Na stránke píšu že je tovar na sklade, objednam a príde mail že nemaju ‍♀️ riadny bordel teda, ešteže som to neplatila už neobjednam

Vôbec mi neposlali čislo účtu kde mám zaplatiť .

• Po 6 dňoch od objednávky, neviem čo je s mojím objed.tovarom.Žiadna komunikácia z ich strany..

• Tovar mi mal byt doruceny do 2 dni, podla informacie pri objednani. Po tyzdni tovar nedosiel. Nikto ma nekontaktoval a ani mi neodpovedal na moj dopyt aky je stav objednavky.

Prešiel týždeň a tovar nikde. Na emaily nik neodpoveda... Čistá ignoracia...

• dodanie tovaru 10-15 dní (pritom internetový obchod tvrdil, že požadovaný tovar má skladom)
    • podľa reklamačného poriadku je potrebné vracajúci tovar odovzdať v nepoškodenom obale - obal je potrebné poškodiť/otvoriť, aby sa tovar mohol vyskúšať

Možnosť platiť iba prevodom na bankový účet

• tovar objednany a po 11 dnoch nedoruceny

• Je to už 17 pracovných dní od objednávky a nikto sa ani neozval

Dlho trva doručeni, a priebežne neinformuju o stave objednávky

• Ako kontaktná osoba je uvedená akási pani Eva Beňová, predpokladám, že je to Columbova žena. Žiadna odozva od nej. Objednávka (bohužiaľ) už zaplatená no tovar nikde. Takže môžem to ísť akurát riešiť s bankou, nech získam peniaze späť.
  • Do teraz neviem ci tovar dostanem. Popravde som rada ze som si ho objednala na dobierku. Komunikacia obchodu vekmi chaba.

• žiadna komunikácia zo strany obchodu

Keďže stav objednávky sa po piatich pracovných dňoch nezmenil z "evidovanej" na iný, napísala som do obchodu e-mail s otázkou, v akom stave je objednávka. Je desiaty deň, chce to po mne hodnotenie obchodu a ja stále nemám ani len odpoveď z obchodu nietož ešte tovar.

• Velmi dlha doba dorucenia
  • Tovar mi doposiaľ nebol doručeny ani po 3 týždňoch, nikto ma neinformoval, nereagujú ani na mail.

Mám to zaplatené, ale ešte mi nič neprišlo.

• Obchod zrejme nekontroluje aký tovar posiela.

31.7. mi doviezol kuriér do práce zásielku s pánskou koženou taškou cez rameno. Zásielku somotvoril až v sobotu, kde som zistil, že našitý porúch je na jednej strane zle našitý a z toho dôvodu je prekrútený a pri nosení tlačí a nevyzerá to pekne. Tovar dom poslal 5.8. na reklamáciu.

• Tovar prišiel roztrhnuty, malý, a nikto mi neodpovedá na email

Tovar nezodpovedal veľkosti, tovar som obratom vrátila, musela som niekoľkokrát urgovať vrátenie peňazi. Vrátená bola len suma za tovar ale bez poštovného. Opäť niekoľko urgencií kým bol vrátený aj rozdiel. Bola to moja prvá skúsenosť a určite už nikdy viac. Komunikácia žiadna.

• Objednali sme si Adler trička,a z počtu objednaných bolo iba jedno značky Adler. Takže zamienate ponukaný tovar..

• Tovar som objednala pred viac ako 10 dňami, zatiaľ som nedostala informáciu kedy mi tovar bude doručený i napriek tomu, že za tovar už bolo zaplatené, doprava tu trvá dlhšie ako z Číny