• ziadne
    • vsetky

• komunikácia

Žiadal som o dodanie slovenského návodu na obsluhu, ale doteraz žiadna odozva

• ziadne
    • vraj dostupnost skladom,
    • komunikacia

Vrelo NEODPORUCAM. Tovar som si objednal pred 11dnami (na stranke bolo uvedene: skladom), a ani po tyzdni mi neodpovedali na mail, ktory som im napisal...

• - prehľadnosť
    • - dobrý výber
    • - slabá komunikácia
    • - neupozornia, že tovar je 2.triedy
    • - pri odstúpení od zmluvy nevrátia peniaze ihneď

POLAR FT80 javili známky použitia, škrabnutý remienok a zlezená farba z Flowlink, zle vyplnený záručný list s prepísaným dátumom k tomu 6 mesiacov dozadu vypisaným na ich firmu sport-time.sk Castor s.r.o. nie na mňa ako zákazníka. Nejednalo sa o poškodenie prepravou. Nulová komunikácia. Odstúpil som od zmluvy hneď ako som tovar rozbalil. Ani sa mi neospravedlnili, že mi dodali tovar 2.triedy (táto informácia nebola uvedená ani pri objednávaní produktu). Peniaze mi nevrátili pri vrátení tovaru. Odvolávajú sa, že ich pošlú na účet do 15 dní. Prišli na účet do 7 dní. Pri nákupoch v renomovanejších internetových obchodoch vrátia peniaze ihneď.
    Situáciu mohli zachrániť okamžitým vrátením peňazí a ospravedlnením sa no ako vidno obchodu sport-time.sk Castor s.r.o. nezáleží na zákazníkovi a dobrom mene. Škoda.
    Skratka zle skúsenosti s firmou sport-time.sk Castor s.r.o.

• ceny.
    • predavačy ktorý kazia meno.

radšej inde nakupujte.

• Otvaracia doba bola kratsia ako bolo uvedene

• dodacia lehota