- tovar došiel na čas a v poriadku
    - tovar v hodnote 223 eur !, by mal obsahovať aj slovenský prípadne český preklad na obsluhu a použitie mikroskopu
    - tvrdé a ťažké ovládanie pritlačných svoriek na sklíčka
    - nejasné využitie 2 sklíčiek zo vzorkami

Nie som spokojný s obchodom, pretože obrázok na ich stránke nezodpovedal skutočnému produktu a poslali nesprávny produkt a nepomohli, musím všetko vyriešiť, podľa mňa to nie je spoľahlivý a profesionálny obchod

Objednal som si filter, aj keď bolo napísane že bol skladom, tak mi prišiel mail, že filter nemajú a ak bude naskladneny hneď ho pošlú. Písal som mail, že či vedia kedy by mohol byt filter skladom, aby som vedel či mám zrušiť objednávku alebo nechať. Žiadna odpoveď mi neprišla !

Reakcia obchodu Syntex

Dobrý deň, zrejme nedopatrením ste si nevšimli, že daný tovar v momente objednania nebol na sklade. Tento stav potvrdzuje aj náš systém a obchodník, ktorý to nasledujúci deň potvrdil manuálne a systém odoslal notifikáciu na mail o nedostupnosti tovaru s následnou možnosťou riešenia. Pokiaľ nedostaneme informáciu o stornovaní alebo inú požiadavku, objednávku naďalej evidujeme a vybavíme ju akonáhle tovar príde na sklad. Mrzí nás vzniknutá situácia, kľudne nám zavolajte alebo napíšte, určite vyriešime k spokojnosti.

Tovar mi nedorazil

Vsetok tovar bol pri objednavani na sklade, po tyzdni nam stale nedorazil, ziadna komunikacia obchodu

• Doručenie ihneď

• pekné reklamy a prehľadný webshop

Platil som cez účet, po 2 týždňoch neprišla ani faktúra, ani potvrdenie o zaplatení ani tovar, mailom ani telefónom neodpovedajú...

• Objednávka zaplatená 14. 1., doteraz nedorazila

• ochota personalu