Tovar skladom a doba dodania 5dni.pricom všade majú uvedené že pri továreň skladom dodanie 2dni.

• nekvalitna sietovina
    • zavadzajuca reklama

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí, že produkty a jejich materiál nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář - https://www.superobchod.sk/reklamace
    Poté Vás budeme kontaktovat o průběhu řešení reklamace a co si s ní dále přejete dělat.

S pozdravem tým Supeobchod.sk

Objednal som dva rovnaké veci a jedno je v poriadku a druhé pokazené viac z tohto obchodu neobjednavam

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Moc nás mrzí, že jste získal negativní zkušenost. Zároveň děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si názorů našich zákazníků vážíme. S největší pravděpodobností se bohužel jedná o nějakou výrobní vadu, vzhledem k tomu, že na produkt jako takový máme zatím velmi pozitivní ohlasy, nicméně čistě podle popisu je to velmi obtížné posoudit.

Rádi Vám pomůžeme s procesem reklamace, kontaktovala jsem Vás s podrobnějšími informacemi ohledně celého procesu.

Děkujeme a omlouváme se za nepříjemnosti.
    Tým Superobchod.sk

Poštovné sa predražilo, pretože nerešpektujete poznámky zákazníka.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Děkujeme za zpětnou vazbu. Poštovné je standardně 3€, v případě platby na dobírku je účtován příplatek 1€ (detaily ohledně cen poštovného naleznete zde: https://www.superobchod.sk/doprava-a-platba).

Ohledně Vaší objednávky jsem Vás kontaktovala, moc rádi se s Vámi detailněji na vše podíváme. Věřím, že nalezneme společnou cestu.

Tým Superobchod.sk

Lacné, ale veľmi nekvalitné veci.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Velmi nás mrzí, že jste nebyli spokojeni s kvalitou výrobků. I přesto děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. Kontaktovala jsem Vás ohledně možnosti reklamace či vrácení zboží.

Reklamace i vrácení zboží probíhá prostřednictvím Depo.sk, a to zcela bezplatně.

• Neskoré upozornenie na doručenie

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Moc nás mrzí, že jste získali špatnou zkušenost s komunikací s dopravcem ohledně dodání zboží. Nicméně jsme moc rádi, že se i tak podařilo zásilku převzít a doufáme, že Vám objednané produkty udělaly radost.

Tým Superobchod.sk

• Doposiaľ od 25 .4.2024 mi nebol doručený tovar a prišlo mi že neobdržali platbu 11,26 eur moja objednávka ID 2399916 ale za čo mám zaplatiť keď mi žiadny tovar nedoručili pričom som jasne uviedol že platím kartou pri doručení kurierom on line za vzduch som ešte neplatil preto neviem čo ste to za obchod keď po mne požadujete platbu alebo mám si myslieť že takto požadujete od ľudí platby preto neviem či sa mám obrátiť na políciu alebo obchodnú inšpekciu aby preverila platby pre vašu firmu alebo nevie sa čo robí ľavá alebo pravá ruka ,viem že boli sviatky 1a8.máj ale mňa a myslím si že každého zákazníka uisťujete že objednaný tovar bude doručený do 4-dní a div sa svete tovar neni doručený ani po 14 dňoch a platba sa požaduje.Preto prosím Vás napravte a vybavte už konečne túto moju objednávku k obojstrannej spokojnosti nebojte sa zaplatím onlina kurierovi bank.kartou

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí vzniklé komplikace. Dle kontroly jste si opravdu sám zvolil platbu přes online bránu GoPay. Nyní Vám kolegyně změnila způsob platby na dobírku a balíček budete platit až na místě, jak jste si žádal v e-mailu. Věříme, že nyní je vše v pořádku a s balíčkem budeme spokojen.
    Děkujeme za pochopení.

• Nízke ceny

Nevybavenie reklamácie

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí vzniklé komplikace. Dle kontroly stále čekáme na doručení vadného produktu. Štítek Vám byl zaslán 30.4. Pokud jste další den produkt zaslala, nejspíše nám reklamace dorazí tento týden. Jakmile vadný kus dorazí, reklamaci budeme dále řešit a zašleme Vám nový kus produktu. Prosíme o trpělivost, ze zákona máme na vyřešení reklamace 30 dní. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým Superobchod.sk

• Tovar nespĺňa podmienky, nakoľko 3 vrecia absolútne netesnia a nie som spokojna

Reakcia obchodu Superobchod.sk

mrzí nás Vaše zkušenost s vadnými produkty. Pokud si budete přát, můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu zda si přejete vadný produkt zaslat znovu.

S pozdravem tým Superobchod.sk

Objednala so si tovar na adresu, aj mi prišla objednávka na tú adresu. Ale dali mi tovar na výdajne miesto, aj keď som to na druhý deň urgovala, kde ma ubezpečili. že to na tú adresu dostanem a že behom 1-2 dní príde kuriér. Nestalo sa. Musela som si to ísť vyzdvihnúť osobne.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí vzniklé komplikace ohledně dopravce. Uložení na výdejní místo bývá, pokud Vás kurýr nezastihne doma. Pokud i tak, kurýr nevolal a rovnou Vám balíček vložit na výdejní místo, prosíme o kontaktování nás a my se problém pokusíme vyřešit. Děkujeme za hodnocení.

