• Rýchle vybavenie
    • Prehľadná stránka
    • Rýchle doručenie / pripravenie k vyzdvihnutiu
    • Kvalitný tovar (objednávame opakovane)

• Perfektné rýchle vybavenie
    • Darček!
    • dobré ceny a kvalitný tovar

• Dobrá cena,kvalita

Dobrý deň Gabriela,
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie sme radi, že ste u nás spokojne nakúpila budeme sa na Vás tešiť opäť niekedy nabudúce :)
    P.S. Sme tu pre Vás vždy pripravení poradiť a pomôcť ;)

• Kvalita ,cena komunikácia

Reakcia obchodu Sulka

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie sme radi, že ste u nás spokojne nakúpili budeme sa na Vás tešiť opäť niekedy nabudúce :)
    Za celý tím SULKA, s.r.o. pozdravuje Vladimír

• Roman Hoferík - UMELECKÉ KOVÁČSTVO hodnotí obchod SULKA pozitívne, rýchle spracovanie a dodanie kvalitného tovaru. Odporúčam zákazníkom.

Roman Hoferík - UMELECKÉ KOVÁČSTVO hodnotí obchod SULKA pozitívne. Pri mojej práci používam rôzne náradie, nástroje a práve ARDON EASY KOŽENÉ PRACOVNÉ RUKAVICE zachovajú cit v rukách a zároveň chránia zdravie remeselníka.
    Rýchle spracovanie a dodanie kvalitného tovaru. Odporúčam zákazníkom.

Dobrý deň Roman,
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie veľmi si toho vážime a zároveň sme radi, že ste u nás spokojne a bez problémov nakúpil budeme sa na Vás tešiť opäť niekedy nabudúce :)

• Široký vyber tovaru
    • Prijateľné ceny
    • Vysoká kvalita tovaru
    • Komunikácia s obchodom na 1*

Nákup prebehol bez problémov. Veľkosti sedia presne podľa tabuľky, tovar mi bol doručený cca do týždňa. Keďže som potrebovala zmeniť fakturačnu adresu kontaktovala som predajcu formou telefonátu a veľmi milá pani mi to okamžite zmenila. Ďakujem. Určite budem nakupovať aj v budúcnosti práve tu

Dobrý deň Michaela,
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie sme radi, že ste u nás spokojne a bez problémov nakúpila budeme sa na Vás tešiť opäť niekedy nabudúce :)
    Za celý tím SULKA, s.r.o. pozdravuje Vladimír

• Som veľmi spokojná s nákupom a aj s kvalitou

Dobrý deň Sofi,
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie sme radi, že ste u nás spokojne a rýchlo nakúpila budeme sa na Vás tešiť opäť niekedy nabudúce :)