• výborná komunikácia zo strany predajcu

výborná cena, rýchle dodanie, výborná komunikácia zo strany predajcu

• kumunikácia
    • dodacia lehota skoro mesiac
    • nefunkčný telefonický kontakt

Škoda že obchod neuvádza na stránke dostupnosť tovaru. Ja som si obchod vybral pre dobrú cenu a na heureke bolo napísané doručenie tovaru do týždňa čo mi vyhovovalo. Ale... Keď som spravil 30.04. objednávku, zaplatil prevodom a písal som mail kedy mi bude tovar doručný tak som sa asi až v 3. maily dozvedel (6.5.),keď už mali peniaze na účte, že približný termín naskladnenia je 20.05.. Áno, mal som možnosť stornovať objednávku, ale dokiaľ by sa mi vrátili peniaze, potom objednávka v druhom obchode to by bol ďalší čas navyše. Objednávku som nestornoval a prišla mi 29.05.. Možno stačil jeden mail hneď pri obdržaní objednávky o informácii, že na tovar budete čakať mesiac, lebo ho nemáme skladom a nie dozvedieť sa to o týždeň... Nemusel by som tu písať tieto riadky...

• Dodacia lehota viac ako mesiac

• Nizke ceny
    • Nefunkčný telefonický kontakt (a majú iba jeden).
    • Zle označená predajňa pri osobnom odbere (nejaká IT firma)

• - telefonický kontakt nefunkčný

NEODPORÚČAM

• Objednávka nepotvrdená emailom.
    Telefonický kontakt nemožný...nedostupný
    Kontakt emailom na [email protected], po troch dňoch bez odpovede.
    Neodporúčam a dnes zruším objednávku.

• Velmi rychle doručeno, vše v pořádku!

• Nefunkcne tel cislo
    • Ziadna komunikacia

Nasli sme tu trojkolku za super cenu. Komunikovali s nami az do uhrady. Odvtedy sa marne snazime dovolat a na maily nereaguju. Za tie stresy mi tie peniaze nestoja.

Trojkolka nam bola dodana a sme s nou spokojni.

Vasu reakciu komentovat radsej nebudem. Svedci o vasej korektnosti.

Livia

Reakcia obchodu SportDoor.sk

Dobry den,

mrzi nas vzniknuta situacia o to viac, nakolko je Vasa reakcia neopravnena.
    Pani Livia, nevedela ste pouzivat svoj Gmail ucet a museli sme Vam neskor telefonicky vysvetlovat kde najdete svoje emaily aj o dostupnosti aj odpovede na Vase otazky. Nakoniec ste ich nasla v SPAM filtry. Rovnako ste telefonovala na zle telefonne cislo pravdepodobne nejakej konkurencie a nie na to, ktore je uvedene na www.sportdoor.sk. Po telefonickej komunikacii ste nakoniec prezradila, ze ste si robila objednavky hned v 3 internetovych obchodoch a netusila z ktoreho Vam vobec volame. :)

Nakoniec sme Vam ako jediny dokazali trojkolku dodat. Zial az po tomto prispevku.

Vazeny zakaznik, ak teda nie ste s nasimi sluzbami spokojny, mate pravo do 7 dni vratit dodany tovar na znak Vasej neskopojnosti, v opacnom pripade je tato Vasa reakcia bezpochyb neopravnena.

Sportdoor.sk

• Dobru cenu

objednany tovar nam prisiel do dvoch dni od objednania,super komunikacia aj ceny v porovnani s inymi obchodmi na internete.Nasa skusenost bola velmi pozitivna,odporucam.

• komunikácia je super
    • tovar ktorý som si objednala a zaplatila nakoniec zistili že na sklade nemajú

trocha sa mi zdá že v tom majú neporiadok. peniaze mi ešte neprišli spať, tak dufam že prídu.

• objednala som si tovar vo farbe, ktora nebola v ponuke na ich stranke a bez problemov vybavili moju objednavku:-)
    • dlhsie im trva odpoved na maily

urcite radi odporucame, ceny super, zlavy pri platbe prevodom na ich ucet, doprava zdarma

• nizka cena
    • predlzena doba dodania o tyzden, ale hned mi to bolo oznamene (aj ked spravu som si nasla v spame neskor)
    • neustaly zaznamnik na infolinke

• Dobrá cena pri platbe vopred...

Bol to môj prvý nákup,rýchle dodanie,dobrá komunikácia

Myslím si že máte pekný výber oblečenia a ceny sú prijateľné

• komunikácia,
    • dodanie po mesiaci od objednania

tovar sme objednali pred Vianocami, mal prísť 31.12. a prišiel 31.1., slabá komunikácia, neprofesionálny prístup

• Po objednaní tovaru mi nebolo doručené žiadne potvrdenie objednávky. Po asi 2 týždňoch sa z obchodu ozvali, či ešte mám záujem o tovar.

Reakcia obchodu SportDoor.sk

Vazeny zakaznik, objednavku ste si vytvorili a zvolili ste platbu vopred. Vzhladom na fakt, ze sme platbu neevidovali ani po odoslani emailov s podkladmi na uhradu, telefonicky sme vas kontaktovali, ci mate o objednany tovar este zaujem.
    Celkova dlzka vybavenia Vasej objednavky bola zapricinena neuhradim ceny objednavky na zaklade Vami zvoleneho sposobu platby.

S pozdravom,

SportDoor.sk

• Výhodnejšia cena pri platbe prevodom vopred

Veľmi dobrá komunikácia, jednanie a rýchle vybavenie objednávky

• rýchlosť doručenia
    • možnosť osobného odberu
    • prehľadné obchodné podmienky
    • sortiment na sklade
    • možnosť získať zľavu za online nákup
    • rýchlosť vrátenia peňazí za vrátený tovar
    • nízka propagácia
    • nezistené slabiny

prehľadné obchodné podmienky, a pohotový a profesionálny prístup personálu, komunikácia so zákazníkom na 100%, veľká spokojnosť

• v porovnani s inymi e-shopmi nic vynimocne, ale tento tovar bol o nieco lacnejsi ako inde.
    • ziadne

mali to co som v danej chvili potrebovala
    rychlost vybavenia objednavky bola velmi dobra