Nedostatočná komunikacia dlhe čakanie na reklamaciu, nesadla
    veľkosŕ

Reakcia obchodu Sportega.sk

Pod Vaším účtem nevidím žádnou reklamaci ani hovor.
    Kolegyně se s Vámi spojí, aby zjistila co se stalo.
    Omlouvám se, ale více k tomu nemohu napsat, neboť od Vás žádnou reklamaci neevidujeme.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem
    Vedoucí oddělení péče o zákazníky

• Som zaregitrovany ako firma ale v objednavke si musi zaskrtnut fakturacne udaje (mali zaskrtavaci stvorcek) aby mi bola vystavena faktura na firmu, inac je vystavena na suktromnu osobu pod ktorou niesom u nich zaregistrovany.

Reakcia obchodu Sportega.sk

při registraci a při objednávání zboží je nezbytné zadat údaje o tom, zda nakupujete na firmu či jako soukromá osoba. Toto nastavení jsme zavedli záměrně, aby si každý zákazník mohl vybrat podle svých potřeb.

Děkujeme za pochopení.
    Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar prišiel poškodeny, jedna sa konkretne o hokejovu branku BAUER

Reakcia obchodu Sportega.sk

celá situace mě velmi mrzí. Reklamační technik obratem tuto situaci vyřešil. Náhradní nový díl je připravený na centrále k vyzvednutí jak jste si přál. Za komplikace se Vám srdečně omlouvám.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Žiadna informácia o nedoručení tovaru podľa predpokladaného termínu!

Reakcia obchodu Sportega.sk

dovolte mi informovat Vás, že Vaše objednávka bohužel zaznamenala jednodenní zpoždění. Tuto skutečnost jsme Vám již předali prostřednictvím e-mailu dne 21. února. Chtěla bych vyjádřit naše upřímné omluvy za jakékoli nepříjemnosti, které Vám toto zpoždění mohlo způsobit, a ujistit Vás, že děláme vše pro to, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

• Po týždni čakania na zasielku som volala na infolinku ohľadom mojej zásielky a tam mi bolo povedané že produkt nieje na sklade a dodanie sa oneskorí. Mohli napísať aspoň email o tom že tovar nieje na sklade a nie som zbytočne čakala cely týždeň!! A pritom tovar ukazovalo pri objednaní že je skladom. Moja skúsenosť je veľmi zla a už nikdy nič neobjednam.

Zle

Reakcia obchodu Sportega.sk

omlouvám se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Zboží, které jste si objednala nebylo skladem na centrále, ale skladem u dodavatele. V potvrzovacím emailu byl uveden předpokládaný termín doručení.
    Bohužel jak píšete, ani ten jsme nestihli, neboť dodavatel špatně vyhodnotil své síly a došlo ke zpoždění dodání zboží do Vaší objednávky.
    Srdečně se omlouvám za komplikace s Vaší objednávkou.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar som mala mat doručený 7.2 24 a stale neviem kedy pride. Keby som veděla tak si objednam inde. Mala som to ako darcek . Nestihla som to. Je to aj moja chyba - nemala som to nechávať na poslednú chvilu

Reakcia obchodu Sportega.sk

moc se omlouvám, za zdržení Vaší objednávky. Na její expedici intenzivně pracujeme.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar prisiel neskoro (deklarovana dodacia lehota bola 5 pracovnych dni). Za vratenie tovaru som musel zaplatit 8eur zvoz kurierovi, lacnejsia varianta ma vyber nebola.

Dobý den,
    Vaše objednávka měla zpoždění. Tuto informaci jsme Vám předali emailem. Omlouvám se za zpoždění.
    Vrácení zboží probíhá přes kurýrní službu. Ceny určují dopravci.
    Děkuji za pochopení.

• bolo sľúbené doručenie do 2 dni, už prešlo 7 a tovar nikde

Reakcia obchodu Sportega.sk

omlouvám se za dopravce. Naše objednávka opustila sklad přesně tak jak jsme předpokládali.
    Bohužel, dopravce měl balíček v rukou a tím došlo ke zpoždění Vaší zásilky.

