• Tovar nedodane ani po týždni, žiadna komunikácia so zakaznikom...
    • Na tovar čakám už2 týždňe a doposial mi nebol doručený. Ochota a komunykácia veškerá žiadna.Na tejto stránke s doplnkami si už nič ňeobjednám!

Ak môžem poradiť z mojej strany velká nespokojnosť! Čakám na dodanie tovaru 2 týždňe a doplnky mi doposial neboli doručené. Komunykácia,volám do abchodu a oni sa ani neunúvaju zdvyhnúť telefón odpovedajú len sms. Uvediem príklad: (,,som na školení''presné znenie sms)A dodávaťelovi odkazujem žial takto nezarobíťe ani na slanú vodu!

• - veľmi milý personál, ktorý chcel situáciu vyriešiť (bohužiaľ sa to nepodarilo a zbytočne sa objednávka naťahovala viac ako 3týždne)
    • - pri mojej objednávke dodacia lehota viac ako 3 týždne aj keď na stránke mali uvedené, že je tovar skladom
    • - objednávka prišla vo veľkej krabici, ktorá bola do dvoch tretín zaplnená kartónami

Tovar (2ks proteínov) som si objednala 27.3.2017 a doručený mi bol 19.4.2017. Medzitým mi 2x volal pán, že nemá 1 produkt z objednávky, či môžem počkať pár dní. Povedal, že do týždňa budem mať objednávku doručenú. Potom volal opäť, že čakali dlhšie na naskladnenie tovaru, ale že aj tak neprišiel tovar, ktorý som chcela. Požiadala som o náhradu príchute, ktorú majú na sklade. Tovar nakoniec prišiel po viac ako troch týždňoch iba s jedným proteínom. Druhý mi neposlali vôbec.

• Tovar mi este stale nebol doručený aj ked po telefonáte tvrdili ze ho odoslu v priebehu (teraz uz minulého) týždňa a stále nič
    • Prvy a posledny nakup...
    • Nič som nedostal

Dobry den Juraj,
    dakujeme za recenziu.
    Objednali ste si u nas tovar, ktory nemame v ponuke. O situacii ste boli informovany telefonicky, nasledne doslo k zruseniu objednavky.
    S pozdravom sypacky

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Porovnateľná cena s inými, na 100€ nákup žiadne vzorky zdarma ako je to u iných internetových obchodoch. Ignorovanie oneskorenia odoslania objednávky, musel som si to s prepravcom vybaviť sám.

Sú aj lepšie.

Dobry den Lubos,
    dakujeme za recenziu, vasa objednavka Vam bola vyskladnena o den skor s tym ze ste boli upovedomeny o tom nakolko bol vikend ze Vam to moze prist az v utorok, po vzajomnej dohode ste suhlasili a ak sa Vam ozve kurier skor ako ste zadali termin dodavky tak s nim dohodnete podrzanie nami dodaneho tovaru.Vasa objednavka Vam bola zaslana bez postovneho.

• Žiadne!
    • Komunikácia 0 bodov!

Dobry den Jan,
    dakujeme Vam za recenziu, po prijati objednavky ste boli informovany o tom ze jeden produkt bude dostupny o 5-10 dni ( co je aj na stranke uvedene). Tovar nam prisiel v ramci uvedenej dodacej lehoty a bol Vam vyskladneny.
    S pozdravom sypacky

• Neupozorňujú na vypredaný tovar.

Dobry den Edo,
    dakujeme Vam za recenziu. Po prijati Vasej objednavky sme Vas kontaktovali dna 20.1.2017 kde ste boli upovedomeny o tom ze produkt ktory ste si objednali bude dostupny najskor za 2 tyzdne.

• Ziadne
    • Ponuka tovar ktorý ani nemá a nulová komunikacia

Neodporucaˇ

Dobry den Viktor,
    Dakujeme Vam za vasu recenziu. Objednali ste si u nas tovar, po prijati objednavky sme Vam oznamili ze jeden z produktov ktory ste si objednali je docasne nedostupny ( je to uvedene aj pri produkte na stranke ), nasledne ste zrusili objednavku.
    Ponukame tovar ktory je bud skladom, alebo je dostupny v lehote 5-10 dni.Tovar ,ktory je aktualne nedostupny je oznaceny ako docasne nedostupny.

Dobry den Marek,

dakujeme Vam za recenziu

• Za tri tyždne my nebol dodaný tovar,ale ani email neposlali,že nemaju tovar alebo aspoñ zavolať či by sme počkali.kým sme nezavolali asi by sme doteraz čakali lebo všetko je o komunikácii ktorá chýba

Dobrý deň pani Janka,

ďakujeme Vám za recenziu

Mrzí nás vzniknutá situácia, e- mailová komunikácia bola neúspešná. Dôvod bol čisto technický, nakoľko neodchádzali e- maily a dozvedeli sme sa to po určitom čase, začo sa ospravedlňujeme ( prelom rokov).

Vzniknutý problém je už odstráneý a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

• Tovar nebol vubec doruceny

Dobrý deň pani Vladka,

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu,

Z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tovaru od výrobcu,ste boli kontaktovaná a upozornená na vzniknutú situáciu, následne ste boli znovu informovaná že Vám tovar bude s Vašim súhlasom dodaný na Vašu adresu. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté problémy a veríme že budete s tovarom spokojná.