Niesom spokojná, doposiaľ nebol žiadny problém až na tento posledný, nakoľko nemajú nikde oznámené že nemajú nič naskladnené a obchod už nie je v prevádzke, tak až na vlastnú iniciatívu som sa dozvedela, že obchod sa ruší nemajú už ani tovar, ktorý som mala objednaný a nedali ani vedieť či bude tovar doručený alebo nie. Toto sa nerobí. Človek čaká na výrobky, ktoré má pri práci dosť potrebné a nedajú ani vedieť, že obchod sa bude rušiť.

Objednala som si tovar 7.11.žiaľ stále nebol doručeny a už ho ani posielať nemusia lebo ho nepreberiem. A čo sa týka komunikácie s obchodom písala som im mail a nedočkala som sa odpovede tak isto ako balíka...

• Nekomunikujú so zákazníkmi

Objednaný tovar bol okamžite zaplatený. Keď som však po vyše týždni žiadala informácie o stave mojej objednávky a potvrdenie platby, nedostala som žiadnu odpoveď. Keďže je to moj prvý nákup cez tento obchod, môžem ken dúfať, či tovar dostanem alebo nie.

Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho . Tovar , ktorý bol objednaný 11.9. nedorazil. Nestalo sa to prvý krát. Nikdy viac z tohto obchodu neobjednám.

tovar deklarovaný ako tovar skladom v skutočnosti nieje skladom, žiadny email resp. sms od predajcu. Po telefonáte z mojej strany dohodnuté odstúpenie od zmluvy (zrušenie objednávky) a vrátenie peňazí na môj účet. Tovar bol uhradený on-line platbou 27.7.2019 a peniaze doteraz nevrátené predajcom (6.8.2019).

Nikto z obchodu sa dodnes neozval. Prišiel mi iba automatický mail o zaevidovaní objednávky...odvtedy nič.

• Flexibilita, prijemny pristup k zakaznikovi

Obchodík super a diavčatá radi a odborne poradia.

• Rýchle dodanie tovaru a môžem iba odporúčať. V prípade, že niečo nieje na sklade, dievčatá zavolajú a odporučia niečo iné v tej istej cenovej hodnote.

Ak chcem kvalitný tovar, napíšem na Zu-na

• priama komunikácia

• Ustretovost a velmi mila predavajuca! Inde uz nakupovat nebudem ....dakujem

rýchle dodanie, milá komunikácia

• dlha dodacia lehota

Moja objednavka spred 13 dni stale nedorazila :(
    Obchod mi neodpovedal na moju ziadost o napravu.

skúsenosti mám veľmi dobré. príjemný personál a tovar mi bol stále doručený včas :-)

Dlhoročná pozitívna skúsenosť, ochota, ústretovosť, rýchle dodanie tovaru, komunikácia na jednotku, radosť nakupovať:-)

• Objednala som si tovar, zvolila možnosť dobierky ale tovar mi ani po dvoch týždňoch nebol doručený. Keďže neodpovedali ani môj mail, neviem v akom stave a či vôbec je moja objednávka zaevidovaná.

Tovar mi prisiel ale ampulky nedodali