Tu chybu jsme ihned po vašem upozornění napravili a samozřejmě na naše náklady vám doposlali. Jsme jen lidé a děláme chyby. V případě jakéhokoli problému či nekompletní zásilky nás stačí kontaktovat na naši infolince.

• dobré počítače pre nenáročných užívateľov
    • prijateľná cena
    • promptná dodávka

V prípade problému nedostatočná komunikácia - žiadna odpoveď na e-mail požadujúci výmenu dodaného PC, žiaden návrh na náhradnú dodávku , nedostatočná rada ako vyriešiť technický problém

Reakcia obchodu Technimax s.r.o.

Vážená pani Plášilová, ďakujeme za pozitívne body Vášho hodnotenia a mrzí nás Váš negatívny dojem z komunikácie. Je pravda, že jeden z Vašich emailov nám zapadol a zareagovali sme naň až s oneskorením, za čo sme sa ospravedlnili a znovu sa ospravedlňujeme. Všetko ostatné však bolo vyriešené a z Vašej strany vždy odsúhlasené, vrátane vystavenia dobropisu za tovar, ktorý ste sa nakoniec rozhodla vrátiť, hoci sme Vám ponúkali výmenu za iný kus. Pre tovar sme si poslali vlastného kuriera, aby ste nemala žiadne ďalšie náklady. Je nám teda ľúto, že aj keď sme sa naozaj snažili, Váš celkový dojem je negatívny. Keby ste v budúcnosti potrebovala pomôcť s ďalšími strojmi, ktoré od nás máte, naša podpora je Vám stále k dispozícii.