• Kvalitný tovar
    • Výhodná cena
    • Komunikacia na super úrovni
    • Ústretovosť
    • Dodanie včasné

Tovar zodpovedá popisu, so všetkým som maximálne spokojná.
    Komunikácia ústretovosť fakt ukážkové jednanie, kiež by bol každý eshop takýto...
    Všetkým vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. V našom záujme je komunikovať rýchlo, profesionálne a jasne. Veríme, že Vám bude tovar spoľahlivo slúžiť, tešíme na Vaše ďalšie nákupy u nás.

mila predavačka dobry pristup

• Vyborna komunikacia

Váš Sportaktiv

• Rýchle jednanie a dodanie rovaru

Nemajú plasbu kartové pri objednávke online. Je tam len prevod na účet.

• Objednávka bola rýchlo doručená

Váš Sportaktiv

• rýchle dodanie, prehľadná komunikácia

nezistil som

• vynikajúca cena

doporučujem tento obchod,sú rýchly na dodanie tovaru za 2 dni

• Korektná a rýchla komunikácia
    • Rýchla odborná pomoc s výberom
    • Rýchle dodanie tovaru

Váš Sportaktiv

• Zatiaľ mi tovar neprišiel, tak nemám čo hodnotiť.

• Tovar prišiel

K ani jednému doručenému tovaru nebol návod na použitie

• Rychle vybavenie objednavky
    • Dobra komunikacia

Váš Sportaktiv

Rýchle vybavenie aj dodanie tovaru. Spokojnosť

Super

• spokojnosť, rýchlosť

• Úžasná komunikácia
    • Ochotný predávajúci
    • Výborne ceny

Váš Sportaktiv

• Rýchle vybavenie,poskladanie,ochota,príjemná komunikácia .

Váš Sportaktiv

Pred odoslanim objednavky ma telefonicky informovali a v den dorucenia mi volali o expedicii a potom hodinu pred dorucenim ma kontaktovali tiez takze komunikacia super

• Skvelá komunikácia
    • Extrémne rýchle doručenie

Komunikácia s obchodom bola ukážková, veľmi príjemne ma prekvapilo až podozrivo rýchle doručenie tovaru. Tovar bol objednaný podvečer okolo 16:30 a doručený v nasledujúci deň okolo 07:30, pričom sa nejednalo o doručenie v rámci toho istého mesta, okresu ba ani kraja.
    Celkove mám dojem, že e-shop s takýmto prístupom by bol úspešný, aj keby predával vypálené žiarovky.

Váš Sportaktiv

Vsetko v poriadku. Tovar prisiel v kvalitnom prevedení. Urcite odporúčam.