• reakcia obchodu na riesenie ziadna. poslany mail s foto poskodenia, ziadna reakcia
    • prisiel poskodeny smaltovany kotlik, ktory ma odstiepeny kusok smaltu,

tak ako ostatni kupujuci pisu posielaju poskodeny tovar

Reakcia obchodu supermall.sk

Dobrý deň, reagovali sme na Váš email, kde sme Vám ponúkli kompenzáciu, nedostali sme však odpoveď, samozrejme je v našom najvyššom záujme aby naši zákazníci boli spokojní a vzniknutú situáciu určite doriešime k Vašej spokojnosti.

Čo sa týka poškodeného tovaru, vždy pred expedovaním je prekontrolovaný stav produktov, žial prepravca s tým mnohokrát manipuluje nezodpovedne a v tom prípade sa žial môže stať že sa tovar poškodí, ktorý nám však už prepravca nepreplatí, mi ho však vymeníme kus za kus za naše 100% náklady.

Veríme, že sa do nášho obchodu čoskoro vrátíte.

ochotný personál, vo všetkom sú 1

Rýchle doručenie tovaru

• Maximálna spokojnosť s obchodom. Seriózny prístup, výborná komunikácia. Doručený tovar mi nevyhovoval, vrátila som ho späť na výdajné miesto a behom krátkej doby mi boli peniaze späť vrátené na účet.

Lacná klietka

Neviem, čo napísať, mali to, čo som chcel, kúpil som, doručili mi ... takže štandardný internetový obchod. Ale môžem doporučiť, neboli problémy.

• rýchle a bezproblémové dodanie

• 100%

spokojnosť, rýchle vybavenie

Som celkovo spokojna

• vsetko bolo ok

odporucam

Vôbec som tento tovar neobjednal tak neviem prečo ho mám hodnotiť.

Reakcia obchodu supermall.sk

Pený deň, 17.3.2022 ste vytvorili objednávku, mali zadanú platbu kartou, ktorá sa nezrealizovala, heuréka však napiek tomu posiela dotazník o spokojnosti, čiže vina nebola na našej strane.

• Rýchla donáška

• Rýchlosť doručenia
    • 0

Som veľmi spokojná s obchodom, tovar čo som si objednala bol mi doručený za 2 dni.

• Skvelý vyber,prijateľné ceny

som skpokojná

ok

V železiarstve mali len jeden druh tesárskeho kladiva. Veľké, ťažké a s nerovnako dlhými "zubami", ktoré neboli tak ostro zakončené. Zatiaľ sa mi s doručeným kladivkom dobre pracovalo.

• Objednala som si dvierka pre mačky ,ktorý má načítať čip,bohužiaľ neúspešne ,čiže dvierka sú mi úplne nanič .Písala som im email do dnešného dňa mi nik neodpovedal .Takže moja skúsenosť ,neodporúčam