Super firma, skvelé jednanie. Vyriešili mi problém :-)

Dobrý deň prajeme,
    veľmi moc nás potešila vaša reakcia, sme radi, že sme vám mohli pomôcť! Súčasne si moc vážime, že nás odporúčate aj ďalším zákazníkom.

Team RYCHLYPRESUN.sk

Skvelá cena a hlavne slovenský výrobca

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne vám ďakujeme za vašu spätnú reakciu, sme veľmi radi, že ste ocenili cenu a slovenského výrobcu.
    V prípade čohokoľvek sme tu pre Vás.

Team STRESNYBOX.eu

Profesionalny a ludsky pristup.

Ochotná komunikácia zo strany firmy s odbornými informáciami o požadovanom produkte.
    Rýchle spracovanie objednávky s rýchlym doručením na miesto určenia.

Dobrý deň prajeme,
    sme veľmi radi, že ste boli spokojný s nákupom a že nás odporúčate aj ďalším zákazníkom. Moc si to ceníme.

So želaním pekného dňa
    Team STRESNYBOX.eu

Super predavač po telefóne všetko vysvetlil super ochota perfekt obchod

Pekný deň prajeme,
    veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu, sme radi, že sme vám pomohli telefonicky s výberom. Taktiež veľká vďaka, že nás odporúčate ďaľším zákazníkom.

So želaním pekného dňa

• Rýchlosť

Dobrý deň prajeme,
    sme veľmi radi, že ste boli s naším obchodom spokojný, veľmi nás to teší a veľká vďaka, že odporúčate náš obchod ďaľším. V prípade čohokoľvek sme tu pre vás.

Team STRESNYBOX.eu

• Pán na predajni vedel čo predáva, bol milý, ochotný a ústretový

Pekný deň prajeme,
    ďakujeme veľmi pekne za vašu reakciu, veľmi si ju vážime, sme radi, že ste ocenili náš prístup a odporúčate nás ďaľším zákazníkom. V prípade čohokoľvek ostávame k dispozícii.

Team STRESNYBOX.eu

• skvely pristup a jednanie, maximalna ochota pomoct

Príjemný deň prajeme,
    moc vám ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu, spätná reakcia je ako pre nás tak i pre potencionálnych zákazníkov veľmi dôležitá! Teší nás, že ste ocenili prístup nášho obchodu a ďalej nás odporúčate.

• Rýchlosť doručenia a cena

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne vám chceme poďakovať za vašu recenziu, moc nás potešila a taktiež sme radi, že ste ocenili našu rýchlosť a cenu. Prajeme vám veľa štastných chvíľ so zakúpeným tovarom.
    S úctou.

Team STRESNYBOX.eu

• Boli sme osobne v petržalke. Pan bol ochotný a všetko som s nim vyriešil. Pri doručeni strešneho boxu ma počkal na rampe a vysvetlil mi všetko ako si mam namontovat.
    • cena za ktoru mate slušný box a nemusi byt Thule.

Odporučam a podporite slovensku výrobu.

Pekný deň,
    veľmi nás potešilo, že ste boli spokojný s naším prístup a svoju skúsenosť zdieľate s ostatnými potencionálnymi zákazníkmi, veľmi si to vážime. A ďakujeme veľmi pekne za 100 percentné hodnotenie nášho obchodu!.

• Dobrý výber produktov
    • Priaznivé ceny
    • Ústretový prístup

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu, veľmi si ju vážime, sme radi, že ste boli u nás spokojný a že odporúčate náš obchod ďaľším zákazníkom. Prajeme vám bezproblémové užívanie strešného boxu.
    S prianím príjemného dňa

• tovar skladom
    • rýchle dodanie tovaru
    • kvalita zakúpeného produktu
    • komunikácia s obchodom

Dobrý deň prajeme,
    veľmi moc nás potešilo vaše hodnotenie, sme radi, že ste ocenili náš prístup a že odporúčate náš obchod aj ďalším potencionálnym zákazníkom, ktorí si vyberaju obchody podľa odporúčaní a referencií.

Dobry obchod aj predavac. Vysvetlil, pomohol. Bol som naozaj spokojny

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne vám ďakujeme za vaše 100 percentné hodnotenie, veľmi si ho vážime a hlavne to, že ste boli spokojný s naším personálom a obchodom!

Team STRESNYBOX.eu

výborná komunikace s eshopem, po dohodě jsem byl vyzvednout střešní box v sobotu mimo pracovní hodiny, což bylo velmi potěšující.
    při instalaci mi byla poskytnuta podpora a maximální servis s vysvětlením na co si dávat pozor a čemu se vyvarovat.
    Mohu jen doporučit.

Pekný deň prajeme,
    ďakujeme veľmi pekne za to, že odporúčate náš obchod ďalej, vaše 100 percentné hodnotenie je pre nás veľkým zadosťučinením. V prípade čohokoľvek vám ostávame k dispozícii.

• okamzity odber

naplanujte si vopred, ako stresny box odnesiete :)

Dobrý deň prajeme,
    sme veľmi radi, že odporúčate náš obchod ďalej a že ste boli spokojný s okamžitým odberom tovaru.
    Ďakujeme veľmi pekne.

So želaním príjemného dňa
    Team STRESNYBOX.eu

• dobrá poloha a parkovanie

Príjemný deň prajeme,
    veľmi pekne ďakujeme za to, že ste nám udelili najvyššie ohodnotenie, veľmi nás to teší!

Team STRESNYBOX.eu

Po telefonickom rozhovore a objednaní si tovaru som si ho v pohode vyzdvihol v pobočke v Bratislave.

Pekný deň vám prajeme,
    veľmi si ceníme, že ste nám udelili najvyššie hodnotenie a že ste nás odporučili ďalším zákazníkom. V prípade akýchkoľvek dotazov vám radi pomôžeme.

Team RYCHLYPRESUN.sk

ochota a rýchlosť pri vybavení objednávky, kvalitné poradenstvo

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme veľmi pekne za to, že ste nám udelili 100% hodnotenie a že nás odporúčate ďalej, skutočne ste nás potešili. Sme radi, že ste ocenili rýchlosť a odbornosť nášho teamu.
    V prípade čohokoľvek sa neváhajte na nás obrátiť.
    Pekný deň

Team STRESNYBOX.eu

• Nevhodne zabalený tovar. Poškodil sa pri preprave.

Pekný deň prajeme,
    ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu. Strešný box sa bohužiaľ poškodil pri preprave a v záujme vám vyjsť v ústrety, aby ste nečakali na vyzdivhnutie kuriérom poškodeného boxu pre poistné účely, sme vám obratom na nasledovný deň vyexpedovali nový strešný box, preto nám je ľúto, že nás neodporúčate ďalej, z nášho pohľadu sme skutočne spravili maximum. Bohužiaľ, vo vašom prípade sa poškodil tovar pri preprave, strešný box je dostatočne chránený pre manipuláciu, avšak poškodiť sa dá pri preprave všetko a preto máme naše zásielky plne poistené.
    Prajeme pekný deň a v prípade čohokoľvek vám radi pomôžeme.

Team STRESNYBOX.eu

Maximalna profesionálna ustretovost. Vsetko vysvetlene, boli sme osobne vo vienna gate sa informovat, odporucili nam aj na typ auta,kt.typ je pre nas vhodny. Odporucam a tovar uz aj najazdil 1000km sme max spoko.