Falošný parfém mi poslali, vrátil som ho a oni peniaze nevrátili!!! Už nikdy u nich nič nekúpim prišiel som o vyše 75 eur!!!!

• Predavanie falošných parfémov
    • Neférové jednanie
    • Nereagovanie na reklamaciu

Objednal som si od nich parfém La Vie est Bell dostal som falzifikát, poslal som naspäť ale parfém sa mi vrátil z dôvodu neprevzatia, absolutne nejednajú s vami pokial chcete reklamovať niečo, klamú svojich zakazníkov.

• Sú veľmi dobre “školení” predávať fejky a klamať ľudí!
    • Ľudia nenakupujte parfemy z tejto stránky!! Jedna sa jednoznačne o falzifikáty,ktoré majú hodnutu možno 10% z celkovej ceny. Pri vrátení parfemu, keďže som zistila,že ide o fejk, mi povedali,že mi vrátia peniaze,vraj sú nato “školení”, ale peniaze sú v nedohľadne a na e-maily neodpisuju.

• Nízke ceny, na ktoré chytajú naivných zákazníkov, v domnení, že kupujú originál.
    • Fejky...

Nákup v tomto, ani v žiadnom inom e-shope s parfumami rozhodne neodporúčam nakoľko sa jedná na 100% o fejky.

Až po porovnaní z originálnym parfémom bolo zistené, že o originál sa nejedná. Či už farba parfému alebo vôňa je odlišná od originál parfému, ktorý bol kupovaný v značkovom obchode s parfémami. Práve farba ma donútila porovnať parfém. I keď sa jedná o testery všetky znaky (vôňa,farba...) parfému sú rovnaké aké majú normálne parfémy v predaji. Jediný rozdiel medzi parfémami na predaj a testermi je, že na testeroch je v zadnej časti napísané, že sú to testeri a nie sú predajné. Inak všetky prvky musia byť zachované...

• Cena, rychlost dodania

• Rýchle dodanie.
    • Zaujímavé ceny
    • Dosť jednoduchý a nie celkom prehľadný web.
    • Otázna originalita ponúkaných parfumov.

Objednaný parfum od Lancome. Vôňa dobrá, no podla všetkých vizuálnych znakov ide takmer s určitosťou o fake. Výdrž zatiaľ neviem posúdiť,nakoľko sa jednalo o dar.

Parfem nebol pravy a vraciam ho naspat.

2 dni pred Vianocami som obdrzala balicek v ktorom bola ina toaletna voda ako som si objednala, obchod mal az do 7.1 dovolenku takze som nemala ani darcek ani peniaze. Momentalne cakam ako to obchod poriesi.

Top

Predaj len testerov ale účel spĺňa.

• Neférové obchodné praktiky

• Cena rychlost

• rýchlosť dodania
    • o žiadnej neviem

všetko OK

• Píšem sem len preto, lebo: "Je potrebné vyplniť hodnotenie a aspoň jednu výhodu..." Žiadna výhoda obchodu neexistuje!
    • Na stránke nie možné jednoznačne identifikovať kto je prevádzkovateľom internetového obchodu.
    • Žiadny telefonický kontakt.
    • Predaj falzifikátu!

Potvrdzujem skúsenosť niekoľkých zákazníkov, bol mi predaný falzifikát parfému Chanel Babrielle. Bolo to strašne nepríjemné nakoľko to bol darček, a pri rozbalení sa to okamžite zistilo. Telefónne číslo e-shop nikde neuvádza, tekže som im ich podvod naznačil e-mailom. Odpoveď prišla bez mena osoby s ktorou komunikujem. Riešime vrátenie tovaru a sumy ktorú som zaplatil. Zatiaľ mi úplná suma nebola vrátená. Po tom ako som na to e-shop upozornil, už nereagujú na e-maily. Všetky moje tvrdenia môžem dokázať e-mailovou komunikáciou. Riešim prípad cez právnika. Čakáme na vrátenie celej sumy v 14 dňovej zákonnej lehote (aj keď nechápem ako môže byť uplatňovaný reklamačný poriadok v tomto prípade, keď sa jedná jednoznačne o podvod) v opačnom prípade podnikáme ďalšie kroky. R.T.

Reakcia obchodu SVET PARFEMOV

Pan R:T

ako mozete potvrdzovat niekolkych zakaznikov ked skutocní zakazníci dostanu formular o spokojnosti?
    Vase meno ,ktore ste tu este vcera mali neregisturujeme ani v bjednavkach ani v mailoch,preto poprosime konkurenciu nech prestne vypisovat zufale recenzie a nech sa sustredi na svojich "spokojnych"zakaznikov ktorý vam ako vidime chybaju.

• Dobrá cena, rýchlosť dodania

• .