spokojnosť

Potreboval som narýchlo kôš pre babku, zároveň som nechcel z obchodu, kde do košov nahádžu nechcený tovar. Tu som si naklikal vlastné komponenty. Hneď mi volala pani z obchodu, upravila mi pár prvkov kvôli tvaru a keďže mali ďalší deň zatvorené, tak mi sama kôš priniesla! Samotný kôš bol absolútny hit celej oslavy. 100% odporúčam.

• krásne zabalené, luxusný vzhľad, venovacia kartička priložená
    • široká škála typov košov (aj cenových hladín), je z čoho vyberať
    • výborná komunikácia s prevádzkou
    • rýchle doručenie na druhý deň ráno (objednané popoludní)
    • je možné aj vyskladať si kôš podľa seba (aj to som už využila v minulosti)
    • možný aj osobný odber v BA

Nič sa mi nezdalo ako nevýhoda...

Odporúčam

Rychle dodanie,spokojnosť

• Košík sa mi pácil ,ale zatiaľ nedorazil kvôli sviatkom

• osobny privetivy pristup
    • ustretovost
    • plynulost komunikacie

úžasný prístup a komunikácia a aj veľká spokojnosť s dodávkou a aj košom samozrejme :)

- perfektný boli, spokojnosť na 200% aj malý darček sme dostali

Krásne a luxusne urobene dva darčekové koše ktore sme si sami vyskladali, pred samotnou expedíciou bol zaslaní návrh podoby košov na kontrolu a odsúhlasenie, naše pripomienky boli zapracované. Spokojnosť

• Rýchle a spoľahlivé doručenie, výborný výber

• Max spokojnosť

• individualny pristup k zakaznikovi
    • kvalitne produkty

Vzdy ked treba objednat nieco krasne tak objednavam odtialto. Kvalitne produkty a pristup k zakaznikovi je na jednotku. dakujem

Vyborny web, rychle dodanie

Bol som spokojný s termínom dodania a s ponukou obsahu košíka.
    Kvalitu tovaru neviem posúdiť, košík nebol pre mňa.

Aj napriek dohodnutému termínu dodania a Vami potvrdenému termínu bol oslávencovi doručený darčekový kôš 4 dní skôr bez akéhokoľvek upozornenia.

Reakcia obchodu Svet darčekových košov

Mrzí nás Vaša negatívna reakcia za ktorú sme sa Vám ospravedlnili. Avšak ako sme už spolu komunikovali, chyba nastala u nášho partnera ktorý zabezpečuje našu prepravu. Žiaľ nedodržal termín. Takéto nedorozumenie nastalo prvý krát a veríme že aj posledný.
    Z našej strany sme všetko pripravili tak ako bolo potrebné. Komunikácia od nás bola promptná a snažili sme sa hneď problém riešiť.
    Veríme, že obdarovanému sa aj napriek skoršiemu doručeniu darčekový kôš páčil a Vám sa ešte raz ospravedlňujeme.

S pozdravom Svet darčekových košov

Krásny, luxusný, moderný balík plný kvalitných produktov...úplná spokojnosť.

Dobrý výber a doručenie načas.

• Ochotný personál, skonzultuje, poradí, pred finálnym zabalením pošle foto darčekového koša na odsúhlasenie.

Ďakujem veľmi pekne, košík bol presne podľa predstáv, keďže som mohla vybrať čo v ňom bude. Oslávenkyňa bola veľmi spokojná.
    Rýchla, profesionálna komunikácia s obchodom.
    Veľmi spokojná.