Keď som po týždni kontaktovala obchod, ze tovar ktorý mi bol zaslaný ešte nedorazil, tak mi povedali, že ho ani nemajú. /PISALI, ŽE JE SKLADOM/. Prisľúbili, že mi ponúknu čo majú skladom. No márne čakám.

• Tovar, ktorý som objednal, bol zameneny za iný s menšími rozmermi a iným kódom. Neodporúčam tento obchod.

Objednala som si biele slúchadlá a poslali mi čierne, tovar sa nedal vrátiť pretože neodpovedali na email.

Po zaplatení prišla info, že tovar obchod nemá skladom ☹️

• pri vrateni tovaru si zakaznik dopravu hradi sam zaroven si ju musi aj sam zabezpecit

tovar došiel, žial bez 100 ks spinkovaciek ktore mali byt sučastou, bez akehokolvek navodu,ako sa použiva,

Dobrý deň

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, pravdepodobne bola omylom uvedená táto informácia v popise, nakoľko dané balenie neobsahuje 100ks spiniek.
    Dúfame, že túto malú nepríjemnosť nám odpustíte a vrátite sa do nášho obchodu v budúcnosti.

• Tovar nedorazil

Dobrý deň

zistilo sa, že zásielka sa zdržala v depe dopravcu, ale už je na ceste k zákazníkovi. Je nám ľúto zdržania, ale chyba nebola na našej strane.
    Naši zákazníci vždy dostanú tovar a keď vznikne nejaký problém, vždy a za každých okolností to riešime k spokojnosti zákazníka.

• informácie na stránke nie sú pravdivé
    • dodanie
    • kvalita
    • zložitosť vrátenia tovaru

Vo štvrtok predminulého týždňa som si objednal produkt, pri ktorom bola informácia, že doručia do 24 hodín. Produkt som potreboval využiť už počas víkendu, a práve preto som si vybral práve tento obchod. Namiesto 24 hodín to bol až 3. pracovný deň (5 dní aj s víkendom), kedy zásielka konečne dorazila. Ešte v piatok mi odpísali na správu, že sa ospravedlňujú, kvôli dovolenkovej sezóne nestíhajú. Ja tomu rozumiem, no stačil by malý odkaz na stránku, že sa zásielky môžu oneskoriť a nie takéto klamanie ľudí. Som nahnevaný a neodporúčam veriť informáciam na tejto stránke. Za ospravedlnenie mi poslali 5% zľavový kupón na ďalšiu zásielku - hh, totálny výsmech. Kvalita objednaného tovaru tiež nebola na najvyššom skóre.

Reakcia obchodu supermall.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s neskorším dodaním tovaru. Po overení skutočnosti, sme zistili, že pri danom produkte bol nesprávne nastavený dátum doručienia. Žial pri akejkoľvek snahe, chyby sa stávajú. Ešte raz sa ospravedlňujeme.
    Pre nás je spokojnosť našich zákazníkov prvoradá, najdôležitejšia.

tím Supermall

• Už týždeň čakám na položku ktorá bola skladom

Reakcia obchodu supermall.sk

Dobrý deň, je nám ľúto že ste museli čakať na daný tovar, nestáva sa to často ale občas robíme chyby, za čo sa ospravedlňujeme.
    Komunikovali sme s Vami emailom o možnom meškaní tovaru, ktorý bol už medzičasom vyexpedovaný.

tím Supermall

• Nevhodny davkovac na granule na vodu ano

Davkovac na granule nieje vhodny na všetky granule pre macicky. Granule sa same nesypu

Reakcia obchodu supermall.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste neboli spokojní s tovarom. Je možnosť vrátiť alebo vymeniť tovar s ktorým ste nespokojný. Ak sa snami spojíte telefonicky alebo emailom, radi Vám vyhovieme.

Objednala som si šedú klietku 80ku a prisla mi fialová 100vka

V tovare chýbala jedna položka , otrasne zabalené polepený čierna fólia ziadna krabica . Dnes idem kontaktovať telefonicky predajcu !!!!!!

