obchod som si vybrala, lebo mal najnižšiu cenu tovaru, ktorý som chcela a tiež dobrú cenu za poštovné, celkovo som spokojná, obchod prebehol v poriadku

• "U vas do 5 dni" moze znamenat aj "nikdy"...

Vynikajuci

• Nedodanie tovaru

Nefunkčná internetová stránka, nezdvíhajú telefón.

• vyzerala cena
    • ale volali mi ze objednany tovar nemaju a nebudu mat,ale na stranke ho maju stale oznaceny "skladom"

• Dobra cena
    • nekomunikacia

Bohuzial som sa citim pri dodani tovaru ako zobrak kvoli nekomunikacii ochodu. Uz pri objednavke som ziadal o moznost platby prevodom na ucet, taka moznost nebola v ponuke pocas vykonavania objednavky, aj ked v informaciach o moznosti platby je popisana. Tak som k objednavke poslal ziadost o moznost zaplatenia prevodom. Ziadna odpoved neprisla. Do telefonatu od kuriera som nedostal ziadne info o tom, ze bol tovar poslany a mam sa na to teda pripravit hotovostou. Ani v stave objednavky nebola informacia o tom, ze je poslany, bola v stave vybavuje sa. Po telefonate kuriera, ze stoji pred budovou som musel ako posledny zobrak zhanat peniaze od kolegov. Bohuzial to bol moj posledny nakup na tomto eshope, radsej si nabuduce priplatim par EUR a nakupim inde.

• Najlacnejšie Odražadlo oproti konkurencie
    • Nevšimol som si žiadne slabiny

Super komunikácia s obchodom

• Bezplatný odber
    • Dobré ceny

• Vyhodná cena

• rychlost vybavenia objednavky
    • dobra cena

• rýchlosť dodania,super komunikácia, servis
    • ozaj odporúčam

• Kvalita .vyber .cena

Odporucam

• Výborná komunikácia, do pár minút mi prišlo potvrdenie objednávky a oznámenie o momentálnej nedostupnosti môjho výrobku.
    • Na stránke mali uvedené, že tovar je skladom, čo však nebola pravda.

Tento obchod je seriózny, komunikácia výborná a nerobia žiadne problémy.

• jednoduchý nákup
    • - slabá komunikácia obchodu o jednotlivých stavoch v ktorých sa objednávka nachádza
    • - nulová komunikácia zo strany kuriera -

• Super ceny, kvalitný tovar a dobré dodacie doby.
    • Na začiatku som sa domnieval, že obchod má medzery v komunikácii a informovanosti klienta, ale ukázalo sa, že obchod komunikuje výborne, ale má menší počet osôb a zodpovedná osoba práve nemohla odpovedať.

Ak človek nepotrebuje niečo nevyhnutne okamžite, tak získa asi najlepšiu cenu na trhu a kvalitatívne verím nestratí.
    Aj keď som mal na začiatku pocit, že komunikácia by mohla byť na vyššej úrovni, tak obchod prekonal moje očakávania. Zachránil dokonca aj mizernú komunikáciu prepravnej spoločnosti. Obchod určite odporúčam a do budúcnosti sa sem určite vrátim.

• dobrá cena, rýchla dodávka, kvalita, možnosť osobného odberu
    • nič som nezaznamenala

dobré ceny, rýchla dodávka, kvalita tovaru, dobrá emailova komunikácia

odporucam, vyborna komunikacia a kvalitny tovar