• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu Svet Glóbusov

Dobrý deň vážený zákazník,
    niekedy sa bohužiaľ stane, že zákazník dostane poškodený glóbus. Glóbusy sú odosielané dôkladne skontrolované a zabalené. Navyše je krabica s glóbusom ešte obalená do bublinkovej fólie a označená nálepkou krehkého tovaru.
    Naneštastie sa počas prepravy kuriérskou službou môže aj napriek týmto opatreniam glóbus poškodiť.

Ale aj v tomto prípade (tak ako obvykle) bol po telefonickej dohode okamžite odoslaný nový glóbus.

• prehľadnosť stránok

chceli sme nakúpiť cez internet kedže to je pohodlnejšie a aj ceny sú prijateľnejšie, bohužiaľ nám bol tovar doručený poškodený a kedže to bol narodeninový darček neuplatnili sme ani reklamáciu, pretože by sme to už nestihli. Veľmi nás to mrzelo aj mrzí a preto v tomto obchode nenakúpime už nikdy. Neviem či tovar sa poškodil prepravou alebo bol už takýto odoslaný, v každom prípade je to pre nás sklamanie.

Reakcia obchodu Svet Glóbusov

je nám ľúto, že Vám bol doručený poškodený glóbus. My každý jeden glóbus pred zabalením otvorime a skontrolujeme všetky súčasti, či nie sú poškodené. Posielame zaručene neporušený tovar. Bohužiaľ, je to krehká vec a niekedy sa pri preprave môže glóbus poškodiť. V takomto prípade je najlepšie nám ihneď zatelefonovať na telefónne číslo uvedené v kontakte na našej stránke. Obratom zabalíme nový glóbus a posielame ho ešte v ten deň kuriérom. To znamená, že následujúci pracovný deň Vám bude doručený náhradný kus.
    Doposiaľ boli všetci naši zákazníci, ktorým sa objavil nejaký problém spokojný s našim riešením.