Tovar zatiaľ nedosiel

dlha dodacia doba

• nedá sa zaplatiť za knihy cez Internet banking

Dosť veľké sklamanie, myslím že by mal e-shop viac zákazníkov keby tak ako iné e-shopy mal možnosť zaplatiť za tovar cez interne tbankint

• Obchod je v poriadku, ale s kurierskou sluzbou som velmi nespokojna, dlha dodacia lehota.

• výhoda je široký sortiment a dobré ceny

neochota vystaviť faktúru,nebolo možné zaplatiť , nakoľko sme škola

Nula bodov.

• Objednávka zaplatená od 25.10, všetky knižky som objednávala dostupné a stále nedorazili. Niektoré som chcela darovať, ale žiaľ mi to nebolo umožnené, aj keď som objednávala v predstihu.

• zlá komunikácia

-Tovar som prosila poslať až po vysvetlení drobných nejasností, ktoré súviseli so stránkou e shopu , údajnou zľavou.
    -Zaplatila som pre nedostatok osobného času.
    -Knižka "Čísla- stieratelné karty" bola neúplná.
    Obal bol zatavený , ale chýba tam číslo 3.
    Mám trochu času, skúsim reklamovať.

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

mrzí nás Vaša skúsenosť s našim obchodom. Objednávka na dobierku sa vyexpedovala zrejme nedopatrením, poznámka v nej o uplatnení zľavy nad 39 € sa týka poštovného zadarmo pri objednávkach nad túto sumu. Po telefonickom hovore sme sa dohodli, že objednávku nemusíte prevziať, bola na dobierku, vrátila by sa späť k nám. Ospravedlňujeme sa za nepeknú skúsenosť, veľmi neradi sme spôsobili nepríjemnosti a posielam odkaz na reklamačný formulár: https://www.svojtka.sk/download/reklamacny-protokol.xlsx. Reklamácie riešime obratom.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekné a pokojné dni.

Za vydavateľstvo Svojtka & Co. Denisa Varga Chudá

dlhá doba doručenia, tovar bol objednaný utorok, doručený bol nasledujúci týždeň pondelok

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

máte pravdu, pozerala som teraz na Vašu objednávku a skutočne doba doručenia prekročila štandardné 3 pracovné dni o ďalšie dva. Ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré Vám vznikli. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že potrebujete Vašu objednávku doručiť čo najrýchlejšie, veľmi radi sa na takúto objednávku zameriame a budeme sa snažiť ju doručiť v čase, ktorý budete preferovať.

Za vydavateľstvo Vám prajem pekné dni.

Denisa Varga Chudá

• Neodporúčam. Kniha prišla v stave ako keby bola použivaná. Poškodená zvnútra aj na obale.

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

veľmi nás mrzí takáto situácia, ospravedlňujeme sa za toto nedopatrenie. Prosíme, skontaktujte nás na [email protected] a situáciu vyriešime čo najrýchlejšie. Samozrejme upovedomíme kolegov, aby si v budúcnosti dali väčší pozor.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekné a pokojné dni.

• nedoručujú do ČR

Starostlivo som si prešla pomaly celú ponuku vydavateľstva. Pár dní vyberala detské knihy, aby mi o pár dní dali vedieť, že hoci firma sídli v Prahe, knihy tu nedokážu zo Slovenska doručiť. V roku 2020.

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

bohužiaľ toto naozaj zatiaľ nedokážeme a veľmi nás to tiež mrzí, verte. Spoločnosť, ktorá pre nás robí celý fulfillment nám to zatiaľ neumožňuje. Snažíme sa nájsť spôsoby a ak by sa nám to podarilo, budem nadšení aj my všetci zamestnanci. Ďakujeme zatiaľ všetkým zákazníkom za pochopenie. Veríme, že čoskoro by sme mohli prísť na nejaký spôsob. Pre prípadné otázky nás kontaktujte na [email protected].

Prajeme Vám pekné a pokojné dni.

za vydavateľstvo Svojtka & Co.

Strašne dlhý dátum dodania, tovat stále nemám

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

Vašu objednávku som ihneď preskúmala, bola uhradená 5. 2. v piatok poobede, a máte pravdu, jej expedícia je naozaj dlhšia, ako sme zvyknutí, pretože sa snažíme doručovať knižky v priebehu 3-4 pracovných dní alebo skôr. Vaša objednávka bolo odoslaná 10. 2., takže 3-4 pracovný deň od jej úhrady, ktorá ako som zistila bola uskutočnená dva krát, asi zatiaľ neregistrujete, preto Vás idem skontaktovať emailom, aby sme mohli jednu úhradu za objednávku vrátiť.

