ústretovosť

• produkty Excalibur
    • velmi zla resp. nulova komunikacia, dostal som len automaticku odpoved o prijati objednavky, k ostatnym informaciam ohladne dodavky som sa musel dobijat, cela korespondencia ktoru som nasledne dostal: "-dnes odchádza ,zajtra u Vás doma." Uplne rovnaku rozvitu vetu sme si vypoculi aj v telefonate, bez toho aby sme vedeli kto telefonuje a o com hovori. Da sa to prezit ale zvycajne s nami predajcovia uz dnes komunikuju vyrazne inteligentnejsie.
    • na stranke mali k objednanemu produktu uvedenu poznamku "na sklade" ale po objednani som ani po styroch pracovnych dnoch nedostal ziadnu informaciu ci vobec tovar dostanem, kedy,...

Mali by sa naucit korektne komunikovat a uvedomit si ze na druhej strane nie je ich znamy ani ziadny lumen ktory si vsetko domysli. Zvlast ked predavaju produkty ktore patria medzi najlepsie ale aj najdrahsie na trhu.

Prehnane vysoká cena vzhľadom na technické vyhotovenie a neplnenie proklamovaných vlastností (homogenita sušenia v celom priestore sušičky). Menej praktické modifikovanie parametrov sušenia.

• Nakupujem v pohodlí domova.
    • Moznosť vrátenia tovaru.

Ok

• Spolahlivy obchod

Aj ked v case objednavky nebok tovar dostupny na sklade, velmi rychlo bol doplneny a dodany

• Ochota. Poradenstvo.

Odporucam

• užívateľsky prívetivá stránka
    • recenzie priamo u výrobkov
    • darček k nákupu podľa svojho výberu
    • zľava na náhradné diely pre zákazníkov, čo už tu nakúpili

Nakupoval som tu už viac krát a vždy som bol maximálne spokojný.

• Vsetko bolo ok

• Specvialista na susicky
    • dufam, ze nezaniknu, ked davaju 6 rokov zaruku na susicku

Sušte!!!

• Super komunikácia
    • Zle sa mi orientovalo na stránkach,no nebola to zasa nejaká katastrofa.Keď už konečne nájdeš to, čo potrebujes,podpisy o tovare sú super

Obchod sám o sebe je podľna mňa super.Ľudia v ňom vedia čo robia a s čím robia.A ešte dve pozitíva - úžasná cena susicky oproti iným obchodom a ešte aj darček?? No skvelé :-) Niet čo dodať!

• konfort vo vybaveni a doručeni
    • nema

Vynikajuci obchod

• Rychlost dodania tovaru
    • Zatial som ziadne nenasla.

Opat spokojnost. Tovar bol odoslany na druhy den a prisiel neposkodeny.

ok

• kvalita
    • vyššia cena

Super produkty, kvalitné...

• serioznost
    • doverihodnost
    • dokonale znalosti o predavanom tovare
    • vzhladom k cenam, clovek by rad tovar videl pred kupov...

100% odporucam!!

nakup v tomto obchode urcite odporucam. prvý nakup som uskutocnila osobne, vzhladom k cene. ale dalsie nakupy urcite budem realizovat len formou dobierky. maximalne doverihodní ludia. ochotní predviest, ukazat, rozbalit, vysvetlit....... jednoznacne vedia co predavaju. som maximalne spokojna. urcite budem odporucat priatelom! dakujem

Bezproblémový nákup, odporúčam!