• rýchle dodanie, perfektná komunikácia

Obliečky sú ozaj krásne, obrázok zodpovedá skutočnosti.

• Prehľadná stránka, kvalitný slovenský výrobok, tovar doručený hneď na druhý deň.

V tomto obchode som nakupovala 2x. Som s ním maximálne spokojná, budem tu nakupovať pravidelne a odporúčam ho aj iným.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Ďakujeme krásne pani Eva. Sme veľmi radi, že sa Vám naše produkty páčia a budeme sa opäť tešiť na Vašu návštevu našej stránky. Krásny deň.

• - rýchlosť dodania

• Myslim, ze v zivote som sa nestretla s ustretovejsim, komunikativnejsim a rychlejsim dodavatelom. A to mam 67 rokov.Dakujem.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Ďakujeme krásne, sme veľmi radi, keď môžeme vidieť takúto recenziu, ktorá nás posúva ďalej. Veľmi radi pomôžeme aj nabudúce, sme tu pre Vás. Ďakujeme

• prehľadné stránky s tovarom, dobré ceny

Naozaj pekne obliecky, vyhodne ceny, obchod je prehladny, ja som spokojna.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Ďakujeme Michaela, snažíme sa o čo najprehľadnejší internetový obchod, ktorý ponúka kvalitné produkty. Pekný deň.

• Veľmi arogantný a neprofesionálny prístup pracovníka obchodu. Kým kupujete ste dobrí, ale keď vraciate tak s vami jednajú veľmi veľmi nepríjemne

V budúcnosti nakúpim radšej v inom e-shope. Ceny sú zhruba porovnateľné a vyhnem sa tak nepríjemnej skúsenosti.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Dobrý deň. Radi by sme reagovali na Vašu recenziu.
    Každá firma si stráži svoje produkty. Takisto aj my a preto prosíme zákazníkov, ktorí si kúpili náš produkt cez internet, aby nám ho vrátili v prípade, že ho nechce, v pôvodnom balení vrátane etikiet, bez poškodenia či znečistenia. Dôvod sa udávať nemusí, no my radi chceme poznať dôvod prečo ste sa rozhodli náš produkt vrátiť a Vy ste to považovali za vypočúvanie čo nás mrzí. Nikto sa v žiadnom prípade ku Vám nechoval arogantne, čomu nasvedčujú naše ostatné recenzie ako na Heuréke, tak aj na našom FB profile, nakoľko vždy zákazníkovi vyjdeme v ústrety. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• výborná skúsenosť

Expresná dodávka, tovar zodpovedá obrázku, kvalitný.

• Rýchlosť dodania

• Rýchle dodanie tovaru

Nevyhoda je, že si musite ist pre objednany tovar vyzdvihnut.

Reakcia obchodu Svet obliečok

Dobrý deň, radi by sme reagovali na Vašu recenziu. V prípade ak si zvolíte spôsob dodania "osobný odber" zásielku je aj potrebné si vyzdvihnúť osobne čo je aj uvedené v naších OP a takisto aj pri voľbe dopravy. Pokiaľ ste nemali záujem o osobný odber a nechcelo sa Vám osobne vyzdvihnúť zásielku, bolo potrebné vybrať si spôsob dopravy kuriérom a objednávku by sme Vám doručili na Vami zvolenú adresu :) Ďakujeme tím svetobliečok.sk

bol to prvý nákup

Výborné ceny, krásne obliečky, príjemný prístup, všetko super :-) Ďakujem

Velmi dobry a profesionalny pristup aj v predvianocnom zhone kedy casto doprava meska. Ochotne vzdy zistili v akom stave zasielka je a velmi rychlo ma o tom informovali.

• rýchlosť dodania kúpeného tovaru

• výborná komunikácia
    • rýchle a osobné dodanie
    • spoľahlivý distribútor

Som nadmieru spokojná s prístupom a vytvorením objednávky v danom internetovom obchode, všetkým odporúčam! Výborná kvalita tovaru a spoľahlivosť dodania.

• Velmi ustretove jednanie. Komunikacia so zakaznikom na vysokej urovni. Dakujem

• ok

• rýchlosť