• Rychle dorucenie, pekne osobne venovanie

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že ste ocenili rýchle doručenie a osobné venovanie. Je pre nás dôležité, aby každý zákazník cítil osobnú pozornosť a starostlivosť. :)

Tím, StretchFit™ SK

Bez problemov

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu!

Tomáš, StretchFit™ SK

• Tovar mi bol doručený v poriadku v nasledujúci deň od objednania.
    • Tovar spĺňa svoju funkciu !
    • Vyššia cena oproti konkurenčným ponukám.

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za vašu recenziu a konštruktívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia a funkčnosťou tovaru. Pokiaľ ide o cenu, snažíme sa ponúkať najlepšiu možnú hodnotu za naše produkty, pričom zohľadňujeme kvalitu a služby, ktoré poskytujeme. :)

S priateľským pozdravom,
    Tím, StretchFit™ SK

Super tovar za skvelý dodací čas...

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme, Vaša spokojnosť je pre nás cenná.

Tomáš, StretchFit™ SK

• Rýchle dodanie, výborná komunikácia, celková spokojnosť s objednaným tovarom a doplnkami.
    • Žiadna

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za vašu podporu.

• veľmi rýchle dodanie
    • skvelá komunikácia

Veľmi rýchle dodanie. Bedrový pás som objednala na podporu chrbáta nakoľko mám problémy s platničkami. Zatiaľ nosím krátko,ale viditeľne mi pomáha pri podpore a pohybe. Spokojná som . Oceňujem zaslané video ako presne používať pás.

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu na rýchle dodanie a funkčnosť nášho bedrového pásu! Sme veľmi radi, že vám pás pomáha pri podpore a pohybe, najmä s ohľadom na vaše problémy s platničkami. Vaša spokojnosť a pohoda sú pre nás veľmi dôležité, a sme šťastní, že naše priložené video vám poskytlo užitočné usmernenia na správne používanie pásu.

Tomáš, StretchFit™ SK

Zakúpený produkt Naťahovač chrbta - BackFlex™️ PRO, a je to zázrak. Ako rýchlo sa uvoľní chrbát a následný pocit voľnosti, kedy sa mi oveľa ľahšie dýcha. Počas naťahovania cítiť, ako sa jednotlivé časti chrbta vracajú spať na svoje miesto, a následne príde pocit voľnosti. Rovnako odstránil bolesť chrbta, ktorý bol spôsobený zlým pohybom. Už teraz sa teším aké výhody mi prinesie z dlhodobejšieho hľadiska. Odporúčam investovať.

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za váš podrobný a pozitívny názor na našu zázračnú pomôcku BackFlex™️ PRO! Sme nesmierne radi, že ste spozorovali také markantné výsledky a zlepšenie vo vašej pohyblivosti a pohode. Je pre nás obrovskou odmenou vedieť, že BackFlex™️ PRO vám pomáha uvoľňovať chrbát a prináša vám úľavu od bolesti. Tešíme sa na vaše ďalšie postrehy z dlhodobého používania a ďakujeme, že odporúčate investíciu do nášho produktu. Nezabudnite na pravidelné naťahovanie a starostlivosť o vaše zdravie!

Tomáš, StretchFit™ SK

rýchle dodanie tovaru, kvalitný tovar

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za ocenenie kvality nášho tovaru.

Tomáš, StretchFit™ SK

• Za 1. nákup zatiaľ všetko OK.

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Vaša spokojnosť je našou prioritou.

• Myslím si že super

• Všetko prebehlo podľa môjho očakávania.

Odporúčam tohto predajcu.

Rýchlosť...spokojnosť...

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme, že oceníte rýchle doručenie.

Tomáš, StretchFit™ SK

• Všetko bez problémov, odporúčam....

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme za vaše pripomienky.

• Rýchlosť dodania tovaru

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

Ďakujeme, že oceníte rýchle doručenie.

Tomáš, StretchFit™ SK

Dobrý deň. Čo sa týka mňa, jednoznačne odporúčam. Kedže mám častejšie problémy s krčnou chrbticou a nemám toľko financií, aby som pravidelne chodil na masáže, toto bola asi najlepšia voľba ktorú som mohol urobiť. Myslím to úplne vážne... Za tú cenu netreba váhať pokiaľ sa jedná o vaše zdravie.
    Prajem príjemný deň.

rýchle dodanie

• Bezproblémové objednanie

Šmejdi...na iných stránkach to kúpite za cenu cca 10,00 EUR

Reakcia obchodu StretchFit™ SK

rozumieme vašim obavám týkajúcich sa ceny našich produktov. Chceli by sme vám však vysvetliť, že cena našich výrobkov odráža nielen ich kvalitu, ale aj hodnotu, ktorú prinášajú našim zákazníkom. Naše produkty sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, efektivitu a bezpečnosť používania, čo sa môže líšiť od lacnejších alternatív dostupných na trhu.

Okrem toho ponúkame komplexnú zákaznícku podporu, záruku na naše produkty a zabezpečujeme, že všetky výrobky sú dôkladne testované a overené. Rozumieme, že na prvý pohľad môže byť cena vyššia v porovnaní s niektorými inými možnosťami, ale veríme, že dlhodobá hodnota a spokojnosť zákazníka, ktorú naše produkty prinášajú, tieto náklady odôvodňujú.