• dobrá a ústretová komunikácia
    • nič na komentár

odporúčam

• Rôznorodý tovar
    • Vysoká cena poštového a extra 2€ poplatok pri dobierke

Rôznorodý tovar, nedostačujuca komunikácia s kupujucim. Vysoké poplatky (poštové 5€) a extra poplatok (2€)pri dobierke.

• dodacia lehota
    • po viacerych tel.urgenciach neustale vyhovorky o tom ze tovar uz prave dnes bude odoslany kedze ho uz maju na sklade, od objednania uz ubehlo skoro 2 tyzdne a este ani info mail neprisiel ze by tovar expedovali. mal to byt darcek pre dcerku k Vianociam ale obavam sa ze zostane smutna... dakujem velmi pekne, nikdy viac...

absolutne NEODPORUCAM !!!
    tovar sme zaplatili vopred, co bola velka chyba, tak asi nemaju zaujem nieco riesit, kedze peniaze uz maju

• doprava zadarmo pri mojej objednávke

odporúčam

• cena, dostupnosť
    • neviem

spoľahlivý

• šetrí čas
    • neviem o nich

Zohnala som továr nedostupný v našom meste

• --

odporucam

• Ja neviem uz
    • Dlho trvá doručenie

Dá sa je celkom v pohode

odporucila by som urcite nakup s vasho obchodu mojim znamym nakolko tovar prisiel nacas a v poriadku

• ma hned na stranke napisany pocet,kolko ks maju na sklade

Objednavala som z toho dovodu,ze som hned videla a mohla objednat presny pocet ks kolko mali na sklade.Ale bohuzial uz preslo 10 dni od mojej objednavky a neviem co s tym je,pretoze objednavka bola potvrdena,ale uz o ziadnom inom postupe nic neviem,takze ani neviem,ci to vobec je platne.Pravdepodobne tam budem musiet zavolat a zistit si stav objednavky.Schvalne som objednavala z tohto e-obchodu,lebo vsade inde bola dodacia lehota 14 dni,ale vidimze som si kludne mohla objednat aj inde a asi by som to davno aj mala u seba.Takze NEODPORUCAM !!!

• Nakup z domu
    • ziadne

Pohodlny nakup a moznost vyberu z velkeho sortimentu.

• Obchod mal ako jediny v ponuke produkt ktory som si vybral z porovnania.
    • Ked uz produkt mali na sklade dodanie bolo rychle.
    • Pokial tovar nie je na sklade, nemaju prehlad kedy im dorazi.
    • Objednavku som zadal 30.08 a dorucenie bolo 21.10

Tento nakup ma naucil, ze nemam pozerat na percentualne hodnotenie obchodu ale treba citat jednotlive reakcie kupujucich.
    Je pekne ze obchod preda 100 rukavic alebo prilieb bez problemov, a tak ma 90% hodnotenie, ale s niektorymi tovarmi ma zjavne problemy.

Tiez som spravil chybu ze som zaplatil dopredu, nechcel som vyssiu sumu platit kurierovi, kedze som nevedel, ci ho budem preberat ja.

Objednavku som zadal 30.08., necakal som ze tovar bude na sklade, pocital som, ze dodanie bude tak 2 tyzdne, ale ze to bude 50 dni, to teda nie.
    Bohuzial som platil vopred a nechcelo sa mi riesit vracanie penazi(podla prispevkov od inych kupujucich to nie je take lahke) + nikde som nenasiel lepsiu variantu k tomu co som kupoval.

* Po dvoch tyzdnoch som sa dozvedel ze tovar je na ceste k nim.
    * Po dalsom tyzdni, ze bohuzial dany produkt sa nevyraba, tak som si vybral nahradu rovnakej znacky ( takze asi este nebol na ceste k nim tyzden pred tym, ze hej? )
    * Po dalsich dvoch tyzdnoch overovali ze kedy vlastne pride.
    * A nakoniec dorazil po 7 tyzdnoch

Ale slecna na telefone bola mila a na mailove urgencie reagovali tak do 2-3 dni, takze nemozem potvrdit staznosti inych nakupujucich na zlu komunikaciu.

• dobrá cena

bez probémov

• siroka ponuka
    • akcia na tento produkt
    • akciu "MONTÁŽ ZADARMO alebo zľava 3%" som nejak nepochopil

V podstate som s nakupom spokojny. Tovar prisiel v poriadku, cena bola tiez OK. Len som nepochopil ich akciu "MONTÁŽ ZADARMO alebo zľava 3%". Ked prisiel kurier vyplatil som ho a odisiel - ziadna montaz zadarmo alebo 3% zlava...

• Dbrá cena a rýchlosť doručenia

• ziadne

dobry obchod za rozumnu cenu

• tyzdnova dodacia doba!! strasne dlho v dnesnej dobe!!

• doprava zdarma pri nakupe nad 40EUR

Objednával som tovar, ako dar pre dcéru na narodeniny. Vopred som telefonicky overil dostupnosť tovaru a záruku doručenia na oslavu. Bolo opakovane prisľúbené, že tovar bude doručený do 6 dní ( pred termínom oslavy) na 100%. Dnes je 11 deň a tovar stále nie je doručený ( je už bohužiaľ po oslave ). Bude podľa vyjadrenia obchodníka doručený až 13-ty alebo 14-ty deň.

• výhoda nákupu z domova
    • prehľadné nakupovanie
    • nezistila som

Odporúčam aj ostatným. Rýchle dodanie objednaného tovaru, cenove výhodnejšie
    spokojnosť aj so zabalením tovaru.