Bol mi zaslaný používaný tovar a od obchodu by som očakávala, že to bude riešiť s výrobcom formou reklamácie, čo sa nestalo. Boli mi vrátené náklady za dopravu. Nie som spokojná s prístupom.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• promtne komunikujú
    • ponúkajú tovar skladom, ktorý nemajú skladom

• Tovar vedeny ako skladom nedoruceny ani po 10 dnoch
    • Po sprave ze tovar bol naskladneny (aj ked bol uvadzany ako skladom), nedoruceny ani po tyzdni
    • Ziadna odpoved na otazku na stav objednavky

Reakcia obchodu SPORTstyle.sk

Dobrý deň, kedže sme nemali skladom Vami objednané 24kg závažie, ako náhradu sme Vám ponúkli 20kg alebo 28kg, kedže v čase korony bojujeme s nedostatkom tovaru, snažili sme sa Vám ihneď ponúknuť alternatívu. Žiadnu správu o naskladnení sme Vám neposlali ani ste sa nás nepýtali na stav objednávky. Pod reakciu pridávame Váš jediná email, ktorý ste nám poslali, prajeme pekný deň.

Dobry den,

Poprosim o zrusenie objednavky. Mam zaujem iba o 24 kg.

Dakujem,
    P. H

Môj prvý a aj posledný nákup v tomto eshope. Objednával som detskú kolobežku červenú s červenými strapcami a prišla kolobežka s ružovými strapcami,čo by až tak nevadilo, ale čo má úplne vykolajilo, tak kolobežka už mala na sebe samé škrabance a oderky a bolo evidentné že už bola aspoň raz zmontovaná dokopy a asi aj použitá a napriek tomu sa mi predala ako nový nepoužitý tovar. Milý eshop, keby chcem kupovať použitú tak navštívim Bazoš, alebo keby je tam aspoň poznámka že je už použitá, tak si ju nevyberiem a objednám si nejaku inú. K mojej smole to bol darček k narodeninám a z časových dôvodov by som ju nestihol vyreklamovat a dostať druhú a možno už aj nepoužitú, tak som ju musel darovať takú aká prišla. Takže to je moja malá nie moc dobrá skúsenosť.

Reakcia obchodu SPORTstyle.sk

nedostali sme od Vás žiaden email, ani fotky, že Vám prišiel poškodený tovar. Nie sme si vedomí, že by sme Vám takú kolobežku poslali. Ak by sa to aj stalo, čo je pri tom množstve tovaru možné, tovar by sme Vám vymenili do dvoch dní. Žiaľ ak napíšete len negatívnu recenziu, nevieme Vám pomôcť. Problém by sme veľmi ochotne vyriešili.

S pozdravom SPORTstyle.sk

Môj názor na obchod tovar ktorý mali akože skladom tak po obiednaní mi za dva dni poslali email že dodávateľ ich nemá skladom aby som si vybral iné.

Reakcia obchodu SPORTstyle.sk

uvedená situácia nás mrzí. Kontaktovali sme Vás však ihneď na druhý deň, nie za dva dni ako píšete, že tovar momentálne nemáme skladom. Snažili sme sa Vám ponúknuť iný tovar. Samozrejme budeme pracovať na zlepšeniach aj vďaka Vám aby takáto situácia už nenastala, pekný deň.

S pozdravom SPORTstyle.sk