Na stránke píšu, že dodanie tovaru 4-7 dní. Po 7 dňoch kedy som nemala info som obchodu písala. Vraj príde o 2 dni k nim na sklad a hneď ho odošlú. Už je to 10 dní (rátam bez víkendov). Opäť nemám info, ani ospravedlnenie. Hlavne, že som tovar zaplatila ihneď.

Balík mi prišiel v dezolátnom stave hrozne.Cele balenie bolo dotrhane,keby nie su vianoce a ze ten bazenik chcem dat pod stromček tak to nepreberiem.
    Horozne môžete sa hanbiť

Dobrý deň p. Marek,

to myslíte vážne? Všetky bazény od nás odchádzali v jeden deň, v pevných krabiciach a poriadne zabalené. Ešte sme pridávali aj príbeh na Instagram, ako sú krabice balené. To, aká krabica k Vám prišla, za to skutočne nemôžeme. Musíte brať na vedomie, že v tomto predvianočnom období majú kurierske služby obrovské množstvá balíkov a prevážajú ich v kontajneroch, ako narábajú s balíkmi, tak na to dosah naozaj nemáme. Samozrejme, ako ste spokojný s tovarom, to ste už neuviedol.

Napriek Vašej recenzii Vám prajeme pokojné a požehnané sviatky.

S pozdravom tím www.svetpredeti.sk

Prešlo vyše 20 dní a tovar mi nebol stále doručený.

• Dobrý výber aj ceny.
    • Tovar mali doručiť do 14prac. dní, ale ani po troch týždňoch mi tovar nedoručili.

Psala jsem ohledně objednávky kdy mi bude doručena a za 5 dní mi nebyli schopni odepsat,ale potom jsem poslala znovu email,že objednávku rušit z důvodu,že neumějí odepsat.Reagogat na toto hned věděly tak nedoporučuji.

• Tovar mi neposlali.

Reakcia obchodu Svet Pre Deti

pri Vašej objednávke je doba dodania do 7 pracovných dní. Tovar sme včera odoslali, čo je 6 pracovný deň s doručením v 7. pracovný deň. Teda dobu dodania sme stihli.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom Lucia, www.svetpredeti.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Zlá, nepromptná komunikácia a to je dôvod prečo tento obchod neodporúčam (vysvetlenie nižšie).
    Lampa obláčik, ktoru sme si objednali vyrobená v Poľsku, zbytočne predraženy kus preglejky s jednou mini žiarovkou.
    O to by ale nešlo... (nevrátili sme ju! ).
    Mali sme ale záujem aj o ine veci do detskej izby, avsak pani na telefóne stále nemohla so mnou volať. Pár krát ma vybavila, ale väčšinou to bolo takto:
    Zdvihla s tým, že sa ponáhľa a ze ma prácu atď...Akože nerozumiem, ako s týmto argumentom môže vybaviť zákazníka, ktory si chce objednať tovar v nemalej fin.vyske.
    Na začiatku som to neriešila a zavolala neskôr.
    Samozrejme, zasa sa jej nedalo (prišiel kuriér, vykladá tovar a podobne argumenty... ). Tak sa jej pýtam, či môžem zavolať neskôr. Ona odpovedala, že nie, že sa mi ozve ona.
    Môžete iba hádať, či sa ozvala, doteraz nie! O naše peniaze zrejme nestojí!
    Na zaklade tohto si z toho obchodu neobjedname nič!
    Ta neochota nás veru odradila.
    A ak budete vážený obchod na toto reagovať (ze zabudla alebo niečo iné, to neobstojí, musela si to pani pamatat, volali sme spolu x krát), kľudne,avsak my vieme ako to presne bolo a vy zákazníci sa prosim podla toho zariaďte!

Dobrý deň p. Monika,

naozaj nás veľmi mrzí táto Vaša skúsenosť. Skutočne sme túto komunikáciu nezvládli. Mali sme sa Vám ozvať a naozaj sme tak neurobili, za túto chybu sa veľmi ospravedlňujeme.
    Bohužiaľ mali sme výpadok personálu, ale to nás neospravedlňuje. Viem, že Váš názor už nezmeníme, ale do budúcna urobíme všetko preto, aby sa táto situácia na našej strane už nezopakovala. Ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme.

A čo sa týka lámp. Áno, vyrábajú sa v Poľsku, ale v jednej malej dielničke, kde si naozaj dávajú záležať na kvalite a každú jednu robia ručne (preto je aj dodacia doba dlhšia) Samozrejme, ak sa Vám zdá, že cena nezodpovedá kvalite, je možné tovar do 14 dní vrátiť.

Ešte raz sa za tieto komplikácie ospravedlňujeme. Pevne verím, že sa táto situácia na našej strane už nezopakuje.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň.

