• Predávate čo nemáte a pokiaľ viem, ani neviete kedy to budete mať.

Pokiaľ nemáte tovar k dispozícií, tak ho predsa nemôžete ponúkať na predaj.

Dobry den,

co sa tyka tovaru, ktory ste si objednali - M-Audio Accent Digital Piano. Ide o novinku, ktoru M-Audio ohlasilo s predpokladanymi dodavkami v 3.kvartali tohto roku o com sme Vas informovali. Tento produkt je v ponuke eshopov po celom svete a na celom svete este nie je dostupny. A preco ho mame v ponuke aj my? Kedze sme zaroven slovenskym distributorom znacky M-Audio je nasou povinnostou informovat a ponukat kompletny sortiment M-Audio, napriek tomu, ze niektore novinky este nie su realne k dispozicii.

• To čo má dodá.
    • Nemožnosť si objednať niečo čo nemá v ponuke, a pritom sa to dá inde !

To čo ponúkaju majú , no dá sa lacnejšie.

• oceňujem komunikáciu obchodu

• podľa mňa bol daný tovar vo výbornej cene. Napriek počiatočným obavám musím povedať že som spokojný a tovar je vynikajúci.
    • zatiaľ som žiadne neobjavil

• Osobna komunikacia s klientom a okamzite reakcie na kazdy dotaz.
    • Ako pravidelny zakaznik nemam ziadne vyhody, zlavy, klubove body.

Odbornici na znacky ktore distribuju, velke skladove zasoby, rychly dodaci cas, odborne poradenstvo na vysokej urovni.

• Niekedy vyššie ceny, oproti iným obchodom.

• rýchlosť, presnosť

dostupný tovar, ktorý nik nedodáva

• importér, ceny, professionalita

Vzdy kúpim priamo od importéra

• Perfektní komunikace, odborná znalost a ochota poradit. Palec nahoru :-)

• Vyborna komunikacia
    • Ziadne

bol som max.spokojny, chlapci su odbornici,poradili mi aj na dialku s instalaciou a pod.

pristup k zakaznikovy super.velmi spokojny

• super cena, rýchlosť dodania tovaru

odporúčam a určite budem nakupovať aj nabudúce

• dobrá cena, rýchlosť dodania
    • jednoznačne komunikácia
    • podľa mňa niekto v obchode nevie čítať
    • pretože ak napíšem do objednávky, že ak mi bude tovar doručený v stredu tak od 12:00 hod budem nna adrese Priemyselná 4, a v stredu ráno o 7:30 hod i príde smmska, že tovar Vá doručíme medzi 8.30 a 11:30 na adresu Priemyselná 4, tak z toho jasne vyplýva, že niekto vo firme nevie čítať.
    • No a myslím si, že negramotných ľudí zamestnávať na takýchto pozíciách je zvláštne.

fajn obchod, dobré ceny a rýchla dodávka
    občas však nerešpektujú to čo napíšete do objednávky /časy a adresu dodania/

Reakcia obchodu Sunteq

mrzí nás toto nedorozumenie ale žiaľ my nevieme ovplyvniť dobu dodania tovaru, nakoľko kuriérska spoločnosť má samostatné depá a kuriérov pre každé mesto/oblasť mesta zvlášť. My nemáme informáciu, kedy "Váš" kuriér "pre Vašu oblasť" tovar doručí. On má denný plán ktorý sa dynamicky mení podľa potrieb. Práve preto vo Vašom prípade bola zvolaná možnosť zaslania sms ešte pred doručením, aby ste sa s ním mohol dohodnúť na čase, ktorý Vám vyhovuje. My nemáme viac možností v tomto smere, je to na komunikácii medzi Vami a Vašim kuriérom a po prijatí sms správy.

• Rychla dodacia lehota
    • Kvalitny tovar
    • Zatial nic

• Slušný sortiment,príjemná komunikácia a je to SK obchod,takže aj prípadné reklamácie budú asi jednoduchšie...
    • Zatiaľ som nič nezistil

Nakupoval som cez net,dokonca mi zohnali tovar ktorý nemajú v ponuke.Zatiaľ som absolutne spokojný.

• rýchlosť a spoľahlivosť

super

• Rychlost
    • Kvalita
    • Ziadne

• spoľahlivosť, serióznosť

okamžitá reakcia na objednávku, expresné doručenie, spoľahlivosť

• kontaktovali ma cez telefon, ja preferujem e-mailovu komunikaciu

• Odporúčam! Dôkladné vysvetlenie ohľadne užívania produktu.
    • Pri objednávaní tovaru som označil spôsob platby: úhrada prevodom.
    • Na základe tel. rozhovoru ma predajca nahovoril nech to objednám na dobierku a úhradu vykonám bankovou kartou pri preberaní tovaru, zároveň ma ubezpečil že moju objednávku hneď aj prepíše-aktualizuje.. Pri vyzdvihnutí tovaru kurier nedovolil platbu bankovou kartou, nakoľko na faktúre mal označeny spôsob platby v hotovosti.
    • Ja som samozrejme musel reišiť výber z bankomatu, vybrať peniaze a dať mu hotovosť.
    • Kuriér bol ústretový a vyčkal pokiaľ si zariadim výber...
    • Každopádne mi je ľúto že som sa dostal do takejto nepríjemnej situácie.

Reakcia obchodu Sunteq

Ospravedlňujeme sa za komplikácie, situáciu sme preverili a v tomto skutočne ojedinelom prípade išlo o chybu na strane kuriérskej spoločnosti. Pri vyplňovaní doručovacieho tlačiva sme ako obvykle jasne označili možnosť platby platobnou kartou.