Omlouvám se za dopravce.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar zaplatený a nedodaný, prepravná spoločnosť SPS balík stratila, kontaktovala som niekoľkokrát Sportegu a aj SPS, sľúbili, že sa ozvú a nik sa neozval. Nič neporiešili za 2 týždne. Darček pre syna objednaný v predstihu pod stromček nebude.

Reakcia obchodu Sportega.sk

v případě ztráty zásilky dopravcem jsme nuceni zásilku ihned reklamovat.
    Proto došlo ke zpoždění zásilky. Dopravce musí zjistit co se mohlo stát. Následně nabídneme další kroky.
    Za komplikace se Vám omlouvám.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Absolutna neochota riesit problem s fakturou.

Dobrý den Jáne,
    omlouvám se, ale faktura zpětně nelze upravovat z fyzické osoby na právnickou osobu. Bohužel není možné zpětně měnit faktury s daní a bez daně.
    Moc se omlouvám za vzniklé komplikace.

• Doručený nesprávny tovar

Reakcia obchodu Sportega.sk

moc se omlouvám. Měli jsme od dodavatele špatnou fotografii na webu.
    Vrácení tovaru Vám samozřejmě proplatíme, je to naše chyba.
    Za vzniklé komplikace se Vám srdečně omlouvám.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar mal byt do piatku u mňa a nakoniec mi tovar prišiel až v pondelok a na inej stránke je tovar lacnejší o 20€

Reakcia obchodu Sportega.sk

za zdržení Vaší objednávky se omlouvám. Bohužel nám do doručení vstoupil víkend.
    Pevně věřím, že z balíčku máte radost.
    Děkuji a přeji krásné svátky vánoční a hodně zdraví.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Vyrobok nezodpoveda popisu v ponuke

Reakcia obchodu Sportega.sk

omlouvám se, ale netuším více jak neodpovídá zboží popisku.
    Prosím můžete se obrátit na zákaznickou linku?
    Rádi se s Vámi na to podíváme.
    V opačném případě můžete zboží vrátit s popisem prosím co je špatně. Obratem Vám proplatíme poštovné.
    Omlouvám se za komplikace.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

najprv volaju ze mam si objednat zo slovenskeho eshopu,lebo som prvotne objendaval asi z ceskeho a ptm pisu ze tovar,ktory bol dostupny aj na ceskom a j slovenskom eshope,neni dostupny,niet co dodat
    uz nikdy sportega

Reakcia obchodu Sportega.sk

objednávka přes eshop sportega.cz nemohla být dokončená, neboť v České republice máme stále českou měnu. Správně Vás kontaktoval operátor s informací, že je nutno vytvořit objednávku přes SK web.
    Bohužel, zboží, které jste si objednal byl v doprodeji. Zboží nyní nemáme skladem a proto jsme Vás kontaktovali ohledně vyprodaného zboží.
    Za komplikace se Vám omlouvám.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Tovar neprisiel, najskor posunuli datum zo 16 na 17, potom na 18, nemam ho ani 19

Reakcia obchodu Sportega.sk

chybou na webové stránce jsme měli omylem zapnutý produkt, který dodavatel momentálně nemá a je vyprodaný. Kontaktovala Vás operátorka s omluvou.
    Srdečně se omlouvám za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Doposiaľ nebola vybavená moja reklamácia

