• Nedostatočný popis tovaru v ponuke.

Tovar bol doručený. Bohužiaľ na stránke sa nedočítate aká farba svetla je v ponuke. Objednala som si dve stropné svetidla rôznej veľkosti. Jedno malo biele svetlo, druhé žlté. Výber farby svetla alebo aspoň popis nenájdete na ich stránke. Čiže jedno svietidlo musím vrátiť na svoje náklady.

Dobrý den paní Katko,
    u každého svítidla, které je osazeno zabudovanými ledkovými čipy je v popisu uvedena informace o světelném zdroji. Informace obsahuje spotřebu svítidla, světelný tok a teplotu leddiod. Objednala jste svítidlo 61000756, kde je uvedena tato hodnota: LED 60W/ 5100 lm, 3000K a pak jste objednala svítidlo 61001005, kde je uvedena tato hodnota: LED 30W/ 2550 lm, 4200K. Z uvedených hodnot je jasné, že každé svítidlo je osazeno ledkovým čipem v jiné barvě. V případě, že se v technických údajích o ledkových čipech neorientujete, doporučujeme konzultovat nákup předem. Bohužel se tak nestalo a po telefonickém rozhovoru s Vašim manželem, kterému náš technik vše vysvětlil a navrhl mu, že pokud si svítidlo se špatnou barvou leddiod pošlete k nám, bude Vám zdarma ledkový čip ve svítidle vyměněn a světlo Vám zašleme zpět. Zatím jsme svítidlo od Vás nedostali a proto nechápu proč po týdnu píšete negativní recenzi na Heureku. Nemůžeme při prodeji vědět, pokud nám to neřeknete dopředu, jestli potřebujete dvě světla se stejnou barvou leddiod nebo s rozdílnou. Čekáme tedy na Vaše instrukce o dalším postupu. Za firmu Palnas Alena Vašíčková

děkuji za Vaši objednávku. Omlouváme se, ale bohužel se medvídek vyprodal, víc nebude a nestáhli jsme ho z internetu

Zaujímavý sortiment.

Rýchla a kvalifikovaná odpoveď na moje otázky. Bezproblémové doručenie zásielky. Všetko tak ako má byť.

• rýchle vybavenie
    • mohli by dávať zadarmo...

Uplna spokojnosť

Vzdy na cas, vzdy kvalita. Kupujem len tu!

• jednoduchý nákup

Tovar dorazil za 1 mesiac

• veľký výber
    • dlhá dodacia doba

• donáška do domu, platenie ako dobierka

výhodné je to, že mi to dovezú až pred dvere, rýchla dodávka

• Promptna dodavka

Super prístup

• sortiment
    • rýchlosť dodania, aj keď je to z ČR
    • cena dopravy, ale pri cene výrobkov to nevadí

Veľmi pekné svietidlá za rozumné ceny. Na tovare bolo písané, že dostupnosť 1-4 týždne. Objednával som v nedeľu a tovar mi bol doručený hneď nasledujúci štvrtok. Jediná malá nevýhoda, keďže je to z ČR, tak trochu drahšia doprava. No pri cene výrobkov som stále na nižšej sume ako pri ostatných shopoch.

• Neaktuálne informácie ohľadom tovaru /je alebo nie je skladom/

• Slušné ceny

Odporúčam . Super prístup. Hneď po objednaní som dostal mail o vyskladneni a doručení a na druhý deň bol tovar z CR na Slovensku. Maximálna spokojnosť. Určite ešte tento obchod využijem .

Reakcia obchodu Svietidla-LED-Lighting

moc děkujeme za krásnou recenzi a jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.

• Objednala som pohodlne doma, a mala som dostatok času na rozmyslenie

Som spokojná s ponukou, po objednaní som bola vzdy v kontakte s predajnou, a vsetky kroky sme spolu komunikovali.Bola som vzdy vcas informovaná s expedíciou, a mala som prehlad o mojej objednávke.
    Obchod doporučujem.

• prehľad ponuky veľmi dobrý
    • dobré ceny

celková spokojnosť

• Nikde som nenašla súpravu -luster,nástenné svietidlo- ktoré by sa mi páčilo, boli len jednotlivo, aj cena bola najlepšia.

Po prvom nákupe je všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Svietidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem spokojená.