DVD ktoré som kúpil je nefunkčné.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Obchod nevracia peniaze, Hra sa nedala nainstalovat , veľmi nepríjemný pracovník eshopu, výrazne nedoporučujem!!!
    Pozor!! Odvolávajú sa na český obchodný zákon, vraj rozbalene hry sa nedajú vrátiť späť, no na stránke to nikde neuvádzajú, pozor aby ste neprišli o svoje peniaze!!!!
    Útočia na zákazníka s tým,že nepozná zákon veľmi arogantný prístup.

Reakcia obchodu SURTEP, s.r.o

hru jste u nás zakoupil a klíč jste aktivoval.
    Pokud hru máte aktivovanou, můžete si ji stáhnout z Microsoft.

S přáním hezkého dne

Zlá kvalita, zle veľkosti

• výhoda sú ceny, ale načo vám je cenovo výhodný tovar, ktorý nevedia dodať
    • obchod, alebo prepravná spoločnosť s ktorou obchod spolupracuje nie sú schopní po týždni dodať objednávku.

Objednávka bola odoslaná deň po objednaní, ale vrátila sa od prepravnej spoločnosti späť odosielateľovi. Na druhý krát bola tiež vrátená zásielka späť k odosielateľovi, bez toho aby sa ku mne dostala.
    Našťastie som neplatil vopred a objednávku som zrušil.

• Týždeň som čakal vôbec na nejaké vyjadrenie zo strany obchodu a až keď som sa sám ozval tak mi napísali, bohužiaľ vašu objednávku musíme stornovať lebo tovar nemáme na sklade
  • Tovar mi nebol doručený a na môj mail nikto neodpovedá

• Predražený tovar o viac ako100percent!!!!!!!!!

Predávaju predražené respiratory FFP 3 _pôvodom s Poľska. Po nasadení respirátora sa Vám po chvíli pretrhnu gumičky.Fuj hamba nenažranci!!!!! Za dva respirátory pýtate 26 eur!!!! V Alze su za 6,50 e-KS!!!!!!!!

• Došlo niečo iné ako som objednala

Objednala som si farbu značky Xiladekor a poslali mi nekvalitnejší Luxol. Na faktúre bolo ale to čo som si objednala a nie to čo reálne prišlo. Po prečítaní recenzií na tento obchod som sa to neodvážila vrátiť z obavy, že nakoniec nebudem mať ani tovar, ani peniaze. Tento obchod určite neodporúčam.

• Namiesto 4 produktov mi poslali 2

Hra bola doručená a vyplatená kurierovi. Po zadaní kódu z krabice v Windows store prišla odpoveď: kód už bol použitý. Kontaktoval som predajcu cez formulár na jeho stránkach aj cez email , bohužiaľ bez odpovede.

Cely plastovy obal doskrety, v krabici adresa s menom zakaznika, ktory tovar vratil a nam ho nasledne zaslali a tomu sa hovori GDPR... Vnutro "truhlice" cele spinave a to mal byt darcek na Vianoce...