Reakcia obchodu Sportega.sk

Vaší reklamaci řešíme, prosím mějte chvíli strpení. Hned jak budu vědět výsledek reklamace, budu Vás telefonicky kontaktovat.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Objednal som si drahe photochromaricke okuliare uvex a oni mi poslali v krabičke tych drahych nejake lacne uvexy, s poškrabanými sklami,cele zaprašené, bez pevného púzdra.
    Okuliare mali vysačky z tych drahých. Tie okuliare vyzerali ako fake z číny, so zlým polepom a nekvalitne spracovane. Dokonca aj nalepky na krabičke vyzerali ako poprelepovane.
    Navyše som si zaplatil expresnu dopravu, ktora trvala + dva dni od objednania, čo je normalny čas, nie zrychleny.
    Plus poslať tovar späť som musel platiť ďalšie peniaze za ďalši balik.
    Som extremne znechuteny a sklamany z tohoto obchodu, som sakra zvedavy, či ma nebudu naťahovať s touto reklamaciou. Zatial určite nič neobjednávajte, všetko sa Vám predraží! A nedostanete spravny tovar.

Dobrý den Jakube,
    moc se omlouvám za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou. Jak dorazí tovar na sklad, hned prověříme co se stalo a zvolíme nápravu. Dopravu na vrácené zboží Vám obratem proplatíme zpět.
    Budu s Vámi ve spojení a celou situaci obratem vyřešíme.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

Obchod neposkytuje k bicyklom žiadny záručný ani pozáručný servis prostredníctvom nejakého partnera. Po poskladani bicykla v odbornom servise sa vyskytla vada zadneho prehadzovača. Obchod požadoval aby som bicykel nechal rozobrať , zabalil do pôvodnej krabice a poslal ho späť do obchodu na posúdenie vady, pričom neboli ochotní znášať všetky náklady s tým spojené. Bicykel bolo treba skladať v odbornom servise napríklad z dôvodu, že zadná kazeta bola len nasadená a nedotiahnutá a náradie na to potrebné určite doma bežný človek nemá, zároveň v manuáli k bicyklu jeho výrobca pre uplatnenie záruky požaduje jeho poskladanie a uvedenie do prevádzky autorizovaným servisom, bez čoho neposkytuje záruku. Podarilo sa mi s obchodom dohodnúť, že teda nemusím bicykel posielať, ale chcú video a fotky závady. Po dvoch mesiacoch sa neudialo nič a na moju výzvu mi opať len povedali, že im mám bicykel poslať. Ponúkol som, že zašlem len vadnú súčiastku, čo odmietli. K bicyklu nedostanete záručný list, ten začali "vyrábať" počas reklamačného konania a vzhľadom na podmienky výrobcu si záruku nikde inde neuplatníte. Kúpu bicykla v tohto predajcu teda rozhodne nedoporučujem, cena za ktorú výrobky ponúka rozhodne nevyváži skutočnosť, že si výrobok kupujete de facto bez záruky a vaša jediná možnosť je po kúpe bicykel vrátiť ak má vadu ale náklady spojené s jeho uvedením do prevádzky vám nikto nevráti. Nuž a ako bonus reklamácie vás samozrejme čaká zábava pri pokuse dostať bicykel do pôvodnej krabice.

Dobrý den Jezefe,
    celou situaci jsme s Vámi řešili emailem. Koupě kola na eshopu proběhla standardní cestou. V případě reklamace či vrácení je potřeba zboží poslat zpět na adresu.
    V tomto případě jsme Vás požádali na základě reklamace, abyste kolo poslal zpět, neboť vadu, kterou jste objevil musíme dát na posouzení dodavateli.
    Bohužel jste tak neučinil a nechal si kolo opravit či provést servis u konkurence.
    V takovém případě do opravy zasáhla třetí osoba, i tak jsme Vás, ale požádali, abyste nám předložil fakturu, kterou jste uhradil, že jí s Vámi zkonzultujeme a případně proplatíme, byť to není standardní postup eshopů.

Vedoucí oddělení péče o zákazníky

• ak tovar súrne nepotrebujete, dobré ceny
    • očakávaný dátum doručenia tovaru nezodpovedá realite

počas nákupu bolo prezentované, že tovar bude doručený 8.8., pričom len nahodenie do systému Packety a následné odovzdanie prepravcovi prebehlo až 9.8.

Reakcia obchodu Sportega.sk

za zdržení Vaší objednávky se omlouvám.