Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Spokojnosť, tovar prišiel rýchlo, nepoškodený, pekne zabalený.

  • Objednaval som tovar len skladom akuzovalo kolko kusov je dostupnych, nie to co bolo nedostupne. Objednavku ste zrusili, lebo bola na dobierku a ze Vam ju kurier neprevezme, tak som chcel zaplatit kartou a ze to sa neda a na ucet platbu ste tiez odmietli. Povedali ste ze tovar je skladom ale problem je platba na dobierku, tak musite stornovat a mam si zadat novu objednavku. Viem ze teraz je tazka situcia ale treba povedat narovinu za tu cenu Vam to nedame, alebo aky mate pravy dovod. Ked som sa viac krat dotazoval ci objednavka bude vybavena aby som sa vedel zariadit nikto sa neohlasil ani na jeden krat, ale na zlu recenziu reagujete hned aj to zavadzajuco. Cest vasim zamestnacom niektorym ktory vam zachranuju situaciu.