Obchod objednávku nepotvrdil na mail.Pisal som mail nech potvrdia vytvorenie objednávky.Bez odpovede.Písal som mail či mám znova vytvoriť objednávku,znova bez odpovede.Neobjednal som a už ani neobjednám.Srandičky si môžu riešiť na niekoho iného.

Pred 15 dnami som objednale este anu nic neposlali ani sa neozvali velmi zleee

Tovar bol objednaný a zaplatený 1.12., 14.12. ani zmienka o tom kde sa tovar nachádza.

• Žiadna

Komunikácia nulová
    Obchod neodporúčam
    Ani tovar,ani peniaze.

Do dnešného dňa som objednávku neobdržal, ani mi nebolo oznámené, prečo je to tak a obchod chce odo mňa zrejme kladné hodnotenie. Nemám prečo tak učiniť.

• Obchod informoval v pondelok (18.9.2023) o odoslani tovaru cez Packetu, pricom do teraz (21.09.2023 16:30) balik nebol do packety odovzdany. Mal to byt darcek pre synovca, "dakujem pekne" za nedodanie. Na moju otazku o odoslani nikto nereagoval.

• Tovar som objednala 31.08.2023 s tým, že dodacia lehota bola určená max. 7 - 15 dní, doručený mi bol 19.09.2023, čakať 3 týždne na doručenie tovaru z Čiech...veľká nespokojnosť. Žiadna informácia, že dodávka bude meškať.. narodeninový darček prišiel týždeň po narodeninách.

tovar som objednal 2.7. este mi nedosiel! zauctovali mi veci na ktore ma neupozornili ze sa za to plati! predvcerom mi prisla sms ze zla adresa! kontroloval som vsetko v poriadku! tak ja neviem!!! velka nespokojnost !!!

Objednal som 26.6. s prosbou že syn má 10.7 narodeniny. Doteraz nič nedorazilo. Až po telefonáte mi pán oznámil že tovar príde najskôr 11.7. Takáto skúsenosť s obchodom nebola prvý krát. Tovar pošlú až keď zavoláš.

Môj názor je že nikdy už nebudem nakupovať v tomto obchode tovar mal doraziť do týždňa už sú to dva týždne a tovar nedorazil a ani žiadna správa z obchodu.

Tragicky nakup čakám od 25.5 kedy bol tovar objednaný a zaplatený a do dnešného dňa 9.6 nič nedošlo...nikdy viac

Nikto sa neozval ohľadom tovaru či je na sklade alebo nie, takže stále čakám čo bude.

Tovar som si objednala 29.5. S tým, že som si priplatila expresne doručenie a este stale mi nebol doručený. Nikto mi nedvíha telefón a ani neodpisuje na mail

• Tovar prišiel poškodený a iná kvalita....

Nekorektné jednanie

Bolo písane že dodanie 7 - 10 dní je to iž výse 15 dní

• Dlhé čakanie na tovar

Velmi dlhe cakanie na tovar,viac ako 10dni.

• Na stranke uvedene, ze je tovar skladom, odosielame do 24 hodin, po zaplateni pride mail ze tovar odoslu do 15 dni... :(
  • Slúbili a nedodali, takže podvod

• Nemám čo hodnotiť tovar mi ešte neprišiel.

Pred 6 dňami som objednala tovar a zatiaľ stále len čakám.