S pozdravom Lucia,
    www.svetpredeti.sk

dlha dodacia doba

Žiadna komunikácia zo strany obchodu o pmeškaní zásielky

• Dlhé čakanie na doručenie tovaru

Reakcia obchodu Svet Pre Deti

pri Vašej objednávke bola doba dodania do 14 pracovných dní. Objednávku sme odoslali v 11 pracovný deň a vy ste objednávku odmietli prebrať. Zásielka sa nám vrátila späť.

Pri každom produkte uvádzame dobu dodania a dúfame, že zákazníci túto dobu rešpektujú.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň,
    s pozdravom Lucia,
    www.svetpredeti.sk

Objednávka vytvorená 16.12.dúfajúc, že do Vianoc príde. Žiadny potvrdzovací mail o objednávke, ani stav, či vôbec bola posielaná. Garancia poslania do 14dní, je 9.1. A od objednávky to je vyše 3 týždňov!
    Máte pekné veci, len škoda toho prístupu a ľahostajnosti k zákazníkom! Neodporúčam a viac neobjednám nikdy!

Dobrý deň p. Petra,
    Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí, ale pri každom produkte máme uvedenú dobu dodania, dúfajúc, že si ju zákazníci všimnú a rešpektujú ju. Pri objednávke je, že tovar odošleme do 14 pracovných dní. Tým že boli sviatky je dnes 14 pracovný deň. Dnes k nám tento tovar aj príde a plánujeme ho dnes aj odoslať.
    Bohužiaľ, cez sviatky krajčírske dielne nepracovali, každý si užíval sviatky a chcel byť čo najviac so svojou rodinou. Z tohto dôvodu Vašu objednávku odosielame v posledný deň lehoty.

Ďakujeme za pochopenie,

s pozdravom www.svetpredeti.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Veľmi dlhé čakanie na zásielku

• tovar, ktorý bol označený skladom, hneď na expedíciu, prišiel po mesiaci
    • Jednotlivé diely komody sú poškodené (vrchná doska na oboch rohoch odštiepená, každý z troch šuflíkoch v pravo hore poškodený, jedna úchytka odretá)
    • Najnezrozumiteľnejší manuál podľa ktorého som kedy skladala nábytok, nesúhlasil s realitou

Neviem teda ako ostatný tovar, keďže to bol prvý (a posledný) nákup, ale nábytok je lacný šmejd, ktorý má síce pekný dizajn a na fotke alebo z 10 m vzdialenosti vyzerá super, ale z blízka to je lacné, nedobre prevedené a ešte aj poškodené. Keby sme na túto komodu s prebaľovacím pultom nečakali mesiac tak to okamžite vraciam, takto už sme moc blízko pôrodu aby som si mohla časovo dovoliť zháňať novú

Dobrý deň p. Júlia,
    tento tovar určite nebol označený ako skladom. Tieto komody na sklade nedržíme a doručenie je 20 pracovných dní.
    Prosíme Vás poslať fotky poškodených častí a tieto Vám vymeníme v prípade, ak nechcete tovar vrátiť.
    V prípade poškodenia tovaru nás je potrebné vopred kontaktovať, aby sme vedeli chyby napraviť, poslať náhradné časti. Nie najskôr napísať recenziu a potom žiadať o reklamáciu na základe tejto našej odpovede.

Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom www.svetpredeti.sk

25 novembra mi volal kuriér 123 že o 3-5 minút mi nesie balík ale neprišiel a odvtedy ani sa neozval ...reklamoval som to aj u 123 ....som sklamaný s dodacou dobou..... najmä so spoločnosťou 123

Reakcia obchodu Svet Pre Deti

my sme tovar odoslali v deň objednania. V každom e-maily informujeme zákazníkov, aby nás kontaktovali ak tovar nedorazí do 2 pracovných dní. Za komplikácie s kurierskou službou sa ospravedlňujeme, situáciu riešime a verím, že tovar budete mať u Vás v čo najkratšom možnom čase.

Za pochopenie ďakujeme.
    S pozdravom www.svetpredeti.sk

Za produkt som dala dosť eur a katastrofa!!
    Nahnevaná som a sklamaná.

Reakcia obchodu Svet Pre Deti

prosím Vás o kontakt. V prípade ak je tovar nekvalitny, je možné ho vrátiť alebo vymeniť. Nemáme od Vás žiadnu informáciu o nekvalitnom alebo poškodenom tovare.

Prosím kontaktujte nás.

Ďakujeme a prajeme krásny deň.
    S pozdravom www.svetpredeti.sk

• Šnúrky na mantinely sa ešte v ten deň odtrhli

Dobrý deň p. Martina,

v prípade ak došlo k poškodeniu je potrebné nás kontaktovať. V tomto prípade môžeme tovar vymeniť, prípadne môžete tovar so 14 dní vrátiť.
    Vašu reklamáciu ani inú požiadavku neevidujeme.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň.

• Dlha dlzka dodania, tovar stale. Emame

• Nereagovanie firmy na spravy, presli 3tyzdne a tovar este nedorazi.l