• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora.

• - bol to jediný obchod, kde som mohol nájsť špecializovaný sortiment vysokej kvality
    • - zatiaľ som nenašiel

Ak hľadáte ojedinelé špecializované zariadenia pre audio (nahrávanie) od svetových značiek, je veľmi pravdepodobné, že SUNTEQ Vašej požiadavke vyhovie, v niektorých prípadoch dokonca ako jediný na Slovensku - najmä čo sa týka značky Apogee.

• zatial najlepsi obchod v akom som nakupoval, skvely pristup, ochotni ludia.
    • nic

vrelo odporucam vsetkym.. kiezby vsetky obchody a sluzby na Slovensku boli na takej urovni ako v sunteq

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Prehľadnosť stránky

Odporúčam, hlavne pre tých, ktorý potrebujú rýchlo objednaný tovar

• Skutočne profesionálne know-how pre produkty,
    • ktoré ponúkajú.
    • Len drobnosť, pri registrácii Vám pošlú Vaše heslo e-mailom v otvorenej podobe,
    • na toto by pri registrácii mal byť chck box, či si to želám, prípadne aspoň nejaká možnosť definovať kontrolnú otázku aby bolo jasné, že si to nepýta hack-spam robot. :)

Určite budem nakupvať aj v budúcnosti.
    Využil som zťavovú pukážku v printovej inzercii, boli pružnejší ako konkurencia
    a hlavne neboli neskromní a netlačili na čo najväčší obrat (viac krát som im telefonoval).
    Mám pocit, že im ide predovšetkým o spokojného zákazníka a nie o okamžitý, čo najväčší obrat.

• Cena, profi komunikácia so zákazníkom

Odporúčam s ohľadom na individuálny a profesionálny prístup, najlepšie ceny priamo od dodávateľov a rýchlu odpoved pri servise ci otázkach na požadovaní tovar ..

• rýchlosť, cena, zľava
    • nemožnosť odskúšať tovar, absencia slovenského návodu

rýchla reakcia a informovanosť o stave objednávky

Reakcia obchodu Sunteq

Odskúšať tovar je možné u nás v predajni, samozrejme cez e-shop nie.

• Pohodlie
    • Nepoznám žiadne

Pohodlie,spokojnosť,dobrá cena,jednoduchosť

• dobra komunikacia
    • rychlost dodania
    • odborny a prijemny personal
    • ziadne

Rychly a kvalitny obchod, objednal som si produkt, ktory nemali, navrhli mi iny, a dali mi nanho 25% zlavu. Obchod hodnotim mimoriadne pozitivne.

• profesinalita

znalosti obchodnikov su vyborne, su promptni a ochotni

• Profesionálny prístup - spoľahlivosť.

• prehľadný internetový obcod
    • široká ponuka
    • spoľahlivosť

solidny obchod.

• Moznost platby kartou, znacne to urychluje nakup.

Bol som sokovany rychlostou vybavenia, uhrady a dodania. Od objednavky neubehlo ani 24 hodin a tovar som mal doma.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Výborná komunikácia so zákazníkom
    • Trošku neprehľadné usporiadanie tovaru v e-shope

• Tovar ktorý som chcel , bol skladom a na druhý deň som ho mal skutočne doma.
    • Neviem

Ceny OK.
    Rýchlosť vybavenia - Super.
    Komunikácia a prehľad o skladových zásobách.
    (telefonické info ihneď)
    Čo sľubili to presne do bodky dodržali.

• ponukaju vela noviniek ktore nieje mozne kupit v inych obchodoch a za dobru cenu

super obchodik rad ho odporucim dalsim