Tovar mi bol doručený 11dní po objednávke i napriek tomu,že mi dorazil mail,že je odoslaný-nakoniec sa zistilo,že zabudli na moju objednávku a najhoršie je to,že sa ani nevedia ospravdlniť-je to smutné

Reakcia obchodu Svet Kávy

Dobrý deň, za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Oneskorené dodanie bolo spôsobené opätovným zaradením slovenskej pošty medzi spôsoby doručnenia a chybným označením vašej objednávky ako odoslanej. Ako ospravedlnenie Vám posielame darček a dúfame, že nám aj naďalej zostane verný.

• Kúpil som si zelenú kávu. Bola v akcii: 3 × 200g za 9.90.
    • Tak som si objednal 2 balíčky, teda 3×200g ×2. No doručili mi iba 2× 200g balíčky

Reakcia obchodu Svet Kávy

Dobrý deň. Za chybu sa veľmi ospravedlňujeme. Snažíme sa, aby podobné chyby nevznikali, ale pri množstve objednávok, ktoré vybavujeme, sa to žiaľ občas stane. Stačí, ak nám o tom dáte vedieť a my Vám chýbajúci tovar okamžite dopošleme.

• Nikto nedvíha telefón ak máte nejaké otázky pred objednaním tovaru. Tovar na dobierku musíte najskôr zaplatiť a až potom skontrolovať pred očami doručovateľa!!!!

Reakcia obchodu Svet Kávy

Dobrý deň, telefónne číslo je k dispozicií počas otváracích hodín predajne. Ak je na predajni v momente keď voláte zákazník, zavoláme Vám obratom naspäť. Skontrolujte prosím, či voláte na správne číslo, pretože voláme späť všetkým od ktorých máme zmeškaný hovor. To, že tovar na dobierku musíte najskôr zaplatiť a až potom ho prezrieť je podmienka prepravcu, to žiaľ ovplyvniť nemôžeme. Ak chcete tovar najskôr vidieť, veľmi radi Vás privítame aj v našej kamennej predajni v Nitre.

• neviem či mi vôbec tovar príde, bol odoslaný, ale nie doručený a neviem kde je chyba a kde sa to dozviem

Reakcia obchodu Svet Kávy

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar bol odoslaný na druhý deň od objednania. Kontrolovali sme stav zásielky s dopravcom a ten Vás žiaľ nevedel zastihnúť ani Vás kontaktovať, tak sa nám zásielka vrátila. Skontrolujte prosím svoje kontaktné údaje (adresu a telefónne číslo) uvedené v objednávke. Ak sú správne, vieme zásielku reklamovať u dopravcu. Ďakujeme.

• dlzka dodacej doby

• Absolutne ziadne. Zavadzaju zakaznikov, ze maju tovar skladom aj ked ho vobec na sklade nemaju a dokonca ani nevedia, kedy im ho dodavatel doda.
    • Nie je seriozny a evidentne nie je zakaznik na prvom mieste

Ak mate moznost zakupit si ten isty tovar v inom obchode, aj ked mozno o nejake euro drahsi, tak rozhodne odporucam zvolit iny obchod. Toto bola moja prva a zaroven aj posledna skusenost so strankou svetkavy.sk

• prehľadnosť a širokospektrálnosť tovaru a ponúkaných služieb
    • dodanie tovaru nie je také promnté a rýchle ako bolo prezentované

radšej osobne v inej nemenovanej pražiarni s ochotou poradiť :)