Tovar mal predajca na sklade(aspoň tak to uvádzal na svojom e-shope), tovar som uhradil v pondelok ,keďže sa nedalo tovar objednať na dobierku. Keď som volal vo štvrtok do predajne, tak mi pán majiteľ povedal, že bol na výstave. Ďalej uviedol, že tovar nie je komplet a na niečo čakal. Uistil má, že v piatok tovar odošle. Neodoslal!!

• Výborná komunikácia.
    • Pomoc s výberom produktov
    • Odborné poradenstvo

V tomto obchode by som nekúpil ani špendlík

• + dobré ceny
    • + veľký výber
    • + tovar bol perfektne zabalený
    • + tovar prišiel za dva dni
    • - nenachádza sa v našom meste

Celý E-SHOP je urobený veľmi profesionálne. Po kliknutí na určitý tovar sa ukáže aj doporučené príslušenstvo, inštruktážne video a katalóg.

• Iba ceny su vyhoda a velky vyber tovaru
    • Slaba komunikacia a neochota predajcu

• Široký výber tovaru
    • Riešenie reklamácii popr. vratenie tovaru mizerná, majú na saláme

Vytvoril som objednávku 23.9.2022 s tým, že objednávku som zrušil - forma úhrady bol bankový prevod a vytvoril som novú objednávku na dobierku kvôli rýchlemu doručeniu. Do dnešného dňa nie sú schopní vrátiť peniaze za tovar späť na účet s tým, že som im písal mail, volal a ich odpoveď bola pošlite číslo účtu a my vám vrátime peniaze a po mesiaci stale nič. Týmto vzdúvajú u zákazníka akurát tak veľkú nedôveru pri budúcom nákupe. Neviem či mám prísť osobne na pobočku keď nie sú schopní za mesiac vrátiť peniaze. Hrozní prístup …

• Výhoda osobného vyzdvihnutia na predajni, tovar je k dispozícii ihneď, okrem toho si môžete zakúpiť ďalšie veci, ponuka na predajni je veľká.

Spokojnosť 100 %

Super

Slaba komunikacia

Super servis
    Maximálna ochota

Na môj email a na telefonáty vôbec nereagovali.