• Nákupné v pohode

Objednaný tovar v 100% kvalite . Ďakujem a odporúčam. Som spokojná.

Všetko ok

• Zákaznícky servis
    • Ochota
    • Ľudský prístup
    • Serióznosť
    • Spoľahlivosť
    • Kvalita

Do dnešného dňa som objednávku neobdržal, ani mi nebolo oznámené, prečo je to tak a obchod chce odo mňa zrejme kladné hodnotenie. Nemám prečo tak učiniť.

• Obchod informoval v pondelok (18.9.2023) o odoslani tovaru cez Packetu, pricom do teraz (21.09.2023 16:30) balik nebol do packety odovzdany. Mal to byt darcek pre synovca, "dakujem pekne" za nedodanie. Na moju otazku o odoslani nikto nereagoval.

• Tovar som objednala 31.08.2023 s tým, že dodacia lehota bola určená max. 7 - 15 dní, doručený mi bol 19.09.2023, čakať 3 týždne na doručenie tovaru z Čiech...veľká nespokojnosť. Žiadna informácia, že dodávka bude meškať.. narodeninový darček prišiel týždeň po narodeninách.

kupovala som set futbalový dres veľkosť 4-7 rokov, všetko by bolo super, rýchle dodanie s číslom a menom,až na veľkosť termotrička - príliš veľké

• Super komunikacia, dorucenie rychle

Vynikajúci obchod, vrelo odporúčam

• Boly dodržané všetko tak, ako bolo avizované.
    • Informovanie o priebehu dodania

tovar som objednal 2.7. este mi nedosiel! zauctovali mi veci na ktore ma neupozornili ze sa za to plati! predvcerom mi prisla sms ze zla adresa! kontroloval som vsetko v poriadku! tak ja neviem!!! velka nespokojnost !!!

• komunikácia obchodu a dodacia doba.

NIKDY viac , ten pán je neseriózny ako aj celý obchod. objednané 26.6. s prosbou že syn má 10.7 narodky, tovar stále nechodil reakcia obchodu žiadna. telefonoval som 6.7 , pánko sľúbil že tovar dorazí do 10.7. dnes je 11.7 (už aj po oslave) a nič. ani penaize a ani tovar. tak som mu opäť volal a on to ešte ani neodoslal. nechápem ako takýto obchod môže v dnešnej dobe fungovať.
    NEODPORÚČAM !!!!!!

Objednal som 26.6. s prosbou že syn má 10.7 narodeniny. Doteraz nič nedorazilo. Až po telefonáte mi pán oznámil že tovar príde najskôr 11.7. Takáto skúsenosť s obchodom nebola prvý krát. Tovar pošlú až keď zavoláš.

• Objednávka vybavená rýchlo a spoľahlivo.

Môj názor je že nikdy už nebudem nakupovať v tomto obchode tovar mal doraziť do týždňa už sú to dva týždne a tovar nedorazil a ani žiadna správa z obchodu.

• dres je pekný, vyšité podľa želania a pekne
    • úplne blbé číslovanie

Nedalo sa inak, objednala som si veľkosť 8-11 rokov (neviem síce kde také číslovanie zobrali) - to teda znamená, že dres je teda asi väčší, voľnejší a môžu ho v pohode nosiť chlapci od 8-11rokov. Lenže mne poslali veľkosť na 8 rokov, čo už akosi nezodpovedá objednanej veľkosti 8-11-veľkosť 8 je na 11 ročného malá! Vymeniť sa nedá, pretože je na ňom výšivka na želanie.....zbytočne vyhodené peniaze. Už nenakúpim, neodporučím nikomu

Tragicky nakup čakám od 25.5 kedy bol tovar objednaný a zaplatený a do dnešného dňa 9.6 nič nedošlo...nikdy viac

Nikto sa neozval ohľadom tovaru či je na sklade alebo nie, takže stále čakám čo bude.