• Dostupnosť tovaru, cena

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás veľmi teší a vážime si to, že ste spokojná

• obrovský výber kvalitných luxusných domácich spotrebičov, ktoré inde nenájdete
    • dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie
    • výhodné ceny

Kvalitné, krásne a nadčasové spotrebiče pre modernú domácnosť, ktoré v bežných obchodoch nenájdete

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme za pochvalnú recenziu a teší nás, že ste bola s nákupom na našom eshope
    spokojná.

• Rýchlosť, spoľahlivosť

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

ďakujeme za kladnú recenziu a teší nás, že ste bola s nákupom spokojná.

• Všetko na 1

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás veľmi teší a vážime si to, že ste spokojný

Zatiaľ som spokojní, tovar bol v celkom rychlo doručený. Len Sofer bol trocha unavený a sa stážoval.

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás veľmi teší a vážime si to, že ste spokojný. Za správanie šoféra se Vám ospravedlňujeme.

• odborná komunikácia a presnosť doručenia

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za kladnú recenziu, radi sme objednávku zrealizovali k Vašej spokojnosti.

• Seriózny prístup k zákazníkovi. Jednanie na vysokej úrovni

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme za pochvalnú recenziu a teší nás, že ste boli s nákupom na našom eshope
    spokojný.

• Vyborna komunikacia a ochota
    • Neviem

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás veľmi teší a máme radosť z toho, že ste spokojná.

Chladnička mala byť skladom, objednal som v pondelok s tým, že v stredu dorazí. Volali z obchodu, že je v externom sklade a teda, že príde vo štvrtok. V poriadku, jeden deň hore dole. Vo štvrtok samozrejme nič, volal som v piatok, a že príde v utorok. A keďže som v nedeľu mal ísť na tri týždne preč, dodávku som odložil o tie tri týždne aj kôli poprípadnému vrátenie tovaru v 14 daňovej lehote aj preto, že mi to nemal kto namontovať.

Skvelá komunikácia, tovar slúži.

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalší nákup .

Ochotná komunikácia a rýchle dodanie tovaru do 3 dní
    Tibor

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme Vám za recenziu, ktorá nás veľmi teší a máme radosť z toho, že ste spokojný.

• Komunikácia

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

ďakujeme za kladnú recenziu a teší nás, že ste boli s nákupom spokojný.

• Vyborna komunikacia, zaujem o zakaznika, dodanie ako bolo slubene, co je dnes uz vzacne. Vyborny a mily kurier. Prva skusenost, ale super.

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

tovar sa nenachadzal v danom momente na sklade, predajca volal v den objednavky a dohodlo sa neskor na vymene za iny tovar ktory bol promptne doruceny, odporucam predajcu, vyborna komunikacia

velka spokojnost

Výborné ceny, rýchlosť, osobný odber v BA v paradnom eahope, všetko super.

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalší nákup

vsetko v poriadku

• Vsetko prebehlo k uplnej spokojnosti.

• Dobrá komunikácia s obchodom a možnosť zabezpečenia montáže zabudovanej chladničky, ktorú som nemohol využiť kvôli opatreniam proti šíreniu vírusu

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku aj za Vaše hodnotenie. V prípade otázok či nového dopytu sme Vám k dispozícii.

Práčka sa mi definitívne pokazila v deň, keď sa pre koronavírus uzavreli všetky kamenné obchody a prestali fungovať služby. Pracovníci Centra Hanák zabezpečili nielen rýchle doručenie novej práčky a sušičky, ale aj ich transport schodmi a odnesenie starých produktov. Toto iné obchody a odmietli.

Reakcia obchodu spotrebice-centrum.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku a za Vaše hodnotenie. A dúfame, že budete s práčkou a sušičkou spokojná. V prípade otázok či nového dopytu sme Vám k dispozícii.