S pozdravem tým Superobchod.sk

Výrobok došiel, no nefunkčný.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Moc nás mrzí, že byl dodaný výrobek nefunkční. Nejspíš se jedná o nějakou chybičku z výroby, nicméně takto na dálku se vše těžko posuzuje, potřebovali bychom více detailů, abychom Vám mohli poskytnout bližší informace.

Pokud si přejete reklamovat produkt, nabízíme možnost bezplatného vrácení na náš sklad. Stačí vyplnit krátký formulář zde: https://www.superobchod.sk/reklamace. Nebo nás můžete kontaktovat a my Vám vše rádi pomůžeme vyřešit.

Superobchod.sk

• Ceny

Ani po týždni tovar nedorazil a svieti v preprave

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí vzniklé komplikace ohledně doručení. U dopravce se vyskytly komplikace a bohužel se zdrželi s doručením. Právě jsme přepravce kontaktovali a dnes balíček vezou na Vámi vybrané výdejní místo. Doufáme, že dorazí v pořádku a budete s produkty spokojena.

Děkujeme za hodnocení a věříme, že k nám i přes vzniklé komplikace ráda znovu zavítáte.

S pozdravem tým Superobchod.sk

• Tovar v otrasnom stave, doslova v žalostnom.
    • Vrátenie tovaru je velmi komplikované a zdĺhavé

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí, že jste nejspíše obdržel vadné produkty. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Superobchod.sk

neviem kde je moja zasielka. uz je to 6 dni.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Velmi nás mrzí, že dodání trvalo delší dobu, než je u nás obvyklé.

Podle informací od dopravce byla zásilka dnes v dopoledních hodinách vyzvednuta. Doufáme, že je tedy všechno v pořádku. Pokud Vám zásilka nedorazila, kontaktujte nás prosím na e-mailu, na chatu nebo telefonicky. Vše znovu prověříme.

Tým Superobchod.sk

• obchod neinformuje o skutočných vlastnostiach tovaru. alebo o nich nič nevie

Reakcia obchodu Superobchod.sk

Velmi nás mrzí, že jste získal negativní zkušenost. Vždy se snažíme poskytnout veškeré informace, které k produktu máme. Pokud některé údaje na stránkách chybí, samozřejmě máte možnost kontaktovat nás na chatu, telefonicky nebo e-mailem a vše rádi zodpovíme, případně zjistíme informace od kolegů, kteří znají přesnější technické specifikace.

Kontaktovala jsem Vás e-mailem, rádi bychom se dozvěděli více detailů a případně našli společné řešení.

Děkujeme a omlouváme se za komplikace,
    Tým Superobchod.sk

• Tovar ktorý bol dodaný nespĺňa kritériá ktoré uvádzajú na web stránke

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Superobchod.sk

Iný produkt ponúkaný ako poslaný

• Pri variante doručenia do Alza boxu na dobierku je možná iba platba prostredníctvom platobnej brány, nie ako pri iných boxoch, PIN k vyzdvihnutie zásielky je doručený až po takejto platbe. Vyhovuje mi viac variant ako pri iných vydajniach. Kde je možné po doručení PIN platiť kartou a nie vkladať niekde údaje z mojej karty. Za mňa žiaľ nevyhovujúce. Po žiadosti o presmerovanie objednávky na výdajne miesto, nebolo možné takýto spôsob zrealizovať.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí vzniklé komplikace. Z důvodu bezpečnosti mají Alza boxy placení pouze přes bránu. Chápeme Vaše obavy o vyplnění karty v telefonu, ale bohužel s tím my nic dělat nemůžeme. Do Alza boxu raději doporučujeme pouze zaplacené objednávky. Pokud máte o produkty zájem, prosíme o znovu vytvoření objednávky a zvolení doručení na jinou adresu, původní objednávka se nám z Boxu vrátí.
    Děkujeme za pochopení a hodnocení.

S pozdravem tým Superobchod.sk

• Tovar bol doručený na iné zásielkové miesto ako som uviedol bez toho aby ma niekto nato upozornil a bol problém s prevzatím. Nefungoval verifikačný kód a platba musela byť v hotovosti. Produkt v skutočnosti nezodpovedal povrchu ako bolo na eshope.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

mrzí nás Vaše zkušenost. Velmi se Vám za komplikace s doručením omlouváme. Bohužel není v našich silách ovlivnit způsob doručení dopravcem. Vaši nespokojenost s lesklým povrchem zakoupených tapet již řešíme v reklamaci. Budeme se ji snažit vyřídit co nejdříve a k Vaší spokojenosti.

S pozdravem tým Superobchod.sk

• Tovar určite nie je doručený v termíne, v akom je uvedené na stránke.

Reakcia obchodu Superobchod.sk

moc nás mrzí, že dopravce udělal chybu ve Vaší objednávce a zásilku Vám doručili pozdě. Velmi se Vám za komplikace omlouváme. Pokusíme se problém s dopravcem vyřešit, aby se chyba znovu nezopakovala. Věříme, že si k nám najdete cestu a vyzkoušíte náš e-shop znovu.