Ubehol mesiac od vytvorenia objednavky a okrem potvrdenia o jej prijati uz nic viac nie je. Tovar mal byt podla info na stranke do 2 tyzdnov. Viac by som uvitala mail o priebeznom stave objednavky ako ten: Ohodnotte vas nakup, hlavne, ked este ziaden tovar neprisiel.

• pekné veci
    • ubehlo 10 dní a žiadna odozva
  • neodporucam,tovar nebol doruceny

• Objednaný tovar mi nebol doposiaľ doručený,ani som neobdržala žiadnu správu o tom, čo je príčinou tohoto stavu, a hlavne kedy bude moja obj.vybavená. Tovar som vopred zaplatila...

Neplatiť vopred.

• Dlha dodacia doba

Ubehlo 12 dni od objednavky , tovar bol uhradeny ale este nebol dodany . KOmunikacia slaba.

• od objednávky 11 dní se nikdo neozval, nevím, zda zboží bude nebo ne

• velmi dlha doba dodania ak to vobec dodaju.

moja objednavka trva 10 dni a zatial vobec ziaden mail no absolutna ignoracia.

• zlá komunikacia, ingnoruju zakaznika, tovar zaplatite a nikto sa vam neozve, az na vas mail vam poslu strohu info a dalej nekomunikuju. Garantovany dodaci cas bol do 5 dni ani po 10 dnoch od zaplatenia, nemam tovar ani info kedy bude doruceny!

• Po objednaní sa tvári ako zdochnutý chrobák, myslím, že som si objednala pred 4-5 týždňami a nič. Ani potvrdzujuci mail ani nič. Iba dotazník s otázkami o hodnotení obchodu.

Hrozný

V tomto obchode som si kupila plavky,ktore ma zaujali,ale po doruceni som zistila,ze velkostna tabulka s mojim tovarom nema nic spolocne...podprsenku velkosti XL natiahnem nanajvys na svoj laket a akrem toho neda sa ani nazvat tento tovar ako plavky,ale je to spodna bielizen.

• Dobré ceny, veľký výber
    • slabá komunikácia zo zákazníkom, vôbec neviem čo mám zo zaplateným tovarom. emailová adresa nefunguje, mail sa vracia

• ziadne potvrdenie o prijati objednavky.

• Pekné modelky.
    • Neznalosť pojmu: KOMUNIKÁCIA so zákazníkom.
    • Na samom spodku stránky paradoxne stojí: "Opýtajte sa nás na čokoľvek" fakt vtipné... žiaľ už tam akosi zabudli uviesť, že na odpoveď nečakajte.

Mať tak možnosť zohnať daný tovar v nejakom inom e-shope, neváham ani sekundu.

• dobry vyber
    • doprava objednaneho tovaru

• vyhodne ceny, pekny tovar, ktory sa inde kupit neda
    • komunikacia s klientom 0 bodov

radsej nakupovat na strankach ktore maju o zakaznikov naozaj zaujem

• neflexibilita dovozu tovaru, neexistuje žiadna komunikácia o objednávke s kupujúcim.

ten istý tovar môžem nakúpiť aj na iných portáloch, ktoré disponujú službami. Táto stránka je absolútne bez prístupu ku zákazníkovi.

• pekný sortiment
    • výrobky kvalitných značiek
    • žiadna komunikácia o stave objednávky

Tovar som si objednala pred 10 dňami, no do dnešného dňa som nebola oboznámená so stavom mojej objednávky a vôbec netuším, či tovar ešte môžem očakávať, alebo mám tovar zakúpiť v inom obchode. Takže veľké sklamanie

• len ponúka...
    • neinformuje zákazníka o stave objednávky