• predražené o cca 10€ - to je pre mna zahada

Reakcia obchodu JURA Švajčiarské kávovary

v cenovém porovnání Vámi objednaného produktu na stránkách Heuréky, jsme jasně nejlevnějším eshopem.
    Pevně věříme, že došlo pouze k mylnému vyhodnocení a příště bude hodnocení našeho eshopu pozitivnější!

S pozdravem kolektiv eshopu.

• Zástupcovia obchodu so mnou korektne komunikovali
    • Neboli žiadne prieťahy s vrátením zaplatenej sumy
    • Na stránke bol tovar zobrazený "skladom", skutočnosť bola iná

Tovar "skladom" som objednal a zaplatil v sobotu.
    V pondelok mi volal pán, že tvar, ktorý síce majú, ale ten nemá Slovenský jazyk, že či mi bude vadiť na displeji Čeština, lebo že so slovenským menu naskladnia až v piatok.
    Povedal som, že nie, nech mi pošlú, čo majú.
    Pán mi na to povedal niečo v zmysle, že dobre, že mi ho posielajú,
    Do stredy poobedia som nezachytil žiadnu notifikáciu, alebo pohyb tovaru, ani sa mi už nik neozval, tak som jednoducho objednávku zrušil.

Reakcia obchodu JURA Švajčiarské kávovary

model ve slovenském jazyce opravdu nebyl a kolega ani neznal termín jeho naskladnění. Jak píšete správně, domluvili jste se na zaslání výrobku s češtinou. Ovšem zde byl termín naskladnění ve čtvrtek s dodáním v pátek u Vás. Zřejmě díky tomuto špatnému pochopení jste den před naskladněním zboží svoji objednávku zrušil, což nás velice mrzí.

S pozdravem kolektiv eshopu JURA

• veľmi zlý servis

Reakcia obchodu JURA Švajčiarské kávovary

Dobrý deň, to nás veľmi mrzí, ale ak máme správnu informáciu, tak sme Vám objednaný tovar doručili. Žiadny servis sme spoločne neriešili. Vaša objednávka bola iba na filtre.