Poslali mi ešte 31.7.2014 poškodený tovar, ktorý sme si svojpomocne opravili. Bola nám síce ponúknutá zľava tuším AŽ 10% z ceny, ktorú nám sľúbili, no nikdy nepribudla na náš účet! Opakovane som žiadala o nápravu, no maily sa mi vždy vrátili,akoby ich mailová už ani neexistovala! Čiže som právom nespokojná.

• tovar som reklamovala a od té doby obchod nekomunikuje, nebere telefony, neodepisuje na emaily, zkrátka nereaguje. nemám ani tovar, ani peniaze

• Dobre ceny
    • Obchod nekomunikuje, na maily nereaguje, telefon nezdviha a o objednanem tovaru si tusim tez nechame jen zdat...

Obratte se jinam a nenechte se nalakat cenou ;)

• Zlá stránka
    • Nekomunikujú
    • Nereagujú
    • Okradli ma o 2 eurá

• Tazko sa mi hodnoti, kedze sa na mna uplne vykaslali
    • Ziadna komunikacia

Radsej nekomentujem, snazim sa s nimi komunikovat mailom - nic, telefonicky - nic. Nerozumiem tomu. V polovici januara (15.1.2015)zaslana objednavka, do dnesneho dna 6.2.2015 mi nic neprislo.

Tovar som objednal v novembri, je koniec januára a stále nedošiel,od ekonómky som sa dozvedel,že peniaze prišli naspäť.Bez uvedenia dôvodu to zrušili,teraz nám vznikol problém, lebo mi sme museli zúčtovať peniaze do konca roka.Takže ,,ďakujem im veľmi pekne".

• Ziadne.
    • Nedodrzanie zakona pri vrateni tovaru.Pri vrateni tovaru ktory mi nevyhovoval som penieze ku dnesnemu dnu co je viac nez zakonom stanovena doma 30 dni nevidel.

Budte opatrni. Tomuto obchodu viac uz nedoverujem.

• hlavne vyhody som si zatial nevsimla
    • -poslali nam iny tovar ako sme si objednali, ihned sme ich o tom informovali a tovar vratili cca do 2dni od dorucenia
    • -za vrateny tovar sme dodnes neobrdrzali vratene peniaze a to uz budu 2mesiace
    • -telefon nezdvihaju a na maily neodpisuju, ignoruju ich

som maximalne nespokojny zakaznik, viackrat si uz od nich neobjednam, pristup k zakaznikovi onicom - telefon, maily nula bodov. Vobec nedodrzali obchodne podmienky - vratenie penazi najneskor do 30dni, ktore este neposlali!!! takze vobec neodporucam!!!

• Pre mna prvy aj posledny nakup

Poslali mi po 3tyzdnoch uplne iny tovar a este ktomu ten iny tovar bol lacnejsi ako som si zaplatila a ziadala!!!!!

• dodacia lehota
    • po viacerych tel.urgenciach neustale vyhovorky o tom ze tovar uz prave dnes bude odoslany kedze ho uz maju na sklade, od objednania uz ubehlo skoro 2 tyzdne a este ani info mail neprisiel ze by tovar expedovali. mal to byt darcek pre dcerku k Vianociam ale obavam sa ze zostane smutna... dakujem velmi pekne, nikdy viac...

absolutne NEODPORUCAM !!!
    tovar sme zaplatili vopred, co bola velka chyba, tak asi nemaju zaujem nieco riesit, kedze peniaze uz maju

• ma hned na stranke napisany pocet,kolko ks maju na sklade

Objednavala som z toho dovodu,ze som hned videla a mohla objednat presny pocet ks kolko mali na sklade.Ale bohuzial uz preslo 10 dni od mojej objednavky a neviem co s tym je,pretoze objednavka bola potvrdena,ale uz o ziadnom inom postupe nic neviem,takze ani neviem,ci to vobec je platne.Pravdepodobne tam budem musiet zavolat a zistit si stav objednavky.Schvalne som objednavala z tohto e-obchodu,lebo vsade inde bola dodacia lehota 14 dni,ale vidimze som si kludne mohla objednat aj inde a asi by som to davno aj mala u seba.Takze NEODPORUCAM !!!