Ďakujeme veľmi pekne za objednávku a aj za recenziu, pretože nás motivuje zlepšovať naše služby.

Za vydavateľstvo Svojtka & Co
    Denisa Varga Chudá

Moja objednavka mi prisla až po13 dnoch čo mi pride už naozaj dost extrém...aj ked na stranke uvadzaju, že doručuju najneskor do troch pracovných dní. Keby som ju nemala zaplatenu už vopred bola by som ju zrušila.

Dobrý deň, pani Jana.

Veľmi nás mrzí táto situácia, čo aj viete, pretože sme spolu komunikovali emailom. Chyba bola na našej strane, pretože sa nespárovala platba Vašej objednávky cez spoločnosť, ktorá nám spravuje eshopové platby a našim eshopom, za čo sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Áno, trvalo dlho, kým sa vec napravila, počas čoho sme však boli v kontakte a doručenie objednávky do 30. 1., ktoré Ste v emaily požadovali, sme dodržali. Ak by sme túto dohodu nevedeli dodržať, samozrejme, že by sme postupovali inak. Avšak o Vašej nespokojnosti s týmto rišením sa dozvedáme až teraz. Doručenie objednávok do 3 pracovných dní je náš primerný čas doručenia objednávok a netvrdíme, že je to dogma, pretože sa môže stať čokoľvek, ale snažíme sa vždy vyjsť zákazníkom v ústrety. Ak by Ste objednávku chceli zrušiť, to u nás nie je problém a čiastku za platbu vraciame takmer obratom. Nedržíme sa zákonných povinností a 30 dňových lehôt, ale reagujeme okamžite.

Veľmi ma mrzí, že sa Vás dotklo riešenie objednávky tak, ako nastalo, pretože sme boli v kontakte a dozvedám sa to až v tejto verejnej správe.

za vydavateľstvo Svojtka & Co.

Knizky boli nadherne opisane, no som z nich sklamana, su nezaujimave, neponukaju detom zazitok aky slubovali.

Reakcia obchodu Svojtka & Co.

ospravedlňujeme sa za neskorú reakciu, prehliadla som. Knižky, ktoré Ste mali v objednávke sa čítajú s baterkou. Treba ich podsvietiť a vtedy odhalia skryté obrázky. Zákazníci si ich veľmi chvália, naopak, deti veľmi bavia, preto nás mrzí, že sa Vás nezaujali. Samozrejme môžete využiť zákonnú lehotu a knihy reklamovať.

Ďakujeme za reakciu a prajeme pekné a pokojné dni.

za vydavateľstvo Svojtka & Co.

Knižky mi stále neboli doručené a to je už 14 dni po objednávke. Do obchodu som telefonovala aj poslala viacero emailov. Zevraj bol problém so Zasielkovnou, avsak z inych obchodov mi bol tovar doručený do Zasielkovne bez problemov. Komunikácia bola dobra, ale musela som písať viacero emailov, aby som sa informovala v čom je problém a prečo neboli knihy stale doručené. V budúcnosti sa na tento obchod pravdepodobne už neobratim.

Neodpovedali na email.

• Objednaný tovar som zatiaľ nedostala.
    Mall to byť vianočný darček.
    Objednávala som 13.12. a je 24.12.☹️

Dobrý deň pani Anna,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, Vašu objednávku preverujeme. Exportovaná a prevzatá dopravcom bola 17. 12. 2019. Akonáhle získame informácie, budeme Vás kontaktovať emailom. Ďakujeme veľmi pekne za Vašu objednávku, ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme Vám krásny a pokojný rok 2020.
    Za vydavateľstvo Svojtka & Co. Denisa Varga Chudá

Niektoré z kníh (3 z 10) boli mierne poškodené, pravdepodobne predtým vystavené v predajni.

• Zle zabalena objednavka
    • Zla komunikacia
    • Zavádzanie
    • Zmenenie objednavky bez mojho vedomia
    • Nedodaný všetok tovar ktorý bol v objednavke
    • Po slubeni vratenia postovneho ani po mesiaci peniaze neprisli

Hrozne!!

Knižné tituly perfektne ale ťažká komunikácia, radšej si ich kúpim nabudúce cez iného dodavatela