• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Bez udania dôvodu mi zrušili objednávku

Reakcia obchodu Svet obliečok

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Objednávka bola zrušená z dôvodu nedostupnosti tovaru o čom sme Vás informovali mailom, ktorý Vám pravdepodobne nebol doručený čo nedokážeme ovplyvniť. Na základe tohto nedorozumenia sme zato dostali negatívne hodnotenie, namiesto toho, aby ste nás telefonicky alebo mailom informovali, že niečo nie je v poriadku a vysvetlili si to :) Ďakujeme a prajeme veľa zdravia. SvetObliečok

• Veľmi arogantný a neprofesionálny prístup pracovníka obchodu. Kým kupujete ste dobrí, ale keď vraciate tak s vami jednajú veľmi veľmi nepríjemne

V budúcnosti nakúpim radšej v inom e-shope. Ceny sú zhruba porovnateľné a vyhnem sa tak nepríjemnej skúsenosti.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Dobrý deň. Radi by sme reagovali na Vašu recenziu.
    Každá firma si stráži svoje produkty. Takisto aj my a preto prosíme zákazníkov, ktorí si kúpili náš produkt cez internet, aby nám ho vrátili v prípade, že ho nechce, v pôvodnom balení vrátane etikiet, bez poškodenia či znečistenia. Dôvod sa udávať nemusí, no my radi chceme poznať dôvod prečo ste sa rozhodli náš produkt vrátiť a Vy ste to považovali za vypočúvanie čo nás mrzí. Nikto sa v žiadnom prípade ku Vám nechoval arogantne, čomu nasvedčujú naše ostatné recenzie ako na Heuréke, tak aj na našom FB profile, nakoľko vždy zákazníkovi vyjdeme v ústrety. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.