• Obchod mal ako jediny v ponuke produkt ktory som si vybral z porovnania.
    • Ked uz produkt mali na sklade dodanie bolo rychle.
    • Pokial tovar nie je na sklade, nemaju prehlad kedy im dorazi.
    • Objednavku som zadal 30.08 a dorucenie bolo 21.10

Tento nakup ma naucil, ze nemam pozerat na percentualne hodnotenie obchodu ale treba citat jednotlive reakcie kupujucich.
    Je pekne ze obchod preda 100 rukavic alebo prilieb bez problemov, a tak ma 90% hodnotenie, ale s niektorymi tovarmi ma zjavne problemy.

Tiez som spravil chybu ze som zaplatil dopredu, nechcel som vyssiu sumu platit kurierovi, kedze som nevedel, ci ho budem preberat ja.

Objednavku som zadal 30.08., necakal som ze tovar bude na sklade, pocital som, ze dodanie bude tak 2 tyzdne, ale ze to bude 50 dni, to teda nie.
    Bohuzial som platil vopred a nechcelo sa mi riesit vracanie penazi(podla prispevkov od inych kupujucich to nie je take lahke) + nikde som nenasiel lepsiu variantu k tomu co som kupoval.

* Po dvoch tyzdnoch som sa dozvedel ze tovar je na ceste k nim.
    * Po dalsom tyzdni, ze bohuzial dany produkt sa nevyraba, tak som si vybral nahradu rovnakej znacky ( takze asi este nebol na ceste k nim tyzden pred tym, ze hej? )
    * Po dalsich dvoch tyzdnoch overovali ze kedy vlastne pride.
    * A nakoniec dorazil po 7 tyzdnoch

Ale slecna na telefone bola mila a na mailove urgencie reagovali tak do 2-3 dni, takze nemozem potvrdit staznosti inych nakupujucich na zlu komunikaciu.

• tyzdnova dodacia doba!! strasne dlho v dnesnej dobe!!

Objednával som tovar, ako dar pre dcéru na narodeniny. Vopred som telefonicky overil dostupnosť tovaru a záruku doručenia na oslavu. Bolo opakovane prisľúbené, že tovar bude doručený do 6 dní ( pred termínom oslavy) na 100%. Dnes je 11 deň a tovar stále nie je doručený ( je už bohužiaľ po oslave ). Bude podľa vyjadrenia obchodníka doručený až 13-ty alebo 14-ty deň.

• tento obchod nema ziadne prednosti.
    • nasla som ho nahodne na internete.
    • dlha dodacia lehota
    • absolutne ziadna komunikacia so zakaznikom
    • tovar sa expeduje az si objedna polovina okresu aby sa vyplatila cesta.
    • prepravca nekontaktuje prijemca v den kedy ma byt tovar doruceny.
    • nepravdive informacie zo strany obchodu

Tento obchod ma zaujal len tym,ze mal mat rychle dodacie lehoty.VELKA CHYBA.Nepomozu ani osobne telefonaty.Bolo mi povedane,ze tovar bude expedovany v utorok a v stredu bude doruceny.Objednavala som ho vo ctvrtok.V stredu mi poslali e-mail,ze teprve dnes odoslali tovar a bude doruceny do 1-3pracovnych dni.Potrebovala som to do soboty,lebo to bol narodeninovy darcek.poslala som staznost,ze ak tovar nebude doruceny do piatku tak ho nepreberiem.ziadna odpoved.v piatok sme volali do obchodu,pani velmi neochotna az drza.Mali sme si sami zavolat prepravcu.Absolutne neprofesionalne jednanie.Ruky prec od tohto obchodu.Ak chcete mat nieco rychlo dorucene urcite nie cez tento obchod.

• Ceny sú lákavé a tiež doprava zadarmo nad 40€, ale to je všetko!!
    • Slabá komunikácia (telefónne číslo zverejnene na webovej stránke nefunguje!). Čakám už druhý týžden na tovar a ešte stále nič!!!

Ak chcete tovar za dobrú cenu objednajte najmenej mesiac vopred!!!!

• Dodací lhůta.

Za tovar som platila prevodom po dvoch dňoch mi bolo oznámené že časť z objednávky je nedostupná cca mesiac po dohode poslali časť objednávky a preplatok mi mal byt vrátený na účet do dnešného dňa ho nemám ani po výzvach . Takze neodporúčam :(

• Ziadne!
    • Klamlivá ponuka!

Kupujte radšej inde...

• napriek tomu, ze uvadzaju dodavku tovaru do tyzdna, neinformovali vcas, ze dodacia doba bude dlhhsia a az po mnou iniciovanej komunikacii sa ukazalo, ze tovar mozem ocakavat najskor za dva tyzdne.