• reakcia obchodu na riesenie ziadna. poslany mail s foto poskodenia, ziadna reakcia
    • prisiel poskodeny smaltovany kotlik, ktory ma odstiepeny kusok smaltu,

tak ako ostatni kupujuci pisu posielaju poskodeny tovar

Reakcia obchodu supermall.sk

Dobrý deň, reagovali sme na Váš email, kde sme Vám ponúkli kompenzáciu, nedostali sme však odpoveď, samozrejme je v našom najvyššom záujme aby naši zákazníci boli spokojní a vzniknutú situáciu určite doriešime k Vašej spokojnosti.

Čo sa týka poškodeného tovaru, vždy pred expedovaním je prekontrolovaný stav produktov, žial prepravca s tým mnohokrát manipuluje nezodpovedne a v tom prípade sa žial môže stať že sa tovar poškodí, ktorý nám však už prepravca nepreplatí, mi ho však vymeníme kus za kus za naše 100% náklady.

Veríme, že sa do nášho obchodu čoskoro vrátíte.

Vôbec som tento tovar neobjednal tak neviem prečo ho mám hodnotiť.

Reakcia obchodu supermall.sk

Pený deň, 17.3.2022 ste vytvorili objednávku, mali zadanú platbu kartou, ktorá sa nezrealizovala, heuréka však napiek tomu posiela dotazník o spokojnosti, čiže vina nebola na našej strane.

• Objednala som si dvierka pre mačky ,ktorý má načítať čip,bohužiaľ neúspešne ,čiže dvierka sú mi úplne nanič .Písala som im email do dnešného dňa mi nik neodpovedal .Takže moja skúsenosť ,neodporúčam

• Prišli mi polámane kusky plastov

Nemam bohužial dobré skusentosti nakoľko mi prišli polámane kusky plastov a nebolo to dopravcom lebo tie odlomene kusky neboli v krabici

Reakcia obchodu supermall.sk

Pekný deň, je nám to ľúto. V takomto prípade je z našej strany len samozrejmosť, že meníme kus za kus. Treba vyplniť reklamačný formulár, ktorý máme v obchodných podmienkach a poslať spolu s poškodeným tovarom k nám späť. Žiaľ, neobdržali sme od Vás žiadnu reklamáciu, ktorú by sme mohli riešiť. Ak sa s nami skontaktujete, radi Vám vyjdeme v ústrety. Nám sa nepodarilo s Vami skontaktovať...

Obchod je v poriadku, len tovar - klietka, velmi narocne na zlozenie. Vselijake dieliky musia zapadnut do malickych zahybov, treba dost tlacit, aby jednotlive kusky zapadli.

Reakcia obchodu supermall.sk

Pekný deň, je nám to ľúto, že ste nebola spokojná s objednávkou. Veríme, že časom si to rozmyslíte a vrátite sa k nám.

• Ohnuté hrany klietky

Reakcia obchodu supermall.sk

Pekný deň, je nám to ľúto, že ste neboli spokojný s objednávkou. Veríme, že časom si to rozmyslíte a vrátite sa k nám.

• Rychlost dodania
    • Ceny
    • Komunikacia

Tovar, ktory nam prisiel, bol nekvalitny (nie chyba obchodu), tak som hladala na stranke informacie, ako tovar vratit. Info som nenasla, nastastie odpisali na mail, ze mam vyplnit formular a zaslat na tu a tu adresu. Od odoslania balika preslo 11dni a nic. Vdaka trackingu viem, ze balik dostali. Komunikacia z ich strany nulova. Musim dobojovat a uz radsej z tohto eshopu nikdy nic :(

Reakcia obchodu supermall.sk

Ďakujeme pekne za hodnotenie .
    Pekný deň, Po telefonickej komunikácii sa zistila chyba, že peniaze boli poslané späť na účet v čas v zákonnej lehote , z ktorého ste platili daný tovar a nie na ten, ktorý ste uviedla v reklamačnom formuláry. Bolo to nedorozumenie z oboch strán.
    Dúfame, že sa k nám vrátite a budeme Vám vedieť vyhovieť.

Tovar nebol cely doručený

Reakcia obchodu supermall.sk

Pekný deň, viete nám povedať, aká bola chyba v dodanej objednávke?