Tovar nebol skladom a nebolo možné ho ani dodať, aj keď na stránke bol dostupný u dodávateľa.

Reakcia obchodu SVET UMENIA

Žiaľ tovar, ktorý nemám na sklade a je označený s dostupnosťou záleží od stavu skladu dodávateľa. Ihneď po vytvorení objednavky som Vas o tom informovala a ponukla Vam dostupne možnosti od inych vyrobcov. Viac v prípade vypredania tovaru urobiť neviem.
    Snáď pri ďalšej objednávke budem mať všetok tovar dostupný a objednávka bude vybavená k Vašej spokojnosti.

Edita Smiešková

Dlhá dodacia lehota, na objednaný tovar čakám od 28.6. a stále mi ho nedoručili.

Reakcia obchodu SVET UMENIA

Mrzí ma dlhšia lehota dodania. Vybrali ste si tovar, ktorý nebol na sklade. Dnes Vám bol balíček odoslaný.

Edita Smiešková

Tovar objednany 1. jula, dodnes (7. jula) nedodany... Napriek tomu, ze objednavany tovar bol deklarovany ako "tovar skladom".

Dobrý deň pani Dénesová,
    Prepáčte, ale musím veci uviesť na pravú mieru.
    Nie je pravda, že tovar, ktorý ste si objednávali je deklarovaný skladom, ako uvádzate. KEROTIX 800ML - dostupný skladom do 5 pracovných dní. Je to uvedené pri produkte.
    Tovar ste objednávali 1.jula, čo je sobota - dnes je piatok a od Vašej objednávky ubehli 4 pracovné dni (v stredu bol sviatok).
    Áno, stane sa, že tovar mešká, ak ho nemám na sklade, rýchlosť dodania závisí od dodávateľov, zvyčajne však príde do 5 pracovných dní, čo je 95% prípadov.
    V prípade, že viem, že tovar nestihne doraziť do 5dní, snažím sa kontaktovať zákazníkov. Zatiaľ nemám avízo, že by tovar mal meškať. V prípade, ak ste mali záujem o zistenie stavu Vašej objednávky mohli ste tak urobiť prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Ďakujem.

Edita Smieškova

• Neuplne informacie o produktoch

Reakcia obchodu SVET UMENIA

v prípade akýchkoľvek otázok a doplňujúcich informácii k produktom, ktoré predávam na mojom e-shope, sa snažímna otázky odpovedať, ak ma kontaktujete. Stačí ma kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Ďakujem.

Roztečené farby, niektoré vysušené

Reakcia obchodu SVET UMENIA

Ospravedlňujem sa Vám a mrzí nás, ak ste obržali poškodení tovar.
    Farby, ktoré ste si objednali v mojom sklade nedržím, ale objednávam ich podľa požiadaviek zákazníkov z veľkoskladu. Po prijatí tovaru od dodavateľa kontrolujem len expiráciu, keďže sú zatvorené nie je možné ich otvarať a kontrolovať obsah. Ak sú farby po expirácii prípadne nemajú konzistenciu akú by mali mať je najlepším spôsobom reklamácia. Ktorá sa rieši buď výmenou tovaru alebo vrátením peňazí.

• Dobrý vyber
    • Zaplatila som už 24.2.ked som tovar objednala.. Vraj neevidujú platbu, musela som poslať screen

Reakcia obchodu SVET UMENIA

mrzí ma negatívna skúsenosť s mojím obchodom. E-mail Vám bol automatický odoslaný, keďže sa nezmenil stav Vašej objednávky, pretože od 23.2-3.3. 2021 som balíčky neposielala resp. iba v obmedzenom počte, platby som v tomto čase nekontrolovala.

Edita Smiešková

objednavka prišla až o týždeň, t. j. veľmi dlhá čakacia doba, veľmi vysoké poštovné, objednavla som čierne nahradne tuhy do ceruzky a prisli modré a niektore polamane.

Reakcia obchodu SVET UMENIA

mrzí ma Vaša negatívna skúsenosť s mojím obchodom. Avšak od 23.2.-3.3.2021 som z technických príčin balíčky neposielala resp. iba v obmedzenom počte. 24.2. bola pripísaná platba za Vašu objednávku na účet. V objednávke ste tiež mali produkt/produkty s dostupnosťou do 3 pracovných dní, preto to omeškanie.

Tuhy sú zabalené v nepriehľadom obale s označeným číslom. Iné tuhy ako čierne v ponuke nemám. Pravdepodobne nám poslal dodávateľ chybné balenia. Určite si tieto balenia skontrolujem. Ak Vám prišiel nesprávny tovar/poškodený tovar, môžete ho reklamovať.

Edita Smiešková

• dostal som iné štetce ako som mal objednané.

Dobry den,
    Ospravedlnujem sa, ak doslo k omylu. V pripade, ze Vam bol doruceny iny tovar ako ste si objednali je najvhodnejsim riesenim reklamacia, a to aj v pripade, ze s tovarom nie ste spokojny.
    Podla Vasej objednavky ste si objednavali stetec na keramiku Kolibri, ktory sa pri mensich velkostiach moze lisit na obrazku a v skutocnosti aj preto, ze ide o rucne robeny stetec. Tovar Vám bol doručený správny.

Ak chcete tovar reklamovat, kontaktujte ma e-mailom na [email protected].