• Tovar nemate na sklade,ked je po nom velky dopyt mohlo by toho byt na skladoch viac. Kym treba cakat na tovar je zbytocne ho pouzivat su to velke prestavky,som smutna a sklamana.

Tovar bol pokazeny. Kontaktovala som obchod, ale nedostala som ziadnu odpoved, neodporucam

Dobrý den p. Jana,
    v súčasnosti neevidujeme od Vás žiadnu objednávku.
    Mali ste u nás jednu v novembri minulého roka.
    Čoho sa týka Vaša reklamácia?

L.Saučin
    Svet chuti,s.r.o.

• WebStránka obchodníka uvádza dostupnosť krému z Ruska, zaslali však iný. Po reklamácii ako ospravedlnenie uvádzajú, že t. č. môžu distribuovať len zaslaný, nakoľko požadovaný nie je a nemajú oprávnenie ho poskytovať. Ďalšou nepravdivou informáciou bolo, že zaslaný krém má to isté zloženie. Človek s bežným vzdelaním vie čítať a zjavne nejde o rovnaké zloženie, sú tam podstatné rozdiely. Zjavne sa spoliehajú na to, že v tejto dobe si každý premyslí, či bude riskovať cestu a čakanie na pošte, aby tovar vrátil. Však keď už ho má doma, skúsi aj tento, či náhodou nepomôže.

• Máločo majú na sklade
    • Dlhšia dodacia doba

• maju veci, co clovek inde nezozenie
    • poslali ine veci, nez sme objednali, zameny
    • zle zlozenie tovaru na stranke, kedze som alergik, tak je to problem

planovali sme odtialto nakupovat castejsie, nebudeme, clovek si nemoze byt isty, ci nepride nieco ine nez objednal + zlozenim, ktore maju na stranke

na stranke pise predajca ze pri nakupe nad 55 eur je posta zadarmo. Urobila som nakup nad 55 eur a postovne mi ratalo. Tak som kontaktovala predajcu a odpoved bola, ze v tomto case neposkytuju dopravu zadarmo. Tak dakujeme za pomoc v tychto korona casoch :-) niekto pomaha ako vie a niekto vyuziva .

Dobrý deň prajem,
    dopravu zadarmo v súčasnosti neposkytujeme pretože nestihame z kapacitných dôvodov pripravovať zásielky. Preto sme museli prístúpiť k tomuto kroku.
    Adminovi sme dali odstrániť deklaráciu o doprave zadarmo z eshopu, no pravdepodobne sa mu to nepodarilo z každej podstránky.
    V čo najkratšom čase to napravíme.

L.Saučin
    Svet chutí,s.r.o.

Objednal som nieco podla specifikacie a obrazku, este som si to u predajcu overoval ci to sedi a povedal ze ano. Zial aj tak mi bol doruceny iny produkt.

• Nemajú tovar ktorý je označený ako na sklade
    • Neserióznosť

Zial, bez mojho suhlasu mi poslali iny produkt. Ked som si to chcela odkomunikovat, tak pan z mailovej komunikacie mi preposlal aj internu komunikaciu s jeho kolegom, v ktorej ma jeho kolega vulgarne urazal. Ospravedlnenia som sa dockala az po viacnasobnom upozorneni, ze by sa to patrilo. Preto eshop nedokazem odporucit.

REAKCIA ZÁKAZNÍKA NA KOMENTÁR OBCHODU:
    Pán Saučin, sám ste mi v prvej odpovedi odpísali, že nemáte žiadny návrh riešenia spomínanej situácie a k tomu ste pridali internú komunikáciu medzi vami a vašim kolegom. Kde bolo napísané citujem:
    "Laci,no tak to je xantipa zas jedna mudra pi.. Treba sa od nej navždy vzdialiť." Na základe tejto skutočnosti som s vami nemala záujem už nič riešiť a posielať vám produkt naspäť. Ak spomínate, že ste mi poslali hodnotnejší produkt, tak išlo akurát tak o hodnotnejší obal, keďže bol s pumpou. Lenže ja som potrebovala produkt bez pumpy. Dobudúcna vám chcem len odporučiť, aby ste neurážali zákazníkov.

Dobrý deň Silvia,
    dňa 3.3.2018 ste na našom eshope urobili objednávku na Biopurus Šípkový olej 100ml BIO. 4.3.2018 sme Vám zaslali cenovo hodnotnejší Biopurus Šípkový olej 100ml BIO s pumpou. Následne po vyjadrení Vašej nespokojnosti so zaslaným tovarom sme Vám navrhli možnosť vrátenia tovaru a následnej refundácie zaplatenej sumy. Rozhodli ste sa však tovar si ponechať.
    Viac sme z našej strany urobiť nevedeli.

Nepáčilo sa mi, že mi najprv potvrdili objednávku a po dvoch dňoch prišli na to, že ten tovar nemajú na sklade..

• Neviem o žiadných
    • Poslali tovar prakticky po skončení minimálnej doby trvanlivosti -išlo o korenie Sumac s minimálnou dobou do 17.3.2017. Poplietli doručovaciu adresu

Neveľmi kvalitný obchod, podľa všetkého je tam chaos. Na otázku ako môžu ppslať korenie s 4 dnovou zárukou bola odpoveď, že také dostali vo februári 2017 od českého dodávateľa, teda neviem akú majú vstupnú kontrolu a potom aj výstupnu. popletená adresa na doručení to iba potvrdzuje

Dobrý deň p. Zajac,
    Vašu reklamáciu sme s Vami konzultovali prostredníctvom emailu a navrhli sme Vám plnú kompenzáciu ceny tovaru a prepravy, s tým že korenie, ktoré Vám bolo dodané si môžete ponechať.
    Túto variantu ste neprijal a následne na to sme Vami dohodli na dodaní náhradného korenia, hneď ako nám bude dodaný naším dodávateľom z orientu.
    Z našej strany došlo k nedopatreniu pri odkontrolovaní dátumu spotreby daného korenia. Následne na to sme však podnikli všetky kroky k tomu aby ste dostali kvalitný servis z našej stran a aby bol Vaša reklamácia vyriešená.

Prajem všetko dobré p. Zajac.

Ladislav Saučin
    Svet chutí,s.r.o.

všetky objednané perníčky boli tvrdé na kameň.

Dobrý deň p. Barbora,
    pri balení perníkov si naši zamestnanci nevšimli žeby boli perníky tvrdé.Ostatné perníky z rovnakej dodávky mali pozitívne ohlasy u našich zákazníkov.
    Ak však nie ste spokojná prosím postupujte podľa našich obchodných podmienok, časť reklamácie.
    Ďakujeme za pochopenie.

Ladislav Saučin

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.